Grochal kampioen All Ready toont twee gezichten tegen ACKC Rillandia krijgt thuis de rekening gepresenteerd Opruiming bij Simon SPECIAALZAAK Togo gaat met een goed gevoel de kerstdagen in Kinderondergoed Ten Cate Oude serie Ten Cate Kids ISlu 3,95 T-shirts en Teens Nu 4,95 Herenondergoed Twentini Elastisch katoen, wit blue, slips en singlets Nu 3,95 Damesondergoed Slips: Chi-Chi, Twentini, Racky Verschillende modellen Nu 2,95 Hemd: Chi-Chi, Beeren, Twentini Met en zonder kant Nu €4,95 Dameslingerie Nu 20% tot 50% korting Dames, heren en kinderen Ten Cate, Sloggi, Bongiorno, Fila 3 slips 1 gratis Dames en Heren Nachtkleding 5,- korting Dames en Heren Dusters 10,- korting Dames Badkleding 10,- korting Dit en nog veel meer bij KLOKSTRAAT 21, GOES www.speciaalzaaksimon.nl B PZC Maandag 22 december 2008 35 Zierikzeese formatie wint thuis wel van ACKC: 17-13. door Jan Oagevos ZIERIKZEE - De korfballers van All Ready deden zaterdag tegen ro de-lantaarndrager ACKC hun plicht (17-13), maar trainer/coach Hana Landman hield toch een ka ter over aan de ontmoeting. „De eerste helft; was goed, maar de tweede helft was een knoeipartij." In de eerste helft voerde All ready in eigen huis de opdrachten goed uit en leidde bij rust met duidelijk verschil: 11-6. Het spel was redelijk tot goed, al miste All Ready wel iets te veel kansen. Coach Land man zette daarom in de pauze de puntjes op de i en het effect was na rust meteen merkbaar. All Rea dy liep uit naar 14-6. „Misschien ging het wel te gemak kelijk of was het gat ineens te groot en sloop er dus gemakzucht in de ploeg, maar wat we daarna lieten zien was belachelijk. Het was gemodder", mopperde Land man naderhand. Opponent ACKC, dat puntloos onderaan staat in de tweede klasse G, profi teerde en scoorde vier keer op rij. Toch hield All Ready de voor sprong vast en kwam de ploeg uit op een 17-13-overwinning. „We winnen, pakken twee punten en doen dus wat we moeten doen, maar aan die tweede helft houd ik toch een katterig gevoel over", zei coach Landman na afloop. „Zeven tien doelpunten is nog niet eens zo slecht, maar we hadden er in de Twintig kunnen en moeten rjia- ken." All Ready staat in de tweede klasse G nu op de derde plaats met acht punten uit vijf wedstrij den. Na een korte winterstop wacht All Ready zaterdag 3 januari in eigen huis de derby tegen koplo per TOP Arnemuiden. „De vraag is dan of we het gat kunnen dich ten of dat we moeten afhaken", al dus Landman. „Het wordt in elk geval een interessant duel." Scores All Ready: Dennis Voshart 7, Anouk van Tiggeloven 4, Marcel Jozias- se 3, Desiree Voshart, Jan-Willem Nieu- wenhuijze en Henk de Graaf 1. All Ready blijft in het spoor van koploper TOP. De Zierikzeese tweedeklasser wint in eigen huis van ACKC en nestelt zich op de derde plaats. Kapelle kan het niet bolwerken tegen Dauwendaele. door Klaas Verspoor MIDDELBURG - Zaterdag-derdeklas- ser Colijnsplaatse Boys bezorgde Rillandia een nachtmerrie: 1-3. Ka pelle verloor met 5-1 van Dauwen daele. Rillandia-Golijnsplaatse Boys 1-3: Rillandia verzuimde om voor rust afstand te nemen van Colijns plaatse Boys. Ricardo van Ast en Hans Puik vonden doelman Rien Meulenberg op hun weg en Ah met Demir zag een inzet op de paal belanden. Dertig seconden in Goese schaker wint kersttoernooi van de Zeeuwse Schaak Bond. ZIERIKZEE - Het 39e ZSB-kersttoer- nooi is een prooi geworden voor Joey Grochal. De Goese schaker werd met acht punten uit negen duels kampioen. Lendert van den Ouden van schaakvereniging Char- lois Europoort uit Rotterdam werd tweede voor André Mes uit Lei den, die genoegen moest nemen met een derde plaats. Joey Grochal was voorafgaand aan het toernooi de grootste kansheb ber voor de titel. Tot de zevende ronde konden Hans Aangeenbrug van de organiserende vereniging Zierikzee en Michael Wise van Souburg hem goed bijhouden. Waar Wise eerder nog remiseerde met Grochal, moest Aangeenbrug in de achtste ronde de handdoek in de ring gooien. Wise moest de winst laten aan Maarten Radema kers van Het Witte Paard. In de negende en laatste ronde moest Grochal het opnemen tegen de Middelburgse schaakgoeroe Alex Jonkheer. Door de winst op de Middelburger schreef Grochal het toernooi op zijn naam met een score van 8 uit 9. Hans Aan geenbrug verloor van Van den Ouden die hierdoor tweede werd. Net als Wise zakte Aangeenbrug af na een gedeelde vijfde plaats. De beste jeugdspeler werd Maar ten Rademakers. Hij moest de der de plaats delen met Mes. Aan het kersttoernooi van de Zeeuwse Schaak Bond deden dit jaar 41 deelnemers mee, onder wie acht jeugdschakers. Na zeven ronden in het kersttoer- nooi zijn Hans Aangeenbrug, Mi chel Wise en Joey Grochal de gro te kanshebbers. Grochal eist de titel in de laatste ronde op. Het kersttoernooi in Zierikzee trok zaterdag een divers deelnemers veld. foto Marijke Folkertsma GOES - De korfballers van Togo zorgden voor een stunt in de der de klasse. De Goese formatie won in eigen huis met 14-8 van mede koploper Oranje Zwart: 14-8. „Dat is een mooie opsteker", stelde trainer/coach Robert Jongejan van Togo. „We sluiten met een lekker gevoel af en gaan met vertrouwen naar de volgende wedstrijd in het nieuwe jaar." Togo speelt op 3 ja nuari tegen Gemini, daarna wacht DSO. Jongejan: „Ook in die wed strijden moeten we punten halen. Dan houden we de onderste ploe gen op afstand." Togo troefde tegenstander Oranje Zwart zaterdag op alle fronten af Bovendien legde de equipe een ij zeren wil aan de dag. Bij rust was het 6-4. Na de pauze scoorde Togo op cruciale momenten. Dat had vooral te maken rnet de variatie in de aanvallen. „Dit is een hartstikke mooie uitslag", genoot Jongejan van de overwinning. Scores Togo: André Goossens 5, Mar scha van Belzen 4, Marten Postema 2, Dennis Boelman, Marcel Viergever, Wendy Uitterhoeve 1. de tweede helft zorgde Pascal Hoo- gerheide namens Colijnsplaatse Boys vanaf de stip voor de 0-1. Na een uitval zorgde Michiel van der Weele in de 67e minuut voor de 0-2. Met een kopbal tekende Ril- landia-speler Hoeseyin Dogan voor de 1-2. In blessuretijd bepaal de Sander Sallet de eindstand: 1-3. Dauwendaele-Kapelle 5-1: In cfe eerste helft kwam Kapelle er niet aan te pas en leidde Dauwendaele al snel met 4-0. Na de hervatting was het fijne er van af bij de thuis ploeg. Na vier minuten zorgde San tos Bodhana Manuel voor de 5-0, maar daarna stokte de productie. Ferdi Tilroe zorgde in de 73e mi nuut namens Kapelle voor de 5-1. Vanaf heden maandagmiddag geopend. Eetcafé Maiktzichl ikssap - Zierikzee KOl"\\T Brouwers1 Marcel Joziasse van All Ready probeert een score van ACKC te voorkomen. Zijn zus Yvonne (nummer 5) komt aanlopen. foto Marijke Folkertsma

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 25