3 populaire kinder dvd's Tsonga, Monfils en Haase naar Rotterdam LEZERSEXTRA PZC Van Aerde vertrekt met goed gevoel bij RCS Bob, Thomas en Brum PZC Dinsdag 16 december 2008 I 37 Trainer vindt het na twee fraaie seizoenen mooi geweest. door Koen de Vries oost-souburg - Romeo van Aerde vertrekt aan het eind van het sei zoen als trainer van zondag-eerste klasser RCS. De 41-jarige inwoner van 's-Gravenpolder vindt het na twee jaar genoeg. RCS heeft al con tacten gelegd met mogelijke opvol gers van de Bevelander. Van Aerde promoveerde in zijn eerste jaar via de nacompetitie naar de eerste klasse. Daarin maakt hij met zijn ploeg indruk met aantrekkelijk, aanvallend voet bal. RCS staat ondanks nederlagen in de laatste twee wedstrijden in het linkerrijtje met 21 punten uit 13 wedstrijden en een doelsaldo van 36 voor en 29 tegen. „Het klikt enorm tussen mij en de selectie", stelt de voormalige voet balprof. „De kans dat het volgend jaar minder wordt is daardoor groot. Dennis en Gérard de Nooijer worden een jaartje ouder, een of twee andere spelers hebben zich in de kijker van andere clubs gespeeld. Als zij weggaan krijg je straks een heel moeilijk seizoen, waarin de verhoudingen mis schien een stuk slechter kunnen worden. Daar heb ik geen zin in." De beslissing van Van Aerde werd bij' RCS met teleurstelling ontvan gen. Het bestuur en de selectie wil den graag met de trainer verder. Van Aerde: „Ik moet het gewoon niet doen. Als we dit seizoen goed afsluiten, heb ik een fantastische tijd gehad. Het is tijd voor iets an ders." Deze week heeft hij een eer ste gesprek met een nieuwe club. Arjo den Dekker stopt aan het eind van het seizoen als trainer van Sluiskil. De inwoner van Ka- pelle is naar eigen zeggen te ambi tieus voor Sluiskil, dat uitkomt in de vijfde klasse van het zondag voetbal. Hij is aan zijn tweede sei zoen bezig bij de Zeeuws-Vlamin gen. Sluiskil kende met Den Dek ker een prima eerste seizoen, waar bij hij het kampioenschap aan zijn neus voorbij zag gaan in de beslis singswedstrijd tegen Oostburg. Dit seizoen gaat het minder. Sluiskil staat slechts op de tiende plaats. Den Dekker stoort zich vooral aan de geringe opkomst bij de trainin gen. Daarnaast worden zijn op drachten tijdens de wedstrijd niet optimaal uitgevoerd waardoor zijn ideeën niet tot uitvoering komen. Arja Boogaard is gestopt als trainster van het vrouwenelftal van Oostkapelle. Sommige speel sters van de eersteklasser konden niet achter haar beslissingen staan, waarna Boogaard haar conclusies trok. De club gaat eerst kijken naar de oorzaken, daarna wordt ge zocht naar een vervanger. Romeo van Aerde vertrekt aan het eind van het seizoen bij RCS. De trainer denkt dat het na twee succesvolle jaren alleen maar minder kan worden. Romeo van Aerde: „Als we dit seizoen goed afsluiten, heb ik een fantas tische tijd gehad." foto Willem Mieras Ereplaatsen Geluk en De Kok in Sluiskil sluiskil - Op het districtskam pioenschap driebanden hoofdklas se in Sluiskil zijn Edwin Geluk (HIO) en Kevin de Kok (Onda) op het podium geëindigd. Geluk werd tweede achter kam pioen Meerten Dallinga van het or ganiserende SBC. De Kok behaal de derde plaats. Door afzeggingen bleven slechts deelnemers over voor de finale. Daarin haalde al leen kampioen Dallinga het ge wenste niveau. Gewestelijke titels Fase en Goverse eindhoven - Tijdens het gewes telijk kampioenschap sprint heeft schaatsster Anouk Fase, afkomstig uit Sint-Annaland, goud gewon nen bij de junioren. Op de 500 me ter klokte ze 43.87 en 43.64, op de 1000 meter kwam ze tot 1.29.74 en 1.26.23 (pt)- Ook Niels Goverse ein digde als eerste in Eindhoven, bij de neo-senioren. Op de 500 meter zette hij tijden neer van 39.79 en 38.64, op de dubbele afstand was hij binnen in 1.18.99 en 1.17.48. Turnschool valt in prijzen bij Bosan Cup middelburg - Turnsters van Turn school Zeeland hebben tijdens de Bosan Cup in Woerden podium plaatsen behaald. In diverse klasses vielen Lisa Hendrikse (zilver sprong), Lyn de Pagter (brons sprong), Daphne Andriessen (brons vloer), Kelly du Pon (brons sprong), Romy van Huizen (brons sprong), Rebecca Yuen (zilver sprong, Sandra van de Ven (brons brug) en Kelly Goe- degebure (brons vloer) in de prij zen. Zegers nog anderhalve maand uit roulatie terneuzen - Rinus Zegers, de trainer van zaterdag-eersteklasser Zaamslag, is gisteren na acht da gen uit het ziekenhuis ontslagen. De oefenmeester kwam ruim een week geleden ten val tijdens een fietstocht en heeft daarbij een barst in zijn bovenbeenbot opgelo pen. Hij moet nu zo'n zes a acht weken revalideren. Rinus Kolijn neemt in de tussen tijd de trainingen over bij Zaam- slag. UIT BASKETBAL New York. NBA: Memphis Grizzlies - Miami Heat 102-86, San Antonio Spurs - Oklahoma City Thunder 109-104, Los Angeles Lakers - Minnesota Timberwolves 98-86. BILJARTEN Driebanden. Bekercompetitie. Verbrugge Ter- minals-ATC Zwart 6-2, 6-6 in sets. Martin Spoormans-Ronny Brants 2-1 (14-15, 15-13, 15-8) 1.128-0.923; Ronny Daniëls-Bert van Ma nen 2-1 (11-15, 15-10, 15-9) 0.911-0.755; Kees Wittens-Emilio Sciacca 03 (11-15, 9-15, 3-15) 0.638-1.216; Berry Dallinga-Edgar Meer wijk 2-1 (15-14, 14-15, 15-8) 1.128-0.921. WIELRENNEN Ziirich. Zesdaagse. Stand na vierde dag: 1. Marvulli/Llaneras (Zwi/Bel) 239 punten, 2. Risi/Stam (Zwi/Ned) 221' op 1 ronde: 3. Aeschbach/Lampater (Zwi/Dui) 199; op 2 ron den: 4. Rasmussen/Morkov (Den) 242, 5. Hondo/Beikirch (Dui) 158' op 3 ronden: 6. Van Bon/De Ketele (Ned/Bel) 164. voor meer uitslagen zie www.pzc.nl AGENDA Dinsdag KORFBAL Beker. Togo-Wion (20.45 uur). Locatie: Sport- punt Zeeland, Goes. rotterdam - Toernooidirecteur Ri chard Krajicek heeft drie spelers vastgelegd voor de komende editie van het ABN Amro-toernooi. De Franse spelers lo-Wilfried Tsonga en Gaël Monfils en de Nederlan der Robin Haase hebben deelna me aan het evenement toegezegd. Het tennistoernooi in Rotterdam vindt plaats van 9 tot en met 15 fe bruari. Eerder contracteerde Kraji cek al de Spaanse nummer één van de wereld Rafael Nadal en de Brit Andy Murray. De 23-jarige Tsonga, begin dit jaar finalist op de Australian Open, drong door zijn goede resultaten dit jaar top tien van de wereld bin nen. Monfils is de huidige num mer veertien van de mondiale ranglijst. Haase kreeg van de toer nooidirecteur een wildcard. „Het is bekend dat Robin op dit moment hard aan zijn herstel werkt om binnenkort zijn rentree te maken op de ATP Tour. Een fit te Haase mag wat mij betreft niet ontbreken in Rotterdam, zeker om dat hij afgelopen jaar heeft laten zien een meerwaarde voor ons toernooi te zijn", zei Krajicek over de uitnodiging voor de Nederlan der. Haase zorgde in de laatste edi tie voor een verrassing door Mur ray in de eerste ronde te verslaan. Krajicek kreeg ook te horen dat de Serviër Novak Djokovic niet naar Rotterdam komt. Urenlang kijkplezier voor uw (klein)kinderen met drie popu laire kinder dvd's voor de allerkleinsten. Met deze speciale set van Bob de Bouwer, Thomas de Stoomlocomotief en Brum kunnen de Kerstdagen dit jaar niet meer stuk. Adviesprijs 29,97 Lezersprijs €16,95* exclusief verzendkosten 2,95 Meer informatie en bestellen jV kbestelsnel op www.pzc.nl/webwinkel De levertijd is 5 werkdagen. U kunt ook de bon invullen. De levertijd is dan 10 werkdagen. Bij vragen over uw bestelling of levering belt u met de klantenservice: 0900-2021352 0,45 per gesprek). Het is helaas niet mogelijk om uw bestelling telefonisch of per email door te geven. BON KINDER DVD'S Hierbij bestel ik(aantal) Kids dvd's a 16.95 per box* voorletters voornaam Om Ov geboortedatum Hierbij machtig ik Wegener NieuwsMedia BV om eenmalig het verschuldigde bedrag af te schrijven. bank-/girorekening handtekening exclusief verzendkosten van 2,95. Stuur de volledige in blokletters ingevulde bon in een envelop naar Webwinkel, o.v.v. 'Kids dvd's'Postbus 130,8200 AC Lelystad. De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant en op www.pzc nl treft u nadere informatie aan.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 53