meer thuis in mijn eigen huis, Meewerkend voorlieden hovenier GERKIMEX B.V. IS Q. JobTrack.nl 4 dethon Ziekenhuis Walcheren Kijk ook op PZC Zaterdag 20 december 2008 j 1 5 Groen Industrie Integratie Dethon is hét arbeidsintegratiebedrijf van Zeeuws Vlaanderen en heeft 900 gemotiveerde medewerkers. De hoofddoelstelling van Dethon is het begeleiden van mensen naar werk en het bie den van werk aan mensen met een handicap of achterstand op de arbeidsmarkt. Dethon kent vijf bedrijfsunits: Dethon Industrie Hulst, Oostburg en Terneuzen, Dethon Groen en Dethon Integratie. Dethon beschikt binnen die units over ver schillende leerwerkmogelijkheden voor het uitvoeren van reïn tegratie tra j ecten. Dethon Groen heeft ruimte voor ervaren De functie: De meewerkend voorman geeft mede leiding aan een groep van acht medewer kers. Hij bewaakt de kwaliteit van de uitgevoerde werkzaamheden. Hij verricht alle voorkomende cultuurtechnische werkzaamheden. Een groot deel van de werktijd voert hij dezelfde en/of soortgelijke werkzaamheden uit als de overige medewerkers in de groep. Hij houdt de werkuren bij en verzorgt de materiaal- registratie. De verschillende groepen hebben standplaatsen in Zeeuws- Vlaanderen en België. Uw profiel: Als meewerkend voorman heeft u een opleiding in de groenvoorziening op LBO-niveau. U beschikt over de vaardigheden om onze medewerkers op juiste wijze te instrueren en te begeleiden. U heeft ervaring in de groenvoorziening en enige administratieve ervaring. U bent stressbestendig. Informatie: Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Inlichtingen kunt u inwinnen bij de heer Jeroen van der Zee, telefoonnummer (0115) 675 110. Sollicitatie: Als u interesse heeft in één van deze functies, verzoeken wij u voor 5 januari 2009 uw brief te zenden aan de heer R. Kregting, hoofd P&O Dethon, Postbus 163, 4530 AD Terneuzen. Per e-mail kan ook: r.kregting@dethon.nl. Acquisitie n.a.v. deze is ongewenst. De Stichting Oosterschelde- ziekenhuizen en Ziekenhuis Walcheren hebben hun diensten Personeel Organisatie, Finance Control, Bestuurs- ondersteuning, Facilitair Bedrijf en Medisch Facilitair Bedrijf samengebracht in de Stichting samenwerking ondersteunende diensten Zeeuwse Zieken huizen. Deze stichting vormt het gemeenschappelijk service centrum voor beide ziekenhuizen en verleent haar diensten onder de werknaam ServiZZ. Voor de afdeling ICMT (onderdeel applicatiebeheer) zoeken wij per direct meerdere enthousiaste: Medewerkers applicatiebeheer MA/ Vacaturenummer: ZZ 08.59 Voor dezelfde afdeling, onderdeel medische instrumentele dienst, zoeken wij per direct een enthousiaste: Medewerker medische instrumentatie MA/ Vacaturenummer: ZZ 08.60 Het betreffen dienstverbanden voor gemiddeld 36 uur per week, voor bepaalde tijd, namelijk voor de duur van 1 jaar. Daarna bestaat bij gebleken geschiktheid de mogelijkheid tot omzetting naar onbepaalde tijd, mede afhankelijk van de ontwikkeling van de organisatie. Wij bieden een aanstelling onder voorwaarden van de CAO Ziekenhuizen. Salariëring is afhankelijk van ervaring en opleiding van de kandidaat. Uw sollicitatiebrief én curriculum vitae kunt u, onder vermelding van het betreffende vacaturenummer vóór 2 januari 2009, richten aan de Stichting Oosterschelde- ziekenhuizen, t.a.v. P&O Servicecentrum, bestemmings nummer 90, Postbus 106, 4460 BB Goes of via het e-mailadres: solliciteren.goes@zzlnd.nl. Zoekt: Assistent Inkoper/Inkoopster DELTA PRODUCTS Gerkimex is een import- en exportbedrijf tevens groothandel in nautische souvenir- en cadeau-artikelen. In de functie van assistent inkoper/inkoopster zult u deel uitmaken van een jong (en multifunctioneel) team vanlO personen. Deze functie biedt doorgroeimogelijkheden tot hoofd inkoper. In deze functie bent u verantwoordelijk voor de werkzaamheden gerelateerd aan het directe inkoopproces. Het plaatsen van inkooporders, controleren van orderbevestigingen en bewaken van uitstaande inkooporders behoren tot uw takenpakket. Tevens bent u verantwoordelijk voor het correct afhandelen van klachten. U zult minimaal twee maal per jaar, voor een periode van ongeveer drie weken, beursen en leveranciers bezoeken in China om de collectie voor het nieuwe seizoen samen te stellen. Tevens zullen internationale beursen in Europa bezocht worden. Dë geschikte kandidaat: - heeft een goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal, Frans en Duits is een pré; - beschikt over uitstekende communicatieve vaardigheden; - heeft geen bezwaar tegen het werken in weekeinden; - is commercieel ingesteld en beschikt over goede rekenkundige vaardigheden. Sollicitaties kunt u richten aan: Gerkimex BV t.a.v. de heer E. Schuppert De Zompe2 4353 RT Serooskerke (Walcheren) e-mail: vacature@gerkimex. nl Voor meer informatie kunt u bellen: Ma. t/m Wo tussen 9:00 en 11:00 uur Tel 0118-594338 U kunt vragen naar Dhr. E. Schuppert Acquisities naar aanleiding van deze advertentie worden niet op prijs gesteld. OOSTERSCHELDEZI EKEN HUIZEN COPD is levensgevaarlijk COPD is een ongenee: ziekte. Roken is de bel oorzaak, maar niet de Kijk voor meer informatie op astmafonds.nl (Gratis advertentie) Astma 1 Fonds OP ZOEK NAAR EEN ORIGINEEL CADEAU? 'ADOPTEER' MM BH BESCHERM MIJN LEEFGEBIED! Ga naar www.wnf.nl/adopteer JX. ilflll Voor volledige kijk www.soz.nl Als er in jouw huis is ingebroken, kan dat heel ingrijpend zijn. Zowel door financiële als emotionele schade die je mogelijk hebt opgelopen. Fonds Slachtofferhulp steunt de hulpverlening aan slachtoffers, nabestaanden en ge tuigen van misdrijven, verkeersongevallen en rampen. Kijk voor meer informatie op fondsslachtofferhulp.nl Het verleden kan slachtoffers nog lang achtervolgen. Laat ze niet alleen staan. Fonds «hulp Giro 6700

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 41