Ik voel me niet meer thuis in mijn eigen huis.' opzegaienst De Uitvaart Informatie Hulplijn Bel gratis 0800 - 44 44 000 Familieberichten (D fDens0nlinq.nl Uüjiaüsiuféiitö fHensenlinq.nl t r De Uitvaart Informatie Hulplijn is op de volgende manieren te bereiken: Telefonisch: U kunt ons gratis bellen: 0800 -44 44 000 24 uur per dag, 7 dagen per week Per email: U kunt uw vraag mailen: info@scu.nu Binnen enkele dagen wordt uw vraag beantwoord. Via de website: Kijk op: www.scu.nu voor folders, vragen, en andere informatie 30 I Donderdag 18 december 2008 PZC kijk ook op Bedroefd, maar dankbaar voor al het goede dat hij ons heeft gegeven, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve vader, groot-en overgrootvader en mijn partner Willem Hannewijk weduwnaar van Neeltje Thona Nieuwenhuijse Driewegen, 14 augustus 1921 f Kloet in ge, 16 december 2008 Anja Hoebeke-Hannewijk Kees Hoebeke Cindy en Jan-Kees, Olivia Judith en Lucien, Abigail Mieke Karelse-Hannewijk Hans Karelse Arthur en Hilde Kristy en Tomas 1. Hundersmarck-Nieuwenhuijze Correspondentieadres: Kon. Wilhelminastraat 3,4481 AAKloetinge De herdenkingsdienst wordt gehouden op maandag 22 december om 14.00 uur in verenigingsgebouw Amicitia, Schimmelpenninckstraat 14 te Kloetinge, waarna aan sluitend de begrafenis plaatsvindt op de Algemene Begraaf plaats aldaar. -Na de begrafenis is er in Amicitia gelegenheid tot condo leren. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Afscheid nemen doet zo'n pijn toch vonden we het fijn, om tot het laatste moment bij je te zijn. maar met een onuitwisbare herinnering aan kbecT toch Zeer bedroefd, haar leven, hebben wij na een kortstondig ziel onverwacht afscheid moeten nemen van mijn onze moeder, schoonmoeder en oma Geer/ia//(tj'üt 07ieodof*a ua/ifflamfi/utfa GUty Enschede, 15 februari 1932 Vlïssingen 16 december 2008 Vlissingen: Fons van Quekelberghe Aardenburg: Peteren Tineke Kyro, Keren Vlissingen: Joyce en Ger Vredehoflaan 1 86 4382 CH Vlissingen Mijn vrouw is opgebaard in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen maandag 22-december van 1 3.00 tot 1 3.30 uur. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden om 14.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvang kamervan het crematorium. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Hartelijk dank voor uw blijken van medeleven. Uw aanwezigheid bij de herdenkingsdienst, de vele kaarten, bloemen en warme woorden van troost, na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame pa en opa Johannis Adriaan Mol Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren dat hij bij zovelen geliefd was. J.C. Mol-Rooze kinderen en kleinkinderen Zierikzee, december 2008 Omdat het voor ons onmogelijk is een ieder persoonlijk te bedanken voor de hartverwarmende belangstelling en het medeleven na het verlies van mijn lieve man, onze vader, groot- en overgrootvader Pieter de Rijke betuigen wij u op deze manier onze oprechte dank. W. de Rijke-Smits Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Goes, december 2008 Zijn stoel is leeg Zijn stem is stil Wie hem heeft gekend Weet wat dat zeggen wil Het is ons duidelijk geworden dat Koos niet alléén voor ons, maar ook voor anderen veel heeft betekend. Vanwege de grote belangstelling is het voor ons onmogelijk u allen persoonlijk te bedanken. Het was overweldigend om te mogen ervaren dat zo velen met ons meeleefden Wij zijn u hiervoor oprecht dankbaar. A. Stoel T.J. Stoel-van Oeveren Patricia en Jeroen Martin en Manon Burgh-Haamstede, december 2008 Als er in jouw huis is ingebroken, kan dat heel ingrijpend zijn. Zowel door financiële als emotionele schade die je mogelijk hebt opgelopen. Fonds Slachtofferhulp steunt de hulpverle ning aan slachtoffers, nabestaanden en getuigen van misdrijven, verkeers ongevallen en rampen. Kijk voor meer informatie op fondsslachtofferhulp.nl Het verleden kan slachtoffers nog lang achtervolgen. Laat ze niet alleen staan. FondsSlachtofferhulp Giro 6700 Met Mensenlinq Opzegdienst kunt u een overlijden in één keer aan talloze instanties doorgeven en daardoor een groot deel van de administratieve werkzaamheden uit handen geven. Ga naar www.mensenlinq.nl en meld u aan. Stichting Centrum voor Uitvaart Informatie

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 78