Familieberichten (i (Il9nsenlinq.nl DujjkbHüii^ife 32 I Zaterdag 20 december 2008 PZC kijk ook op Dankbetuiging De enorme belangstelling in de vorm van kaarten, telefoontjes, bloemen en aanwezig heid tijdens de zware tijd in het ziekenhuis en na het overlijden van Hans Beulens is voor ons enorm tot steun geweest. Wij willen u allen hiervoorhartelijk bedanken. Het was voor ons hartverwarmend om te merken hoeveel mensen hem waardeerden en aan ons dachten. Joke Beulens-Schrieks Adriaan en Anne, Alexander en verdere familie Omdat wij niet iedereen persoonlijk kunnen bedanken, doen wij dit langs deze weg. Voor de vele blijken van medeleven en belangstelling na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader en opa Hubrecht Brand willen wij graag iedereen hartelijk bedanken. Domburg. December 2008 J. Brand-Koene Kinderen en kleinkinderen Een woord, een gebaar of een kaart, het doetje goed wanneer je iemand die je lief hebt, missen moet. Langs deze weg willen wij onze dank betuigen voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, tijdens haar ziekte en na het overlijden van mijn geliefde vrouw, onze ma en ortia Ina Wieland-Schieman Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren, dat zij bij zo velen geliefd was. C. J. Wieland Kinderen en kleinkinderen Zuiddorpe december 2008 Onze oprechte dank voor de hartverwarmende blijken van medeleven die wij ontvingen na het overlijden van mijn lieve vrouw en onze moeder Adriana Hendrika Wattel - Hoogerheide Het is een troost te weten dat wij niet de enigen zijn j die haar missen. Dit zal ons ook tot steun zijn in de komende tijd. Bart Dianne Wilmar en Wendy Wissenkerke, december 2008 Dankbetuiging Het donker, de pijn, het verdriet, de eenzaamheid, het lag achterhaar toen het nieuwe licht kwam. Wij betuigen familie, vrienden en kennissen onze oprechte dank voor het medeleven en de belangstelling onder vonden na het overlijden van onze lieve moeder en oma Hilda Hoefeijzers-Brakke Een bijzonder woord van dank aan pastor Katrien Van de Wiele voor de mooie kerkdienst, het personeel en vrijwilligers van Vremdieke te Hoek en tenslotte uitvaart verzorging de Ridder voor de begeleiding voorafgaand aan de uitvaart. Kinderen en kleinkinderen Philippine, december2008 Langs deze weg willen wij onze dank betuigen voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, tijdens'de ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma Annie Hollestelle-Bouwens Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren dat zij bij zo velen geliefd was. HansHollestelle Martin en Wilma julia Middelburg, 20 december 2008 p.s. Voorts wensen wij u fijne kerstdagen en een goed 2009. Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van mijn broer, onze zwager en oom J.J.A.Kik zeggen wij u hartelijk dank. Namens de familie: j.A.C. Hamelink-Kik C. Hamelink Goes, december 2008 De vele blijken van medeleven na het overlijden van Anthon Koole hebben ons goed gedaan. Daarvoor willen wij iedereen op deze wijze hartelijk danken. Uit aller naam: Familie Koole Familie Zaal Kamperland, 20 december 2008 Voor de zeer vele blijken van medeleven en belangstelling die we mochten ontvangen na het overlijden van onze innig geliefde zoon, broer, zwager en oom Jacobus Koppejan (Ko) willen wij u hartelijk bedanken. Bij dezen willen wij u gezegende kerstdagen en een voor spoedig 2009 toewensen. Familie F. Koppejan J. Koppejan-Hoogedeure Wij bedanken iedereen voor de belangstelling en het medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van onze zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Johanna Prince-Verhage Jo Ada Prince Abby en Nelly Prince-Geense lack en Linda Prince-de Wolf Peter en Mien Prince-Grootenboer Klein- en achterkleinkinderen Middelburg, december 2008 Onze oprechte dank voor de hartverwarmende blijken van medeleven die wij ontvingen na het overlijden van onze lieve zorgzame vader, schoonvader en opa Willem de Ridder Het is een troost te weten dat wij niet de enigen zijn die hem missen. Dit zal ons dan ook tot steun zijn in de komende tijd. Familie de Ridder Terneuzen, december 2008 Voor de vele blijken van belangstelling tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn innig geliefde man, onze lieve vader en trotse opa en overopa Henk Rijkhals willen wij u hartelijk danken. Uw medeleven was voor ons een grote troost. I.P.M. Rijkhals-de Koster Kinderen, klein-en achterkleinkinderen Hansweert, december 2008 Zonder Ben is alles anders. Nooit zullen wij hem vergeten Bruine ogen, lieve lach.... Het doet ons goed zoveel brieven, bemoedigende woorden, een kus of een handdrukte hebben ontvangen na het overlijden van onze lieve Ben van Rijswijk Wij danken u hiervoor hartelijk. Hanneke, Julia en Finn In plaats van kaarten Voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook aan ons betoond, na het onverwachte overlijden van onze geliefde broer, zwager en oom Jacob Ruster willen wij u hartelijk dankzeggen. Familie Ruster December 2008 Probeer het mij niet uit te leggen Probeer geen zin te geven aan wat zinloos is Verbijsterd en verdrietig hebben wij plotseling afscheid moeten nemen van mijn lieve ventje, stiefvader en opa Rob Singor Voor jullie aanwezigheid, telefoontje, kaart of steun in welke vorm dan ook: Dankjewel dat jullie er zijn! Ria Singor-deCock Claudia van Swaal Noa Goes, december 2008 Wij danken u hartelijk voor uw medeleven bij het overlijden van onze moeder en oma Maaike Kuine Stoffels-Verduin Uw aanwezigheid op de dag van de crematie en alle andere blijken van deelneming zijn ons tot steun bij het verwerken van dit verlies. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Terneuzen, december 2008 Dankbetuiging A.J.L. (Loes) Tichelman-Cahen De enorme belangstelling tijdens de afscheidsdienst en de vele vormen van aandacht en medeleven tijdens de laatste periode van mama's leven hebben haar en ons hart verwarmd. Wij zijn jullie er zeer dankbaar voor. Pauline, Valérie, Gerard, Maurits en Justus Tichelman Dankbetuiging Lieve mensen, familie, vrienden, buren, sportvrienden en kennissen. Uw vele bloemen, kaarten, brieven en medeleven voor en na het overlijden van Coby Verberkmoes-van Es en de overweldigende belangstelling bij de condoleance, heeft ons in het hart geraakt. Vooral de steun van het jeugdbestuur van de W Axel en de waardering die 'onze' A-junioren, net als vele regionale sportclubs toonden, heeft bewezen dat 'sport verbroedert'. Mede daardoor is het voor ons een te moeilijke opgave iedereen persoonlijk te bedanken voor het medeleven, bereidheid tot steun en het getoonde respect. Toch willen wij een speciaal woord van dank richten aan het team TPT voor hun zorgen, betrokkenheid en bijstand in de voor ons bijzonder moeilijke weken. Zo ook aan de zalvende woorden en bloemen van hoofd- en sportredactie van BN/De Stem. Eveneens veel dank aan het medisch team dat onder leiding van onze huisarts J. Hoefman ons op medisch gebied en met veel persoonlijke aandacht op lovenswaardige wijze heeft bijgestaan tot het onvermijdelijke waarheid werd. Het definitief afscheid nemen van Coby was triest. Onder de haar gewenste muzikale klanken van haar geliefde en gewaardeerde seniorenorkest 'De Jeugd van Toen' maakte u die dag draaglijk en onvergetelijk. Alles ging zoals zij en wij het, met de waardering van en voor u allen, wilden. Lieve mensen, wij zullen uw medeleven en steun altijd bij ons dragen. Dank daarvoor. Rinus, John en Monique Verberkmoes Wij willen iedereen bedanken voor de hartverwarmende belangstelling, die wij als familie ontvingen tijdens zijn ziekbed en bij het overlijden. Woorden schieten te kort, maar weet dat alle reacties ons een grote troost zijn bij de verwerking van het heengaan van mijn lieve man, onze zwager en oom Gaston de Vleesschauwer In het bijzonder willen we huisarts J. Hoefman en zijn assistent bedanken voor alle zorg en aandacht alsmede afd. A2 van Ziekenhuis De Honte voor de liefdevolle verpleging. Addie de Vleesschauwer-Verhelst Marie Jansen-Verhelst Neven en nichten Axel, december 2008

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 98