3 populaire kinder dvd's tussen de mannen m m LEZERSEMTRA PZC Van Aerde vertrekt met goed gevoel bij RCS Korfballers van Luctor opnieuw hard onderuit Bob, Thomas en Brum Z PZC Dinsdagi 6 december 2008 I 3 7 Trainer vindt het na twee fraaie seizoenen mooi geweest. door Koen de Vries OOST-SOUBURG - Romeo van Aerde vertrekt aan het eind van het sei zoen als trainer van zondag-eerste klasser RCS. De 41-jarige inwoner van 's-Gravenpolder vindt het na twee jaar genoeg. RCS heeft al con tacten gelegd met mogelijke opvol gers van de Bevelander. Van Aerde promoveerde in zijn eerste jaar via de nacompetitie naar de eerste klasse. Daarin maakt hij met zijn ploeg indruk met aantrekkelijk, aanvallend voet bal. RCS staat ondanks nederlagen in de laatste twee wedstrijden in het linkerrijtje met 21 punten uit 13 wedstrijden en een doelsaldo van 36 voor en 29 tegen. „Het klikt enorm tussen mij en de selectie", stelt de voormalige voet balprof. „De kans dat het volgend jaar minder wordt is daardoor groot. Dennis en Gérard de Nooijer worden een jaartje ouder, een of twee andere spelers hebben zich in de kijker van andere clubs gespeeld. Als zij weggaan krijg je straks een heel moeilijk seizoen, waarin de verhoudingen mis schien een stuk slechter kunnen worden. Daar heb ik geen zin in." De beslissing van Van Aerde werd bij RCS met teleurstelling ontvan gen. Het bestuur en de selectie wil den graag met de trainer verder. Van Aerde: „Ik moet het gewoon niet doen. Als we dit seizoen goed afsluiten, heb ik een fantastische tijd gehad. Het is tijd voor iets an ders." Deze week heeft hij een eer ste gesprek met een nieuwe club. Arjo den Dekker stopt aan het eind van het seizoen als trainer van Sluiskil. De inwoner van Ka- pelle is naar eigen zeggen te ambi tieus voor Sluiskil, dat uitkomt in de vijfde klasse van het zondag voetbal. Hij is aan zijn tweede sei zoen bezig bij de Zeeuws-Vlamin gen. Sluiskil kende met Den Dek ker een prima eerste seizoen, waar bij hij het kampioenschap aan zijn neus voorbij zag gaan in de beslis singswedstrijd tegen Oostburg. Dit seizoen gaat het minder. Sluiskil staat slechts op de tiende plaats. Den Dekker stoort zich vooral aan de geringe opkomst bij de trainin gen. Daarnaast worden zijn op drachten tijdens de wedstrijd niet optimaal uitgevoerd waardoor zijn ideeën niet tot uitvoering komen. Arja Boogaard is gestopt als trainster van het vrouwenelftal van Oostkapelle. Sommige speel sters van de eersteklasser konden niet achter haar beslissingen staan, waarna Boogaard haar conclusies trok. De club gaat eerst kijken naar de oorzaken, daarna wordt ge zocht naar een vervanger. Romeo van Aerde vertrekt aan het eind van het seizoen bij RCS. De trainer denkt dat het na twee succesvolle jaren alleen maar minder kan worden. f Romeo van Aerde: „Als we dit seizoen goed afsluiten, heb ik een fantas- tische tijd gehad." foto Willem Mieras nu alleen nog op de grote fond. Mede doordat Rinus in tie volcon- tinudienst werkt, neemt Jeanette een belangrijk deel van de verzor ging van de renstal voor haar reke ning. Zonodig neemt ze ook het in- korven en het klokken voor haar 'In het seizoen 's morgens op half vijf opstaan is voor mij geen probleem' rekening. „In het seizoen 's mor gens om half vijf opstaan is voor mij geen probleem. Het is toch heerlijk om dan een duif te zien komen?" leanette is niet alleen op het spor tieve vlak bezig,, maar ook in be stuurlijke kringen. Ze beheert al vier jaar het secretariaat van PV de Eendracht in Terneuzen. Ook van het samenspel 2 is ze de secretares se. Op de laatste najaarsvergade ring trad Jeanette als enige vrouw tussen de mannen toe tot het be stuur van de afdeling Zeeland. Als tweede secretaris is zij de rechter hand van Gerrie van Boven. „Hoe dat allemaal in zijn werk is ge gaan? Och, dat is niet zo moeilijk. Je praat eens met deze en gene. En dan blijkt dat er overal vrijwilli gers nodig zijn. Als je een tijdje meeloopt, rolt je er eigenlijk van zelf in" aldus Jeanette, die zich op haar gemak voelt tussen al die mannen. „Ik werd heel snel geac cepteerd in mannenwereldje dat de duivensport nog altijd is." Jeremy Dijkstra beste junior taekwondo ZAANSTAD - Op het Taekwondo Sportgala 2008 in Zaanstad vielen verschillende leden van Taekwon do Middelburg in de prijzen. Jeremy Dijkstra uit Middelburg werd uitgeroepen tot Grand Cham pion junioren. Hij was daarmee de sterkste junior van het toernooi. Sharona Thenu won goud op het onderdeel tuis (stijlfiguren) bij de junioren zwarte band. Zenna van der Mei won bij het sparren senio ren zwarte band. Turnschool valt in prijzen bij Bosan Cup MIDDELBURG - Turnsters van Turn school Zeeland hebben in de Bo san Cup in Woerden podiumplaat sen behaald. In diverse klasses vie len Lisa Hendrikse (zilver sprong), Lyn de Pagter (brons sprong), Dap hne Andriessen (brons vloer), Kel ly du Pon (brons sprong), Romy van Huizen (brons sprong), Rebec ca Yuen (zilver sprong, Sandra van de Ven (brons brug) en Kelly Goe- degebure (brons vloer) in de prij zen. Twee keer goud en één keer zilver De Wolf WEERSELO - Jeugdturner Guitho de Wolf van Turn'87 uit Oosburg kwam goed voor de dag tijdens het NK individueel springen in Weerselo. Met twee gouden en één zilveren medaille keerde hij te rug naar Oostburg. Op het onderdeel tumbling eindig de hij op de eerste plaats. Op de minitrampoline volstonden drie knappe sprongen voor opnieuw een gouden medaille. Op het on derdeel pegases/minitrampoline hreep hij net naast het goud. Zegers nog anderhalve maand uit roulatie TERNEUZEN - Rinus Zegers, de trainer van zaterdag-eersteklasser Zaamslag, is gisteren na acht da gen uit het ziekenhuis ontslagen. De oefenmeester kwam ruim een week geleden ten val tijdens een fietstocht en heeft daarbij een barst in zijn bovenbeenbot opgelo pen. Hij moet nu zo'n zes a acht weken revalideren. Rinus Kolijn neemt in de tussen tijd de trainingen over bij Zaam- slag. TERNEUZEN - De korfballers van Luctor gingen hard onderuit in het sleutelduel in de onderste re gionen van de derde klasse. Het Terneuzense team verloor met 15-5 van Good Luck, dat voor het duel ook nog maar één schamel puntje had gesprokkeld. Luctor kwam nog wel op 0-2, maar vanaf dat moment was Good Luck bij de les en ontbrak het Luctor aan elke overtuiging. Na rust (5-3) deelde Good Luck met drie rake afstands schoten op rij de genadeklap uit. Het afmaken de van kansen was opnieuw het manco van Luctor. Scores Luctor: Pieter Kousemaker 2, Michiel Roest, Davy Jonker en Marjo lein Durink 1. Urenlang kijkplezier voor uw (klein)kinderen met drie popu laire kinder dvd's voor de allerkleinsten. Met deze speciale set van Bob de Bouwer, Thomas de Stoomlocomotief en Brum kunnen de Kerstdagen dit jaar niet meer stuk. Adviesprijs 29,97 1 Lezersprijs 16,95 exclusief verzendkosten 2,95 Meer informatie en bestellen 4 bestelsnel op www.pzc.nl/webwinkel De levertijd is 5 werkdagen. U kunt ook de bon invullen. De levertijd is dan 10 werkdagen. Bij vragen over uw bestelling of levering belt u met de klantenservice: 0900-2021352 0,45 per gesprek). Het is helaas niet mogelijk om uw bestelling telefonisch of per email door te geven. BON KINDER DVD'S Hierbij bestel ik(aantal) Kids dvd's a 16,95 per box" voorletters voornaam Om Ov geboortedatum' Hierbij machtig ik Wegener NieuwsMedia BV om eenmalig het verschuldigde bedrag af te schrijven. bank/girorekening handtekening exclusief verzendkosten van 2,95. Stuur de volledige in blokletters ingevulde bon in een envelop naar Webwinkel, o.v.v. 'Kids dvd's'Postbus 130.8200 AC Lelystad. De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing In het colofon van de krant en op www.pzc.nl treft u nadere informatie aan.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 73