Familieberichten 30 I Zaterdag 20 december 2008 PZC Ik bid dal God mij 't afscheid licht zal maken. Scheiden van jullie zal zo moeilijk zijn. En dat ik op een morgen zal ontwaken in 't warme licht van 's Hemels zonneschijn. Verdrietig, maar opgelucht dat een verder lijden haar bespaard is gebleven, delen wij u mede dat is overlëden onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Irma Ellen Bachet Bandung (Ind.), tVlissingen, 12 maart 1947 18 december 2008 Middelburg: Mick en Merian Melissa Giovanni Ritthem: Sabrine en Jacques Bo Roosendaal: Julia en Mark Correspondentieadres: Seisweg 68 4334 AK Middelburg Onze moeder en oma is opgebaard in rouwcentrum 'Middelburg', Buitenhovelaan 1. U kunt daar afscheid van haar nemen op dinsdag 23 december a.s. van 11.00 tot 11.30 uur. Aansluitend zal om 12.00 uur de crematieplechtigheid worden gehouden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Kijk, daarom werd de Heer geboren- Het kerstfeest zegt je: Hij met mij en ik met Hem God is dichtbij, je mag voor altijd bij Hem horen. Verdrietig hebben wij afscheid genomen van onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Johanna Brummelman weduwe van Ydo van der Schoot Gorssel, t Koudekerke, 25 juni 1923 18 december 2008 Wannes van der Schoot Jolanda van Oevelen loost Anna Noortje Jan Willem van der Schoot Christien Wagener Edner Yvan Correspondentie adres: Langeweegje 43 4371 EM Koudekerke Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 22 december van 19.00 tot 19.50 uur-in uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De uitvaartdienst is op dinsdag 23 december om 14.00 uur in de kerk van Almen aan het Dorpsplein 35. Deze dienst zal geleid worden door Ds van Es. Voorafgaand aan de dienst is er vanaf 13.30 uur gelegen heid tot afscheid nemen. Om 15.00 uur begeleiden wij onze moeder en oma naar haar laatste rustplaats op de algemene begraafplaats te Almen aan de Kapel weg. Na de begrafenis komen wij samen in Hotel de Hoofdige Boer aldaar. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Verdrietig geven wij kennis van- het overlijden van onze lieve zwager en oom Hubertus Adriaan Luyk echtgenoot van N. van Maldegem Kamperland, Em meioord, 23 augustus 1917 18 december 2008 Emmeloord: P.G. van Maldegem Wissenkerke: L.J. de Regt-van Maldegem Krabbendijke: C.J. Vogelaar-van Maldegem Kortgene: M.P. van Maldegem-Noom neven en nichten Correspondentie-adres: Com. Dirkszplein 14 8301 AN Emmeloord Verdrietig geven wij u kennis dat na een moeizame laatste levensfase rustig is ingeslapen onze lieve moeder, schoon moeder, oma en overoma Johanna Cornelia Schipper-Bosman weduwe van Jan Lourens Schipper in de leeftijd van bijna 89 jaar. Wolphaartsdijk: Janny en Frans Westplate-Schipper Wolphaartsdijk: Corrie en Henk Kopmels-Schipper Yerseke: Piet en Cobie Schipper-van den Dorpel Heinkenszand: Dig en Coby Schipper-Reynhoul Klein- en achterkleinkinderen Wij willen het personeel van Zorgcentrum Poelwijck hartelijk dankzeggen voor de liefdevolle verzorging. 's-Heer Arendskerke, 18 december 2008 Correspondentieadres Bouwensputseweg 2,4471 RC Wolphaartsdijk De afscheidsdienst wordt gehouden dinsdag 23 december "om 13.00 uur in de 'Nicolauskerk', Oostkerkestraat 1 te Wolphaartsdijk. Aansluitend zal de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in 'De Brug' te Wolphaartsdijk gelegenheid tot condoleren. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Dag oma Jacco,mona,marjo,stefan, en achterkleinkinderen Bedroefd geven wij u kennis dat door de Heere uit onze familiekring is weggenomen mijn lieve zuster, onze schoon zuster en tante Cornelia Leentvaar-van der Hart sinds 27 april 1997 weduwe van Krijn Leentvaar in de leeftijd van 90 jaar. Kruiningen: A. van der Hart Krabbendijke: A. van der Hart-van Pagee Goes: A. van der Hart-Kole Goes: M. van der Hart-Dek Neven en nichten Kruiningen, 19 detember 2008 Correspondentieadres: H. van der Hart Henry Dunantstraat 40 4416 CL Kruiningen De rouwdienst wordt D.V. dinsdag 23 december om 14.00 uur gehouden in het verenigingsgebouw Hansweert- sestraatweg 1 te Kruiningen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kruiningen. Vooraf is er vanaf 13.30 uur in het verenigingsgebouw gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is er gelegénheid tot condoleren. Geen bloemen. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van R.S. T. voor de goede zorgen. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Het laatste levensblad is gevallen, Het was goed samen te zijn Diep bedroefd delen wij u mede dat na een liefdevolle verzorging in "De Redoete" plotseling is overleden mijn vrouw, onze moeder en oma. Anna Margaretha Alida de Groot echtgenote van Adriaan Jan Simpelaar *18-07-- 1935 119-12-2008 Rotterdam Sas van Gent Sas van Gent: Adri Simpelaar Dunwoody U.S.A.: Corina en Todd Wagner - Simpelaar Rianne Alexandra Sas van Gent 19 december 2008. Statenstraat 20,4551 VX Wij willen in het bijzonder bedanken het verplegend personeel van afdeling "De Staak" voor de goede zorgen. De crematieplechtigheid waarvoor wij u gaarne uitnodigen zal plaats vinden op woensdag 24 december om 14: 00 uur in het crematorium aan de Bellamystraat 28C te Terneuzen, alwaar u na afloop de familie kunt condoleren Samenkomst aan het crematorium kijk ook op, ^J| fRgnS9n[jnq n[ Veel te vroeg en toch nog onverwacht is overleden onze lieve vader, broer, oom, en dierbare Jan Pieter Veeze weduwnaar van Mirjam Veeze-van Dam 27-09-1944 - 18-12-2008 Wij zullen zijn liefde voor en scherpe blik op zijn naasten en de wereld heel erg missen! Pieter en Mira - Amsterdam Maarten en E'ugénie - Amsterdam Laura en Robert - Amsterdam Halifax (CAN) Simon - Nieuw Beijerland Rob en Titania - Ouddorp De crematie vindt plaats op dinsdag 23 december in het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Aanvang: 14.00 uur Na afloop ontmoeten wij elkaar in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. Contactadres: Pieter Veeze Olympiaplein 77 II 1077 CR Amsterdam In een wereld die voor haar steeds kleiner werd, is op de leeftijd van bijna 94 jaar overleden onze lieve zorgzame moeder, oma en overgrootmoeder Martina Leuntje Weststrate - van der Hage sinds 28 juli 1974 weduwe van J. D. Weststrate Tonny en Henk Els en johan, Frangois en Katja, Raymond, Mariëlle en Stephan Jaap en Mathilda, Elsemiek, Pieter, Karlijn Mieke en Marco, Rozemarijn, Joris André en Marja (in herinnering) Daan en Astrid, Vera, Niels Menko Roedi Coby (in herinnering) Harry Natasja en Wout Joeri 's-Heer Arendskerke, 18 december 2008 Correspondentieadres: Amalialaan 63,4461 SR Goes Een speciaal woord van dank aan het verplegend personeel van Poelzuijck. De begrafenis zal in familiekring plaatsvinden. Rots der eeuwen, in Uw schoot, berg mijn ziele voor de dood. Met intens verdriet geven wij u kennis-dat geheel onverwacht onze zoon Projol uit zijn- en ons leven is gerukt. Projol was een vriend en een maatje, maar vooral onze zeer geliefde zoon. Projol Nehemia Hendricus Zeegers Pa en Ma Zeegers-Hendrikse Oma Hendriksé Kees en Ineke Besuyen-Hendrikse Familie Zeegers neven en nichten 19 December 2008 Correspondentie-adres: H.F. Zeegers 's Heer Lauwendorp 3 4301 RAZierikzee De afscheidsdienst voor familie en belangstellenden zal gehouden worden dinsdag 23 december om 13.00 uur in de Gasthuiskerk aan het Havenplein te Zierikzee. De begrafenis zal aansluitend, omstreeks 14.00 uur, plaatshebben op de algemene begraafplaats te Zierikzee. Na de begrafenis is er in het Kerkcentrum van de kerk gelegenheid tot condoleren. Toen kwam die onverwachte dag, de dag dat de stilte kwam Dag He ve Projol Wij wensen Tonny en Hennie veel sterkte toe. Oma Hendrikse-v.d. Berge Kees en Ineke Besuyen-Hendrikse- Nevemen nichten Toch nog onverwacht overleden Pierre van Kroonenburg 63 jaar vader van Renout en Firmijn Correspondentieadres: Vlietenburgweg 2 4491 PH Wissenkerke Rust in vrede Mevrouw I. Bachet P.V.O. 'Zuiderwijk" Middelburg

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 122