Familieberichten O fII9ns9nlinq.nl 26 I Dinsdag 16 december 2008 PZC kijk ook op De Heer is mijn Herder Ps.23 De Heer heeft tot zich genomen mijn broer en onze oom Adriaan Bertus Walraven Middelburg Vlissingen 4 juni 1926 15 december 2008 Bep Alewijnse-Walraven Kees Anneke en Wim Jopie en Kees Adri en Gertrude Correspondentieadres: Noordweg 174 4333 GM Middelburg Wij willen de medewerkers van Hof ter Veste bedanken voor hun liefdevolle verzorging. De dienst waarin wij het leven van oom Ad zullen her denken zal plaatsvinden op vrijdag 19 december om 12.00 uur in de aula van de algemene begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend'zal de begrafenis plaatsvinden op voor noemde begraafplaats. Na afloop van de begrafenis is er een kort samenzijn in de ontmoetingsruimte van de begraafplaats. Hierbij vervullen wij de droeve plicht u te berichten dat in Zorgcentrum Simnia te Domburg rustig is ingeslapen, onze geliefde moeder, schoonmoeder en oma Maatje Wisse weduwe van Cornells Willem Leijnse Domburg, 29-10-1917 t Domburg, 13 december 2008 Namens alle familieleden J.W. Kooman-Leijnse Correspondentieadres: Postbus 103 4330 AC Middelburg Zij werd in voornoemd Zorgcentrum enkele jaren liefdevol verzorgd. Wij willen alle personeelsleden en in het bijzonder diegenen die haar in de huiskamer' liefdevol omringden, bedanken. Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdagavond 16 december tussen 19.00 en 20.00 uur in Zorgcentrum Simnia, appartement 205, Simniapad 1, 4337 HJ te Domburg. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden op donderdag 18 december 2008 om 13.00 uur in de Hei-vormde Catharinakerk te Zoutelande. Aansluitend zal omstreeks 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Molenweg te Zoutelande. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in Café 'de Babbel', Langstraat 1-3 in Zoutelande. Na een periode van afnemende krachten heeft het de HEERE behaagd van onze zijde weg te nemen onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder, grootmoeder, over grootmoeder en bet-overgrootmoeder Hebrina Hamelink sinds 20 mei 1976 weduwe van Pieter de Putter in de gezegende leeftijd van 100 jaar. T.G. de Blaeij-de Putter M. de Blaeij -in herinnering- F.C. de Putter J.M. de Putter-Verberkmoes C.F. de Putter C.W.J. de Putter-IJzebaart P. de Putter S.J. de Putter-Adriaansen klein- en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar het verplegend personeel van zorgcentrum Backten Dieke voor alle goede zorgen. 1 3 december 2008 Kerkepad 52 Terneuzen corr. adres: Fahrenheitlaan 426,4532 )S Terneuzen De rouwdienst wordt gehouden D.V. donderdag 18 decem ber om 14.00 uur in de kerk van de Oud Gereformeerde Gemeente, Evertsenlaan 90 te Terneuzen. Voorafgaand aan de rouwdienst is er van 1 3.30-13.50 uur gelegenheid tot condoleren. Overeenkomstig de wens van de overledene zal de begrafenis in besloten familiekring plaatsvinden. Geen bloemen. Heden nam de Heere op Zijn tijd uit ons midden weg, onze oudste zwager en oom Johannes van der Sluis Kerkwerve: J. vpn der Wekken-Boot C. van der Wekken Zierikzee: J. Boot Dreischor: C.P. de Wilde-Boot JJ. de Wilde Zierikzee: C. Boot M.E. Boot-Bolle Vrouwenpolder: F.P. Langebeeke-Boot Fr. Langebeeke Kerkwerve: A. Bij de Vaate-Boot St. Bij de Vaate Zierikzee: Joh. Boot Kerkwerve: N. Bil-Boot J.J. Bil Teteringen: G. Boot Y. Boot-van der Nolle Ellemeet: Jac. Boot P. Boot-Fasol Neven en nichten Kerkwerve, 12 december 2008 Met dankbaarheid voor de goede zorgen in verpleeghuis '"t Gasthuis", afdeling Singel, geven wij u kennis dat zacht en kalm van ons is heengegaan onze moeder en oma Jannetje Kuzee-Kole weduwe van Cornell's Kuzee in de leeftijd van 80 jaar. Grijpskerke: Car li en Jeanette Hoek: Ad en Miriam Vlissingen: Rob en Coby Wolphaartsdijk: Paul en Margaret Kleinkinderen en achterkleinkinderen Middelburg, 14 december 2008 Correspondentieadres: Westerzicht 97 4385 AC Vlissingen Tevens willen wij de verpleging en vrijwilligers van appartement 1 van "de Vliedberg" bedanken voor de goede zorgen die zij voordat onze moeder en oma naar 't Gasthuis"ging, mocht ontvangen. Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 19 december van 09.00 tot 09.30 uur in uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Aansluitend zal om 10.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Verdrietig zijn we na het overlijden van onze nicht Jacqueline Fam. Van de Luijster Nieken Ina Renee en Marijn Tini en Rob Desiree en Ijaz Eugenie en Mare en kinderen Bedroefd hebben we kennisgenomen van het overlijden van Jacqueline Herman moeder van ons jeugdlid Justin Tazelaar. We wensen Justin, zijn broer Mitchell en de rest van de familie veel sterkte toe in deze-moeilijke tijd. Bestuur en leden Turn'87 Oostburg Tot onze droefheid vernamen wij dat zaterdag jl. is over leden onze geliefde schoonzus en tante Maatje Leijnse-Wisse Weduwe van C.W. Leijnse L. Wisse-de Visser A. Wisse 7/2 herinnering J. de Korte In herinneringA.M. de Korte-Wisse In herinnering A. Verhage In herinneringM.A. Verhage-Wisse In herinnering W. Leijnse In herinneringP. Leijnse-Wisse In herinnering Neven en nichten In plaats van kaarten: Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van Elisabeth van der Steen-Rommens in de leeftijd van 81 jaar. Namens de familie: Dhr. A.A.J. van der Steen Correspondentieadres: Dhr. A.J. van der Steen Niederwambacherstrasse 16,57614 Steimel, Duitsland De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 19 december om 15.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Na vele zeeën te hebben bevaren over woelige en stille wateren is Piet aan zijn laatste reis begonnen. Diepbedroefd delen wij u mede dat geheel onverwacht is overleden mijn lieve man, zoon, schoonzoon, broer, zwager en oom Piet Sonnevijlle echtgenoot van Olga Prokhorova in de leeftijd van 49 jaar. Groede: Olga Sonnevijlle-Prokhorova Breskens: fan Sonnevijlle Marie Sonnevijlle-van de Luijster (in herinnering) Mien Wille-van der Walle Groede: Jan Sonnevijlle Breskens: Jenny en Theo Oubrie-Sonnevijlle Benny en Vicky Wendy en Vincent Breskens: Rob en Diana Sonnevijlle-Dieleman Aron en Saskia Daisy. St. Petersburg: Maria Antonova (in herinnering) Elena Antonova Terneuzen, 13 december 2008 Provincialeweg 15 4503 GD Groede De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op donderdag 18 december om 14.00 uur in "De Uitkomst", Langeweg 10 te Breskens. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "De Uitkomst". Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Intens verdrietig omdat wij haar moeten missen, maar dankbaar voor haar liefde en zorg waarmee zij ons om ringde, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Anna Albertina Wijs-Claassen weduwe van Hendrikus Johannes Wijs sinds 26 april 2005 Soerabaja 25 maart 1922 t Vlissingen 13 december 2008 Nico en Paula Lizzy en Charles Lieke en Daan Tessa Max en Justa Arthur en Carolien Levi Patricia en Pieter Henny en Karin Christian en Melanie jay en Ryan Ramon en Angelique Sandra en Willem Philipp Correspondentieadres: Nieuwe Vlissingseweg 330,4335 JK Middelburg Gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 17 december om 13.00 uur in de aula van de algemene begraafplaats. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend willen wij haar om 13.15 uur herdenken, waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren. Wij willen het personeel van Weyevliet bedanken voor de liefdevolle verzorging van onze moeder.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 28