Familieberichte! fTl0nSeniinq.nl Colofon Familieberichten 24 I Dinsdag 16 december 2008 PZC kijk ook op Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. tel 0800-80606 -9- ejLÊJ. fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl WÉË0 Drdf letten Rust nu maar uit, je hebt je strijd gestreden, Je hebt het zo ontzettend moedig gedaan. Wie kan begrijpen hoe je hebt geleden en wie kan voelen wat je hebt doorstaan. Intens verdrietig maar dankbaar voor alle liefde die we van hem mochten ontvangen, delen wij u mede dat na een lange dappere strijd, thuis is ingeslapen, mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en opa *30- 1 - 1926 f 13- 12-2008 Wander Eleveld Werner echtgenoot van Adriana de Feijter Terneuzen: A. Eleveld-de Feijter Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen 1 3 december 2008 Celciusstraat 12 4532 KW Terneuzen Mijn man, onze vader en opa is opgebaard in Rouwcentrum Monuta, Rooseveltlaan 6, Terneuzen, waar gelegenheid is om afscheid te nemen op vrijdag 19 december van 10.30 tot 11.30 uur. De afscheidsdienst, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden vrijdag 19 december om 12.00 uur in de aula op de Zuiderbegraafplaats, Bellamystraat 28C, Terneuzen. Na de dienst is er gelegenheid tot condoleren. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd hebben we kennisgenomen van het overlijden van onze gewaardeerde collega Ko de Feijter Wij zullen hem herinneren als een fijne collega met een grote inzet en betrokkenheid bij zijn werk. Wij wensen Jordi en Mauro, Rob en Jeannine, naaste familie en alle mensen die dicht bij hem hebben gestaan veel sterkte toe. Namens management, medewerkers en collega's van Indaver Gevaarlijk Afval bv Tot ons verdriet is overleden onze trouwe bridgevriend Niek van Assendelft Zijn inzet voor Bridgeclub Dreischor was voor ons een grote steun. Wij wensen Marion en familie veel sterkte toe. Bestuur en leden Bridgeclub Dreischor 20-05-1945 pierre van kroonenburg 10-12-2008 Wij zijn niet bedroefd omdat We haar hebben verloren Maar dankbaar dat We haar hebben gehad. Wij delen u mede dat na een kortstondig ziekbed is over leden, onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en over grootmoeder op de mooie leeftijd van 99 jaar. Janna Kosten Weduwe van Francois Marinus Geluk Wemeldinge 3 juni 1909 Middelburg 14 december 2008 Akersloot: Hennie Geluk Ineke Geluk van Belzen Key West U.S. A: Marcel en Kristine Niks Akersloot: Mariska en Richard Mike en Nick Grijpskerke: Frank Geluk Jacqueline Geluk v.d. Rafelaar Onze dank gaat uit naar het verplegend personeel van 't Gasthuis te Middelburg, AfdelingSingel, huiskamer 1. Er is gelegenheid tot afscheid nemen donderdag 18 december in de Michaëlskerk te Grijpskerke van 12.45 tot 13.15 uur. De afscheidsdienst zal aansluitend worden gehouden in voornoemde kerk en zal worden geleid door Ds F. van Slooten, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 14.30 uur op de Algemene Begraafplaats te Grijpskerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Dorpshuis aan de Kerkring te Grijpskerke. Moe hield van bloemen Correspondentieadres: Familie Geluk Loodhol 17 Grijpskerke Indien u geen kaart heeft ontvangen beschouwt u deze advertentie dan als uitnodiging. Toch nog onverwachts ontvingen wij bericht van het over lijden van mijn schoonzus en onze tante )anna Geluk-Kosten M. Geluk-Smits en familie Met verslagenheid vernamen wij het droevige bericht dat onverwachts en veel te vroeg is overleden, onze neef Rinus Geus Wij wensen Betsie, kinderen en kleinkinderen alle sterkte toe om dit zware verlies te kunnen dragen. Rinus Rijk Johan, Wilma Rijk en kinderen Op 13 december overleed het erelid van de muziekverenging "Euterpe" Rinus Geus in de leeftijd van 64 jaar. Gedurende 52 jaar is hij lid van "Euterpe" geweest. Wij wensen de familie berustingen troost toe. Heinkenszand, C.J. Wirtz, secretaris H.H. Baas, voorzitter Met leedwezen hebben wij kennis genomen van het over lijden van oud-speler en oud-bestuurslid van onze vereniging Rinus Geus Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw, kinderen, klein kinderen en verdere familie en vrienden. Wij willen hen veel sterkte wensen in deze moeilijke tijd. Namens het bestuur en leden van V.V. Luctor '88 I.v.m. familieomstandigheden, zijn wij: Simonse Geus, accountants - adviseurs donderdag 18 december a.s. gesloten Met je ogen en met gebaren sprak je met ons de laatste jaren Wij begrepen jou toch o zo graag maar of dat lukte blijft steeds de vraag Na een liefdevolle vej-zorging in zorgcentrum De Vurssche te Axel is van ons heengegaan mijn lieve Vrouw, onze zorg zame Moeder, lieve Oma en Overgrootmoeder Angenita Johanna van Doorn echtgenote van Jacob Hamelink in de leeftijd van bijna 87 jaar. Axel: J. Hamelink Almere: Dieneke en Ton van de Groep-Hamelink Evert-Jan en Deana Gracelynn Rijswijk: Nel en Rob van der Bijl-Hamelink jean en Nicolette Y.annick en Quinten Robert-Jaap en Laura 14 december 2008 Correspondentieadres: Oosterstraat 68-40 4571 GP Axel De rouwdienst wordt gehouden op donderdag 18 december om 14.00 uur in de Protestantse Kerk, Koestraat 2 te Axel. De begrafenis zal aansluitend plaats hebben op de Algemene Begraafplaats aan de Burchtlaan te Axel. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de Kerk. Agniet hield van bloemen. Mevrouw Geluk is op hoge leeftijd overleden De buren: familie Francke familie Benschop familie Francke familie Davidse familie Schout familie Maris familie Louws familie Dekker familie Rottier de heer Wisse mevrouw Bolier familie v.d. Heuvel Zijn stoel is leeg Zijn stem is stil Wij z ijn bed roefd Het is Gods wil Zeer verdrietig geven wij kennis van het onverwacht over lijden van mijn innig geliefde man en onze lieve vader en opa Jan Adriaan Hangoor Drager van de gouden medaille verbonden aan de Orde van Oranje Nassau. Terneuzen Terneuzen 13 november 1921 f 13 december 2008 Mevrouw C. Hangoor-Scheele Jan en Ida Alexander Leonie en Marieke Elisabeth en Nico Liselotte Hans Jaap Karien en Kees Marthe Hannah Pauline David en Evelien Jans Gijs Stuvesande 560 4532 ML Terneuzen De rouwdienst wordt gehouden op D.V. donderdag 18 december om 12.45 uur, in het kerkgebouw van de Gereformeerde Gemeente in Nederland, Kerklaantje 1 te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de Zuider begraafplaats, Bellamystraat 28 te Terneuzen. Na de begrafenis is er gelegenheid om de familie te condo leren in voornoemd kerkgebouw. Geen bloemen Vandaag overleed onze moeder en oma Jacoba de Puit-Verhulst Biezelinge, 14 mei 1923 Goes, 14 december 2008 Wij houden van haar en zij blijft bij ons in ons hart, in ons hoofd en in onze verhalen. Veenendaal: Ans t en Nico Delft: Rien en Joke Rotterdam: Nelleke en Fred Klein- en achterkleinkinderen Kloetingseweg 47-41 4462 AW Goes De uitvaartdienst zal plaatsvinden op donderdag 18 decem ber om 14.15 uur in de Christelijke Gereformeerde Kerk, Biezelingseweg 6 te Biezelinge. Aansluitend zullen wij haar begraven op de Algemene Begraafplaats te Biezelinge. Na de begrafenis is er gelegen heid tot condoleren in bovengenoemde kerk.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 26