(J) fllensenljnq.nl MP1 üysrJöiiüij 28 I Zaterdag 20 december 2008 PZC kijk ook op Colofon Familieberichten e-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl tel 0800-8060 1958 Tonnie Landman 2008 Vandaag is het bij ons groot feest. Zoals het nog nooit is geweest. Wie had het nu toch kunnen denken, Dat God Tonnie zijn 50-ste levensjaar zou schenken. Veel geluk en zegen voor deze dag. Dat God je nog lang voor ons sparen mag. Je liefhebbende vrouw Marianne, je twee dochters Sabrina en Sylvia en je paard Tino SfflWr Er was altijd: Zoveel liefde Zoveel gezelligheid Zoveel gelach Alles wat we nu nog hebben is Zoveel....stilte Dag lieve ma en oma. Na een kortstondige ziekte hebben wij afscheid moeten nemen van onze zorgzame moeder en trotse oma Mia Behr-van Emmen weduwe van Dirk Cornelis Behr in de leeftijd van 65 jaar. Middelburg: Dirk en Lia Nick Wendy Sander Linsey Nieuw en St. Joosland: Paula en Marco Talitha Ricardo Vlissingen, 18 december 2008 Correspondentie adres: Molendijk 45 4339 AC Nieuw en St. Joosland Onze moeder en oma is thuis opgebaard. Scheldepoort- straat 34 te Nieuw en St. Joosland, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen maandag 22 december van 19.00 tot 20.00 uur. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden dinsdag 23 december om 13.00 in aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Het Directieteam en medewerkers van Rijkswaterstaat Zeeland hebben met leedwezen kennisgenomen van het overlijden van onze medewerkster Francien van Dongen-Zee Francien werkte vanaf 1980 binnen onze organisatie in verschillende functies. De laatste jaren bij de'Corporate Dienst als medewerkster van de HR-administratie. Wij denken met veel waardering en respect terug aan haar collegiale houding en haar inzet voor Rijkswaterstaat. Onze gevoelens gaan uit naar haar familie. Wij wensen hen veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Namens Rijkswaterstaat Mr. R.J. van der Kluit Hoofdingenieur-directeur Rijkswaterstaat Zeeland Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Francien van Dongen-Zee Zij heeft meer dan 25 jaar bij Rijkswaterstaat gewerkt. De laatste drie jaar was zij werkzaam bij Rijkswaterstaat Corporate Dienst als medewerker HR administratie bij de vestiging Middelburg. Door haar langdurige ziekbed kon zij al een tijd niet meer op haar werk verschijnen. Zij was de echtgenote van oud-collega Mar van Dongen van de Dienst Zeeland. Wij verliezen in haar een zeer betrokken collega. Namens het managementteam en alle collega's van HRM en Organisatieontwikkeling: Angeline van Dijk, Margreet Hobbelen, Piet Haas, John de Koeijer, Esmee Welleman en Joke Brandon. Rijkswaterstaat Corporate Dienst "Niks meer in z'n padje" Some say because it's over we should be sad. But that's not true... Op 18 december 2008 is mijn lieve man, onze vader en stiefvader op 43-jarige leeftijd overleden. Marc Hart Goes: Marleen Julia Cusy (Fr): Jean-Julien Joëlle-Anna Veel warmte en hartelijkheid hebben wij ondervonden op afdeling E van het Oosterscheldeziekenhuis en van dr. De Kan. Onze dank hiervoor. Statenhof 17,4463 TV Goes Marc is opgebaard in het uitvaartcentrum aan de Fluitekruidstraat 8 te Goes. Daar is gelegenheid om afscheid van hem te nemen op maandag 22 december van 19:00 tot 20:00 uur. De afscheidsdienst zal worden gehouden op dinsdag 23 december om 13:45 uur in de Grote- of Maria Magdalenakerk, Singelstraat 21 te Goes. Aansluitend zal om ongeveer 15:00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan het Geldeloozepad. Na de begrafenis zullen we samen proosten op Marc's leven in café-restaurant "De Oranjeboom", Nieuwe Rijksweg 21 te 's-Heer Hendrikskinderen. In plaats van bloemen, graag tijdens de dienst een gift voor het Koningin Wilhelminafonds. Verdrietig, onder de indruk en in de war zijn we door het overlijden van Mare Hart We wensen Marleen, Julia, de kinderen van Mare en verdere familie veel sterkte met het verwerken van dit grote verlies. We missen je nu al. Peter en Willeke Lambrechtse Leo en Tanja Lambrechtse jor tt>e Veel te vroeg heeft onze vriend en fietsmaat Mare Hart de remmen definitief dicht moeten knijpen. In augustus reed je nog mee met The Ride for the Roses, en wat hadden we toen een mooie dag met zijn allen. Het is je laatste rit geweest want daarna had je al je krachten nodig om te vechten tegen je ziekte. Rust nu maar uit jongen. Wij wensen Marleen, Julia, de kinderen van Mare en verdere familie heel veel kracht toe om dit verlies een plekje te geven. Het fietsen metT.C Niks in 't Padje zal voor ons nooit meer hetzelfde zijn. Kees en Elly Henk en Jaqueline Pieter en Petra Edwin en Petra Marcel en Willemien Dennis en Daan Merijn en Monique Rob en Ellen Menno en Patrice Erwin en Rianne Patrick en Karin Peter en Willeke Jelleen Marjolein Olav en Andrea Remco en Annemiek Pascal en José Leo en Tanja Kort maar krachtig Mare Wat hadden we hem graag langer gekend, en Marleen, je weet het hè Petra, Jan, Suzan en Daan Nicole, Sjaak, Rik en Mat Als je ouder wordt en niet meer weet wie je bent als je mensen ziet maar ze niet meer herkent, als je toch blijft strijden om bij ons te leven dan hopen wij dat je nu de rust is gegeven. Bedroefd, maar dankbaar dat een verder lijden haar bespaard is gebleven, delen wij u mede dat, zacht en kalm, is ingeslapen mijn lieve zorgzame vrouw, onze moeder en oma Jantje de Koeyer-Bloemert Janny echtgenote van Arie Cornelis de Koeyer Staphorst, 21 juli 1922 t Terneuzen, 19 december 2008 Terneuzen: A. C. de Koeyer Terneuzen: Henk en Chantal Martijn "Ter Schorre", Woning A27 Correpondentieadres: Dorus Rijkersstraat 4 4535 BK Terneuzen Er is nog gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 24 december van 14.45 tot 15.45 uur in het uitvaartcentrum aan de Roosevelt laan 6 te Terneuzen. De crematieplechtigheid, welke aanvangt om 16.30 uur, wordt gehouden in het crematorium. Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na de plechtigheid kunt u de familie condoleren in het crematorium. Wilt u. indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Toen ik op deze aarde kwam heeft iemand mij gebracht ik heb de weg niet zelf gevonden door die donkere nacht. En als ik straks weer weg zal gaan naar de eeuwige groene dalen dan zal mij vast en zeker wel weer iemand komen halen. Omdat wij dankbaar zijn voor al haar liefde en zorgen, zijn wij nu verdrietig dat van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Alice Maria de Rijeke weduwe van Franciscus Camilus Lammens t levenspartner van Remie d'Hondt t Zuiddorpe, 10 november 1930 t Terneuzen, 18 december 2008 Axel: Ceriel en Marijke Zuiddorpe: Marleen en Eddy en 'a' Kleinkinderen Correspondentieadres: Hoofdweg Zuid 99,4574 RV Zuiddorpe De plechtige uitvaartdienst wordt gehouden op dinsdag 23 december om 10.00 uur in de Onze Lieve Vrouw Hemelvaartkerk, Dorpsplein 1 te Zuiddorpe, gevolgd door de begrafenis op de r.-k. begraafplaats aldaar. Samenkomst in de kerk. waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Onze speciale dank gaat uit naar de medewerkers van verzorgingshuis 't Verlaet en ziekenhuis de Hortte.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 94