Familieberichten (J| fflensenlinq.nl Colofon Familieberichten JuLfeffl Üyarlöxteri 28 I Donderdag 18 december 2008 PZC Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-maü tel fax 0800-8060 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Vandaag zijn onze ouders, opa en oma Johan de Visser en Hannie de Visser-Rottier 40 jaar getrouwd. Wij zijn dankbaar dat God hen voor elkaar en voor ons spaarde. John en Clazien Hanna, Lyrte, Daphne, Esmée Gert-Jan en Jacolien Arne, Jerom, Goos Jozalien en Jeroen Ed en Aafke Adaiah Harry 18 december 2008 Hoogewei 78 4464 AM GOES Jm Verdrietig, maar met een bevrijdend gevoel dat haar lijden in eenzaamheid nu voorbij is, geven wij u kennis dat toch nog onverwacht van ons is heengegaan Marika Petridou weduwe van Antonius Johannes Aarden in de leeftijd van 84 jaar. Tonnie en Bertus Bosma-Aarden Bertie en Chantal Myrthe, Jens Danny en Fany Peter en Jos Aarden-van Vondel Esmée Mary en Eddy t de Kok-Aarden Ferdy en Kimm Linda Lisa en René Boone-Aarden Anouk, Frank Johanna en Frans Plekepol-Aarden Stephanie Angelique en Willem Langs deze weg willen wij iedereen bedanken voor de goede zorgen voor onze moeder. Goes, 16 december 2008 Correspondentieadres: L. Aarden, De Stelle 39,4464 BP Goes De crematie vindt plaats in besloten kring. Algemene kennisgeving We kregen het droevig bericht dat mijn lieve zoon/broer/ zwager/oom/schoonzoon plotseling is overleden. Ad Govers Echtgenoot van Nancy de Roo en pappa van Nino en Medea Geb. 06-06-1959 Overleden in Frankrijk 1 5-12-2008 Jaap en Martha de Roo Carla, James en Chika J.M. Goyers t R. Govers-Polfliet Ellen en Otto Jordy De kaars leek bijna eindeloos, maar is nu gedoofd. Een leven lang zorgzaam geweest, gegeven en geloofd. Een hand die zwaaide als we gingen, en nog veel mooie dingen, zijn herinneringen aan onze ma en oma En wel voor altijd. Bedroefd maar dankbaar voor al het goede dat zij ons heeft gegeven, delen wij u mede dat. na een liefdevolle verzor ging in "Vremdieke" zacht en kalm van ons is heengegaan onze zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Elisa Maria Lammens weduwe van Theophile de Graeve 16-04-1917 Sas van Gent 16-12-2008 Terneuzen Philippine: Ria en Paul Lutaert-de Graeve Lizy en Edwin Rudy en Bianca, Justin, Zoë Philippine: Hilaire en Frida de Graeve-van Graefschepe Robert en Natascha, Marciano, Frederique Maikel, Mandy, Dion f Biervliet: Ivonne en Tonny Vervaet-de Graeve Pascal Serge en \ekejens Philippine: Erna en Theo de Krijger-de Graeve Jessica W en Dennis Malaïka en Bart, Rik Philippine: Trix en Eric Temmerman-de Graeve Philippine, 16 december 2008 Corr. adres: Bastionstraat 10 4553 BH Philippine De plechtige uitvaartdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op zaterdag 20 december om 10.00 uur in de parochiekerk te Philippine, waarna de begrafenis op de R.K. begraafplaats aldaar. Samenkomst in de kerk. Voor zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, graag deze advertentie als zodanig te beschouwen. Rinus je hebt er voor gevochten je hebt er alles aan gedaan maar niemand kon je helpen we moeten je laten gaan Hella, Jenny, Marina en Joneke heel veel sterkte. Tante Ria en Oom Adrie Lenard en Monigue Ralph Robin Marion en René Iris Laura Roos Tot ons groot verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van onze voetbalvriend Jo de Nooijer Wij zullen hem ontzettend missen. Namens 't Oekje van Frans Traas Jan van Ooijen William Jacobs Aart de Witte Tino Masius Rinus v.d. Borgt Wim van Belzen Jacco v.d. Velde des.v. Apollo'69 Ad den Dekker Jaap Schout Gerrie Boogert |an Wisse Mart Boogert Peter v.d. Poel sr. Kees Fierloos Jaap Marijs kijk ook op Bestuur en leden van s.v. Apollo '69 De steppe zal bloeien Na een voltooid leven van liefde en zorg voor ons en de mensen om haar heen, hebben wij in dankbaarheid afscheid -genomen van onze lieve moeder, oma en over grootmoeder Annie Heijstek-Vader weduwe van Jan Heijstek Vlissingen, 17 mei 1925 t Vlissingen, 16 december 2008 Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van verpleeghuis Ter Reede. In het bijzonder het team van woning 12, voorde warme en respectvolle zorg en begeleiding. Bert en Gerda Heijstek-van de Burgt Atjan Anne en Danny, Senna Theo Heijstek (in herinnering) Wim en Bets Heijstek-de Die Jenny en Patrick, Mare en Pien Marloes Ellen Heijstek en Jack Breure Matthijs Thomas Correspondentieadres: Ellen Heijstek Vredehoflaan 4 4382 BT Vlissingen Zaterdag 20 december nemen we afscheid in een dank dienst voor haar leven om 10.30 uur in het rouwcentrum Overtoom Groen, van Dishoekstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Noorder begraafplaats, President Rooseveltlaan te Vlissingen. Na afloop is er gelegenheid tot samenzijn en herinneringen delen in bovengenoemd uitvaartcentrum. Alle dingen hebben tijd, maar Gods liefde eeuwigheid Onze lieve zus en schoonzus is naar haar hemelse Vader. Johanna Heijstek-Vader Vlissingen: P. Stroo-Vader M. van Schel ven-Vader G. van Schelven Neven en nichten Vlissingen, 16 december 2008 Na jaren van vriendschap is overleden onze vriend en neef Jo de Nooijer Jan en Saar van Belzen Bedroefd hebben wij vernomen dat na een kort ziektebed is I overleden Jo de Nooijer Jo was van 1986 tot 1997 als bestuurslid actief en heeft ons in die periode door moeilijke tijden geloodst. Na zijn aftreden bleef hij zeer actief binnen de vereniging. I Voor de vereniging een gevoelig verlies. Wij beseffen dat dit voor zijn vrouw Ina, dochters, schoon- I 1 zoons, kleinkinderen en andere familieleden nog veel zwaarder is. Wij wensen hen dan ook de kracht dit verlies j te verwerken. one day i'll fly away Mijn bijzondere man, onze lieve papa en opa Aad Vis 16-12-1928 t 16-12-2008 is op zijn geboortedag overleden. Voor hem is de cirkel rond Ria Vis-Kokelaar Bon en Anneke Thijs en Tannie Tom en Claudia Roeland en Bea Loes Mieke 4382 CJ Vlissingen, 16 december 2008 Vredehoflaan 352 De crematieplechtigheid zal plaatsvinden zaterdag 20 december om 11.00 uur in crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Voorafgaande aan de plechtigheid is er gelegenheid om afscheid te nemen van 10.45 tot 11.00 uur.. Na afloop ontmoeten we elkaar in Hotel Restaurant Piccard, Badhuisstraat 178 te Vlissingen. 1928 In dierbare herinnering onze zwager en oom Aad Vis 16 december 2008 Chile: Jan t en Emmy Kokelaar-Voorhorst Vlissingen: Henken Lenie Kokelaar-Izeboud nichten en neven: Jet en René, Marcel en Angelica Michel enTamara, Sylvia en Christian Vlissingen, december 2008

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 30