eeer CÏ tö IDensenlinq.nl Ë?n uitvaart jg mooi zijnh XJ; Wisse De Bevelanden J.C. Hoekman opzegaienst De Uitvaart Informatie Hulplijn 34 I Zaterdag 20 december 2008 PZC kijk ook op Voor uw medeleven en belangstelling, betoond tijdens het ziek zijn en na het overlijden van onze lieve nicht en "tante" Pieternella Verschuure Nel betuigen wij u onze hartelijke dank. Uw aanwezigheid of schriftelijke condoleance hebben wij zeer op prijs gesteld. Namens de familie Martine Verhulst (ex.test.) Yerseke,.december 2008 Voor de vele blijken van medeleven en belangstelling, in welke vorm dan ook, tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve dierbare man, onze liefdevolle en zorgzame vader en opa Jan Walhout zeggen wij u hartelijk dank. Het heeft ons bemoedigd en getroost dat velen, ook u, in ons verdriet hebben meegeleefd en-meegevoeld. J.H. Walhout-van Dijke Kinderen en kleinkinderen Goes, december 2008 Hartelijk dank aan familie, vrienden, collega's en bekenden die met ons hebben meegeleefd na het ongeluk van 19 juli. Ook namens Mariëlla, mijn ouders en mijn broer en gezin. Het heeft ons allen goed gedaan. Tevens willen wij iedereen prettige kerstdagen en een voor spoedig nieuwjaar wensen. Jan van Vaardegem Nieuwe Dijkstraat 15 4361 BZ Westkapelle Mede namens onze kinderen en kleinkinderen willen wij iedereen hartelijk bedanken voor de vele belangstelling voor ons 50-jarig huwelijk. Dit meeleven heeft ons goed gedaan. Tevens wensen wij u goede kerstdagen en de beste wensen voor het nieuwe jaar. Jaap en Suus Walhout-Verhelst Wij willen iedereen bedanken voor de hartverwarmende belangstelling, die wij als familie ontvingen tijdens haar ziekbed en na het overlijden. Woorden schieten tekort, maar weet dat alle reacties ons een grote troost zijn bij de verwerking van het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgrootmoeder (oma Mimi) Maria Johanna Dieleman-Vdfthijfte Familie van Tiel Sluiskil december 2008 Het is onmogelijk om ieder persoonlijk te bedanken voor het overweldigende aantal blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Corrie Dieleman-Bakker Bij deze betuigen wij aan allen onze welgemeende en hartelijke dank. Nout Dieleman Kinderen en kleinkinderen Hoek, december 2008 In deze moeilijke tijd na het overlijden van onze lieve oom, oudoom en zwager Pieter Jan Dierx zijn uw woorden, handdruk, kaartjes en telefoontjes een bijzondere steun voor ons geweest. Hartelijk dank daarvoor. Barbara Dierx Isabelle Bep Dierx-de Koning Middelburg, december 2008 Geroerd en dankbaar zijn wij voor de vele kaarten en andere blijken van medeleven die wij hebben mogen ontvangen na het overlijden van onze lieve man, vader en opa Abraham (Bram) Dekker De overweldigende warme belangstelling was en is voor ons een grote steun. Mede langs deze weg willen wij een ieder hiervoor van harte bedanken. J. Dekker-Maljaars Kinderen en kleinkinderen Grijpskerke, december 2008 Getroffen door de zeer vele blijken van medeleven en belangstelling tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn allerliefste man, onze zorgzame vader en lieve opa Dirk Hage betuigen wij u onze welgemeende dank. A. Hage-Harteveld Kinderen en kleinkinderen Kapelle, december 2008 Voor de vele blijken van belangstelling en medeleven na het overlijden van mijn lieve vrouw, moeder, oma en oud-oma Cornelia Frederika Goetheer-Bolle zijn wij U zeer dankbaar. fam. M. Goetheer 's Heer Arendskerke, december 2008 UITVAARTZORG voorheen Schoons Schouwen Du'iveland 0111-402000 dag en nacht bereikbaar Tel. 0113 259966 E-mail info@uitvaartwisse.nl Uitvaartverzorging web www.uitvaartwisse.nl Voor een zorgzame begeleiding UlTVAARTZORGCENTRUM Geldeioozepad 20,4463 A) Goes (0113) 227525 Vraag vrijblijvend ons gratis informatiepakket aan ,y bachweg 2 j middelburg tel. 0118 46 22 05 www. hjobse-uitvaart. nl Uitvaart Zorgcentra Zeeland OVERTOOM-GROEN Kantoor en Uitvaartcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 rgl (Tlenseniinq.nl Indien er sprake is van een sterfgeval moeten er veel zaken worden geregeld. Hierbij worden nabestaanden vaak geconfronteerd met veel administratieve afhandelingen en papierwerk. Dit blijkt in de praktijk een tijdrovende zaak. Met Mensenlinq Opzegdienst kunt u een overlijden in één keer aan talloze instanties doorgeven en daardoor een groot deel van de administratieve werkzaamheden uit handen geven. Middels een aantal eenvoudige stappen bereikt u meer dan 1.000 instanties. Ga naar www.mensenlinq.nl en meld u aan. Bel gratis 24 uur per dag 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden Bijvoorbeeld met een van de volgende vragen: Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? Hoe stel ik een codicil op? Hoe stel ik een testament op? Kan ik mijn grafsteen nu al uitzoeken? Welke bloemen zijn er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Welke instanties moeten we inlichten? Waar kan ik mij verzekeren? Kan ik een rouwreportage laten maken? Wat zijn de kosten voor een advertentie? Hoe stel ik een advertentie op? Hoe zit het nu'precies met het erfrecht? Kan ik van de as een diamant maken? Welke kisten zijn er toegestaan? Asbestemming, wat is mogelijk? Kan ik nu al een graf kopen? Wie kan ik bellen voor een uitvaart? Waar kan ik terecht voor rouwverwerking? Heeft u voorbeelden van urnen? Telefoon: 0800 - 44 44 000 Email: info@scu.nu Website: www.scu.nu Wij willen U meedelen dat wij met ingang van 1 januari 2009 stoppen met de veehandel. De veehouderij zetten we voort. Ook de boerderijverkoop van rund- en lamsvlees willen we blijven doen. Hartelijk dank voor het vertrouwen dat U de 'afgelopen 45 jaar in ons stelde! Tevens wensen wij U gezegende feestdagen en een goed 2009, Vof P. de Visser, Rapenbürgweg 9, Meliskerke.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 100