All Ready toont twee gezichten tegen ACKC Wim Remijn verrast zichzelf met derde plek Opruiming bij Simon SPECIAALZAAK Wisselende resultaten typeren seizoen driebanders van 3BSD Kinderondergoed Ten Cate Oude serie Ten Cate Kids Nu 3,95 T-shirts en Teens Nu 4,95 Herenondergoed Twentini Elastisch katoen, wit blue, slips en singlets Nu €3,95 Damesondergoed Slips: Chi-Chi, Twentini, Racky Verschillende modellen Nu €2,95 Hemd: Chi-Chi, Beeren, Twentini Met en zonder kant Nu €4,95 Dameslingerie Nu 20% tot 50% korting Dames, heren en kinderen Ten Cate, Sloggi, Bongiorno, Fila 3 slips 1 gratis Dames en Heren Nachtkleding 5,- korting Dames en Heren Dusters 10,- korting Dames Badkleding 10,- korting Dit en nog veel meer bij KLOKSTRAAT 21, GOES www.speciaalzaaksimon.nl Eetcafé Marktzieht S PZC Maandag 22 december 2008 35 Zierikzeese formatie wint thuis wel van ACKC: 17-13. door Jan Dagevos ZIERIKZEE - De korfballers van All Ready deden zaterdag tegen ro de-lantaarndrager ACKC hun plicht (17-13), maar de trainer/coach hield toch een kater over aan de ontmoeting. „De eer ste helft was goed, maar de twee de helft was een knoeipartij", vond coach Hans Landman van All Ready. In de eerste helft was er voor twee deklasser All Ready geen vuiltje aan de lucht. De thuisploeg voerde in eigen huis de opdrachten goed uit en leidde bij rust met duidelijk verschil: 11-6. Het spel was redelijk tot goed, al miste All Ready wel iets te veel kansen. Coach Land man zette daarom in de pauze de puntjes op de i en het effect was na rust meteen merkbaar. All Rea dy liep uit naar 14-6. Het verschil was gemaakt. „Misschien ging het wel te gemakkelijk of was het gat ineens te groot en sloop er dus ge makzucht in de ploeg, maar wat we daarna lieten zien was belache lijk. Het was gemodder", mopper de Landman naderhand. Het teambelang werd vergeten en iedereen bij All Ready wilde een doelpuntje meepikken. Het spel werd met de minuut rommeliger en kenmerkte zich door veel foute passes. Opponent ACKC, dat punt loos onderaan staat in de tweede klasse G, profiteerde en scoorde vier keer op rij. Toch hield All Rea dy de voorsprong vast en kwam de ploeg uit op een 17-13-overwin- ning. „We winnen, pakken twee punten en doen dus wat we moe ten doen, maar aan die tweede helft houd ik toch een katterig ge voel over", zei coach Landman na afloop. „Zeventien doelpunten is nog niet eens zo slecht, maar we hadden er in de twintig kunnen en moeten maken. Hoe het komt, weet ik niet? Normaal zijn we al tijd wel bij de les in de tweede helft, maar nu dus niet. Laten we hopen dat het een incident is." All Ready staat in de tweede klas se G nu op de derde plaats. De Zie rikzeese formatie heeft uit vijf wedstrijden acht punten vergaard. Na een korte winterstop wacht All Ready zaterdag 3 januari in eigen huis de derby tegen koploper TOP Arnemuiden. „De vraag is dan of we het gat kunnen dichten of dat rw All Ready blijft in het spoor van koploper TOP. De Zierikzeese tweedeklasser wint in eigen huis van ACKC en nestelt zich op de derde plaats. we moeten afhaken", aldus Land man. „Het wordt in elk geval een interessant duel." Bij All Ready maakte Marcel Jozias- se na een maand blessureleed (knieblessure) zijn rentree. Hij was meteen goed voor drie tref fers. Ook Remy Quist maakte zijn comeback. Hij mocht tien minu ten meedoen in de wedstrijd te gen ACKC. Scores All Ready: Dennis Voshart 7, Anouk van Tiggelhoven 4, Marcel Jozias- se 3, Desiree Voshart, Jan-Willem Nieu- wenhuijzen en Henk de Graaf allen 1. Supertrio All Ready staat na vijf wedstrij den op de derde plaats met acht punten. TOP uit Arnemuiden is koplo per met een honderd-procent- score uit vijf duels. ODO uit Maasland heeft net als All Ready acht punten uit vijf wedstrijden. ODO leed zijn enige nederlaag tegen TOP, terwijl All Ready zijn enige verlies tegen ODO leed. Dit supertrio zal onderling uit maken wie kampioen wordt in de tweede klasse G. De rest staat al op grote achterstand. Biljarter uit Zierikzee verovert brons in spannende libestrijd. door Joop van den Oudenhoven SOMMELSDIJK - Wim Remijn van Windenburg is in Sommelsdijk derde geworden in het districts kampioenschap libre derde klasse. Hans Bruinsma van de organise rende vereniging De Poedel werd eerste en Bram van Velzen van On- da tweede. Eén beurt minder en het zilver was voor Remijn geweest. Nu kwam hij daarvoor eenhonderdste van een punt tekort. Maar aan 'als' heb je niks en de prestatie was er niet minder om. Het zegt wel alles over de spanning in het toernooi; tenminste waar het de strijd om de tweede plaats betrof Spanning om de eerste plaats was er niet, die ging bnbetwist naar Bruinsma al had hij de mazzel dat beste li- brist, Jos Breas van de Vier Lin den, met griep kampte en daarom niet zijn beste spel kon spelen. Remijn kwam als zesde de eind strijd binnen en zei voor aanvang: „Alles boven de vijfde plaats is goed. In dit gezelschap moet ik te vreden zijn als ik hoger eindig dan mijn plaatsing." Na afloop kon de biljarter uit Zierikzee derhalve te vreden zijn. Remijn: „Over het re sultaat ben ik dik tevreden, maar over mijn gemiddelde niet. De par tij tegen Jan Beije in de zesde ron de heeft me de das omgedaan, an ders was ik zelfs nog tweede ge worden. Toen zat ik muurvast. Voor de rest heb ik een goed ge voel overgehouden aan het toer nooi." door Joop van den Oudenhoven ZIERIKZEE - Het driebandenteam van 3BSD Duivelands Meubelhuis heeft in de vierde divisie de eerste competitiehelft afgesloten met een thuisoverwinning op de Gesloot- ene Boom (6-2) en een nederlaag in Sint Willebrord tegen Welkom met dezelfde cijfers. Beide ontmoetingen waren een heldere afspiegeling van het gehele seizoen tot nu toe. In de thuiswed strijd werd" er, op John Hatzman na, prima geacteerd en was de overwinning meer dan verdiend. Met name Sjaak de Visser liet zijn klasse weer eens zien met het fraaie moyenne van 0.781. Piet Kox (na flinke achterstand) en Bas de Zeeuw wonnen hun partij. Tegen Welkom was alleen De Zeeuw in goeden doen en won na een pri ma partij. Philip van der Male, Jan Suykerbuyk en John Hatzman toonden aan waarom de ploeg de gedeelde achtste plaats inneemt. Zij kwamen tekort om ook maar. enigszins voor dreiging te kunnen zorgen, laat staan winstkansen hadden. Vanaf heden maandagmiddag geopend. Zierikzee De van een blessure teruggekeerde Marcel Joziasse van All Ready probeert een score van ACKC te voorkomen. Zijn zus Yvonne (nummer 5) komt aan lopen. foto Marijke Folkertsma

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 37