ks LEDS Banen O JobTrack.nl I DO IT Senior adviseur marketing, promotie en communicatie Communicatieadviseur Junior communicatieadviseur BEVER Technisch Tekenaar (M/V) Systeem Ontwikkelaar (M/V) Projectmanager Psycholoog/orthopedagoog 32 I Zaterdag 20 december 2008 PZC Kijk ook op 90% deeltijdbetrekking; vac.nr. 1.32.08 Je werkt het algemene promotiebeleid van de provincie Zeeland uit op basis van de nota 'promotie van Zeeland door nieuwe verbindingen (www.zeeland.nl/promotie). Het is uitdagend en innovatief werk met als basis de identiteit en kracht van de Zeeuwen en Zeeland. Belangrijke taken zijn de ontwikkeling van een beeldenbank voor Zeeland, de uitwerking van het ambassadeursconcept, waarbij het de Zeeuwen zelf zijn die Zeeland promoten en de operationalisering van het promotieloket binnen de provinciale organisatie. Salaris max. €4.771,-- bruto per maand bij een fulltime dienstverband 36 uur) tijdelijke functie voor één jaar; vac.nr. 1.33.08. Je werkt als adviseur in de driehoek bestuur, beleid en communicatie. Je vertaalt de communicatie strategie in concrete communicatieplannen en coördineert de uitvoering. Dat geldt ook voor de productie van communicatiemiddelen. Je maakt deel uit van het team advies, dat werkt voor het bestuur en de drie beleidsdirecties. Het team let op de kwaliteit en eenheid in communicatiestijl en ziet toe op de continuïteit in communicatief handelen en gedrag. Binnen het team werk je aan communicatie als instrument voor de realisering van beleidsthema's en projecten op (vooral) het gebied van welzijn, zorg en jeugd. Salaris max. 3.580,- bruto per maand bij een fulltime dienstverband 36 uur) tijdelijke functie voor één jaar; 80% deeltijdbetrekking; vac.nr. 1.38.08 Je ontwikkelt in overleg met de (senior) communicatieadviseur beleid voor de inzet en uitvoering van communicatieactiviteiten Je ondersteunt beleidsmedewerkers en projectleiders en draagt bij aan de uitvoering van het communicatiebeleid en de communicatieactiviteiten. Salaris max. 3.265,- bruto per maand bij een fulltime dienstverband 36 uur) Inlichtingen: Jan Hooijer, afdelingshoofd Communicatie, bereikbaar via 06-21 12 48 84. Kijk voor meer informatie betreffende bovenstaande functies op www.zeeland.nl Stuur vóór 5 januari 2009 je sollicitatie met motivatie en cv onder vermelding van het vacaturenummer naar Provincie Zeeland, Postbus 60014330 LA Middelburg of reageer via vacatures@zeeland.nl Acquisitie wordt niet op prijs gesteld Provincie Zeeland MENSEN Wij produceren state of the art LED-displays voor elektro nische prijzenborden. Wij leveren ons product wereldwijd. Ter versterking van onze afdeling R&D zijh we per direct op zoek naar: Je bent verantwoordelijk voor het tekenen van behui zingen voor onze producten en/of het ontwerpen van PCB's. Ervaring met een CAD pakket is een must. Ervaring metSolidworksof Altium Designer is een pré. Je bent verantwoordelijk voor ontwerpen van nieuwe producten en het aanpassen van bestaande producten. Ervaring met het ontwikkelen van elektronica en embed ded systemen is gewenst. Bever Innovations Industrieweg 32 4301 RS - Zierikzee tel 0111- 45 32 32 EDbever innovat ions com bever i nnovat i ons com Wij vragen MBO/HBO Ervaring Creativiteit Flexibiliteit Wij bieden Prima beloning Goede werksfeer Dynamiek Groeikansen Interesse Stuur ons je CV Informatie bel/mail naar Rutger van Dierendonck infra co m bi natie z u i d w es Infra Combinatie Zuid-West (ICZ) is een combinatie van vier bekende en gerenommeerde Zeeuwse bedrijven: Van der Straaten, Istimewa Elektro, Noordhoek Diving en Koninklijke Hollestelle. Deze unieke samenwerking levert voor opdrachtge vers grote voordelen op. Infrastructurele projecten zijn optimaal gecoördineerd, terwijl afspraken en verantwoordelijk heden integraal worden geregeld en vastgelegd. De multidisci plinaire partners combineren hun specialistische kennis, erva ring en organisatietalent, zodat projecten snel en gestroomlijnd verlopen. Wegens toenemende activiteiten zijn wij op zoek naar een: Die voor ICZ en dus namens de combinanten het projectmanagement van multidisciplinai re projecten verricht en tevens de stuwende kracht is om de bedrijfsfilosofie van ICZ uit te dragen naar de markt, te weten (semi-) overheden en industrie. De projectmanager: Is verantwoordelijk voor de complete voorbereiding, uitvoering en afwikkeling van multi disciplinaire projecten met als uitkomst een optimaal resultaat op financieel, technisch, kwalitatief gebied en veiligheid; Geeft leiding en sturing aan het projectteam dat bestaat uit de projectleiders van de onderliggende partnerbedrijven; Pleegt gericht acquisitie voor ICZ. Functie eisen: Technische vooropleiding op HBO niveau bij voorkeur in de richting werktuigbouw, civiele techniek of elektrotechniek; Tenminste io jaar werkervaring, waarvan minimaal 5 jaar ervaring in projectmatig werken en leiding geven aan projectteams van multidisciplinaire projecten, waarbij de disciplines werktuigbouwkunde, civiele techniek en of elektrotechniek aanwezig zijn; Bij voorkeur ervaring met RAW-systematiek en bekend met UAV/UAR/ARW-voorschriften; Commercieel, resultaatgericht en besluitvaardig. Aanvullende eisen: Woonachtig in Zuidwest Nederland of bereid daarheen te verhuizen. Geboden wordt: Een uitdagende en verantwoordelijke baan met ruimte voor eigen inbreng binnen een groeiende organisatie; Een interessante werkomgeving; Salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden in overeenstemming met de zwaarte van de functie. Samenwerken met meerwaarde als resultaat Geïnteresseerd in deze uitdagende functie? Dan verzoeken wij u uw sollicitatie met uitgebreide c.v. te richten aan ICZ, t.a.v. mevrouw J.W. Vrijenhoek. ICZ Postbus 9 4380 AA Vlissingen Tel: 0113-612840 Fax: 0113-613137 E-mail: jvrijenhoek@istimewa.nl www.icz-infra.nl Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. Herenstraat 18, 4331 JT Middelburg T 06-21580465 E info@kinder-jeugdpsycholoog I www.kinder-jeugdpsycholoog Voor onze praktijk/waarin behandeling en diagnostiek van kinderen en jongeren in de leeftijd van 4 tot 25 jaar centraal staan, zoeken wij een: 28-36 uur Wij vragen een collega: - Met een universitaire opleiding, ervaring vereist - Die affiniteit heeft met kinderen in de basisschoolleeftijd - Zelfstandig psychodiagnos'tisch onderzoek kan uitvoeren - Die ervaring heeft in cognitieve gedragstherapie of zich in die richting wil ontwikkelen - Die zelfstandig, sociaal vaardig en enthousiast is en in staat is psychologische inzichten te vertalen in concrete plannen en adviezen voor ouders en scholen. Wij bieden: Een inspirerende, collegiale omgeving met veel ontwikkelingskansen binnen een team met ervaren kinder- en jeugdpsychologen en een speltherapeut, in het hart van het centrum van Middelburg. Salariëring volgens FWG 60 of 65. Interesse? Dan nodigen wij je hierbij uit, om een sollicitatiebrief, met een beschrijving van je kwaliteiten en ervaring en een c.v., inclusief kopieën van je behaalde diploma's, aan ons op te sturen voor 06-01-2009. Sollicitatiegesprekken vinden plaats op vrijdagmiddag 9 januari a.s. De provincie Zeeland. Land van zee, land... en van jou? Werken bij de provincie Zeeland betekent werken voor éèn van de mooiste kustprovincies van Nederland. In een organisatie waar zo'n 750 collega's klaarstaan om jou te verwelkomen. Zeeland. Daar waar werken, wonen en ontspannen uitstekend samengaan. Met prachtige stranden, een ruime woopkeuze, een bloeiend cultureel leven en mooie natuurgebieden. Zee, land... iets voor jou?

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 62