Familieberichten (Tlensenlinq.nl Colofon Familieberichten Oyürleilüj] 24 I Woensdag 17 december 2008 PZC kijk ook op Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele-vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. tel .0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Dankbaar voor al haar liefde en zorgen gedurende haar leven, zijn wij nu verdrietig dat van ons is heengegaan mijn lieve en zorgzame vrouw, onze moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Elisabeth Wagemaker echtgenote van Mannes Zonneheld in de leeftijd van 83 jaar. AardenburgMannes Zonneheld Weesp Ada en Cor Poppe-Zonnebeld LeeuwardenRia Zonneheld MiddelburgIlse Zonneheld OostburgGert en Tineke Zonnebeld-Oosterling Alblasserdam René en Monique Zonnebeld-Bezemer Klein- en achterkleinkinderen Wij zijn dankbaar voor de goede zorgen die zij zowel van de medewerkers van woonzorgcentrum "Coensdike", als de Thuiszorg heeft ontvangen. 15 december 2008 Gaaiperswei 18 4527 HD Aardenburg De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op vrijdag 19 december om 14.30 uur in de St. Baafskerk te Aardenburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aldaar. Gelegenheid tot condoleren schriftelijk voor aanvang van de dienst, persoonlijk na het koffiedrinken. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. ...en onder millioenen hebt Gij ook mij in 't oog. uit het Liedboek voor de kerken, gez. 117) Flink en moedig was zij in de periode van haar ziekte. Rustig overleed onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Pieternella Woltering-Janssen sinds 1 juni2001 weduwe van Anton Woltering Teteringen. 6 maart 1921 t Utrecht, 15 december 2008 Middelburg Flip Woltering Gerie Woltering-Buchner Dordrecht Cokkie Prins-Woltering Freek Prins Oost-Souburg Leo Woltering Marijke Woltering-Stevens Ouderkerk aan de Amstel Hei-man Woltering Nel Woltering-de Jong Leiden Marieke Woltering Leiden Norman Coury Kleinkinderen en achterkleinkinderen 15 december 2008 Correspondentieadres: Yarden Kollaard Uitvaartzorg Lekstreek Hooicamp4 3992 BW Houten Ma is thuis alwaar geen bezoek. De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden op vrijdag 19 december 2008 om 12.30 uur in de Pniëlkerk aan de Lessinglaan 33 in Utrecht. Aansluitend vindt omstreeks 14.00 uur de teraarde bestelling plaats op algemene begraafplaats Daelwijck, Floridadreef 11 te Utrecht-Noord (Overvecht). Wij stellen uw aanwezigheid in de kerk en/of op de begraaf plaats zeer op prijs en hopen u na de teraardebestelling te ontmoeten in de condoleanceruimte van de begraafplaats. Een mens neemt het licht van zijn ziel mee. In leven en dood. Voorbij die begrenzing is hij die hij was en zal zijn. Marion Spronk Wij zijn erg verdrietig nu mijn man, schoonzoon, onze papa en opa niet meer bij ons is. Met veel pijn in ons hart hebben wij afscheid moeten nemen van Jo de Nooijer echtgenoot van Ina de Nooijer-Clement Arnemuiden, 18 augustus 1942 t Antwerpen, 15 december 2008 Hi j wilde nog zo graag langer bij ons zijn. 's-Gravenpolder: Ina de Nooijer-Clement Wissenkerke: C.P. Clement-Jeronimus 's-Gravenpolder: Jolanda en Jaap-Jan Jaimy, Yens 's-Gravenpolder: Corinda en jan Tom, Fleur Esdoomstraat 21 4431 DH 's-Gravenpolder Er is gelegenheid om thuis afscheid van hem te nemen op donderdag 18 december van 19.00 tot 21.00 uur. De crematieplechtigheid vindt plaats op zaterdag 20 december om 12.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Veel te vroeg is na een zeer kort ziekbed van ons heen gegaan, onze lieve oudste broer, zwager en oom Johannes de Nooijer in de leeftijd van 66 jaar. Wij wensen Ina, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Arnemuiden: Klaas en Marianna de Nooijer-Rusieeka Arnemuiden: Jannie en jan de Jonge-de Nooijer Vlissingen: Sjaan en Leo Harmsen-de Nooijer Arnemuiden: Gré en Kees Schuit-de Nooijer Serooskerke: Aart en Willy de Nooijer-Maljers Arnemuiden: Bep en Gillis Siereveld-de Nooijer Neven en Nichten Arnemuiden, 15 december 2008 sociaal bewogen, rechtvaardig, vriendelijk en gemoedelijk zo herinneren we je Jo de Nooijer onze lieve zwager en oom is heengegaan. Onze gedachten zijn bij Ina, de kinderen, kleinkinderen en zijn broers en zussen. Schuddebeurs: Jan Clement (in liefdevolle herinnering) Ina Clement-Kramer Collin Dianne Schuddebeurs, 15 december 2008 Verdrietig, maar ook dankbaar voor een lang, humorvol en muzikaal leven, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve vader, schoonvader, opa en overopa, in de leeftijd van 91 jaar Pieter van der Wiele Gehuwd geweest met Maria Cornelia Hannewijk Terneuzen, 26 maart 1917 - Goes, 15 december 2008 Wanneer ik werk zal God mij achten, maar als ik zing heeft Hij mij lief R. Tagore Rinus en Ankie Cobi en Ludi Hanneke en Piet Marianne en Bert Klein- en achterkleinkinderen Bergen op Zoom Koudekerke Bussum Harderwijk Correspondentieadres: Van der Hooft Uitvaartzorg Prunusstraat 25 4431 DC 's-Gravenpolder De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden zaterdag 20 december, in de Oosterkerk, ingang J.D. van Mellestraat te Goes. Aanvang 11.00 uur. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de begraafplaats van Kloetinge. Voor aanvang van de kerkdienst is er vanaf 10.15 tot 10.45 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in Rouw- centrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Mijn zoon Mijn kind, Ik hou van je en zou je nooit in de steek laten. Tijdens die moeilijke momenten van beproevingen pijn, toen jij maar één paar voetafdrukken zag in het zand, was Ik hetDie Jou toen heb gedragen op Mijn armen. Na een leven van liefde, zorg en aandacht voor allen die hem dierbaar waren, is van ons heengegaan mijn geliefde man, onze lieve pa, en zoon Marinus Lobbezoo Krabbendijke 1 augustus 1948 t Halsteren 16 december 2008 Hel la Lobbezoo-Zuidweg Jenny Marina Joneke en Jürgen t Dhr. J. Lobbezoo Mevr. A. Lobbezoo-Vercijs Correspondentieadres: Iepenlaan 1 4661 WN Halsteren Rinus ligt opgebaard in de aula van Uitvaartverzorging Jannie Hulsbergen, Marconistraat 2, naast de Protestantse begraafplaats te Bergen op Zoom. De aula is bereikbaar via de Drebbelstraat. Daar is gelegenheid om afscheid te nemen op vrijdag 19 december van 19.30 uur tot 20.30 uur. De herdenkingsdienst zal gehouden worden op zaterdag 20 december om 10.00 uur in de Protestantse kerk Dorps straat 20 te Halsteren. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de begraaf plaats aan-de Kromstraat te Halsteren. Na de begrafenis is er gelegenheid om de familie te condo leren in "De Baak", naast voornoemde kerk. Na een kortstondige, ernstige ziekte is door de Heere van ons weggenomen mijn geliefde, zorgzame man, onze vader, opa en overopa Leendert Schipper in de leeftijd van 77 jaar. Dat de Heere ons de kracht moge geven om het grote verlies te kunnen dragen. W. Schipper-den Herder Janny en Kees Nieuwdorp-Schipper Ronald en Wendy Nieuwdorp-Jansen Amber 16 december 2008 Margrietstraat 1 4401 EX Yerseke De rouwdienst wordt D.V. vrijdag 19 december om 10.00 uur gehouden in het verenigingsgebouw Molenlaan la te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in het verenigingsgebouw gelegen heid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van afdeling I.C. in het Oosterscheldeziekenhuis te Goes voor de goede en liefde\>olle verzorging. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met droefheid geven wij kennis dat uit onze familiekring is weggenomen onze geliefde broer, zwager en oom Leendert Schipper Yerseke: M. Nieuwenhuize Wilhelminadorp: F. Schipper P.M. Schipper-Lavooy Yerseke: C. Schipper-van Boven Yerseke: W. de Bruine C. de Bruine-Lodder Neven en nichten Met verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze geliefde buurman Leen Schipper We wensen bure Mina met kinderen en kleinkinderen veel sterkte in dit verlies. Rien en Corine Diana Carola en Robert-Chris Carmen Met eerbied en respect gedenken wij dat op zaterdag 13 december 2009 ons is ontvallen de heer J.A. Hangoor oud directeur Schoenmakers BV te Terneuzen Onze gedachten en medeleven gaan uit naar zijn vrouw en kinderen en naaste familieleden. Wij wensen hen veel sterkte toe in deze moeilijke periode Koninklijke Jongeneel Terneuzen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 48