Groene seks PZC Dinsdag 16 december 2008 j 1 5 N ALLE MENSEN Fan van Gerard Joling in de boeien geslagen Een fan van Gerard Joling is na bedreigingen aan het adres van de zanger gearresteerd. Bij de fan is huiszoeking verricht en ge noeg materiaal aangetroffen om de man een tijdje op te bergen, verklaarde Joling gisterochtend op Radio 538. De man liet de zanger weten hem 'koste wat kost te willen spreken of er zou wat gebeuren'. Volgens Joling is de 'gestoorde' man een bekende die vaker bedreigingen heeft geuit. Tijdens de concertreeks van de zanger in Ahoy sloeg de fan toe met een bommelding in de concertzaal. „Je moet er toch niet aan denken dat die hele zaal vol fans leeg moet", aldus een opgeluchte Joling. Froukje de Both bevallen van dochter Presentatrice Froukje de Both is zondagavond bevallen van een dochter. Dat heeft haar manage ment gisteren bekendgemaakt. De naam van het meisje luidt Emma Sara Maria te Rehorst. Moeder en de 3.560 gram wegen de dochter maken het goed. Em ma is de dochter van Froukje en haar vriend dj Jeroen te Rehorst. De twee ouders zijn dolgelukkig met de komst van hun dochter tje. De baby is ver na de uitgere kende datum geboren. Nieuwe aantijgingen voor Gordon Ramsey Topkok Gordon Ramsey wordt opnieuw beschuldigd van on trouw. Dit keer claimt de blonde Julie Vidovic dat Ramsey een nacht met haar doorbracht in het Hilton Hotel. Hij ontkent dat, meldt de Daily Mail. Het is niet de eerste keer dat Ramsey beschuldigd wordt van ontrouw tegenover zijn vrouw Tana. Eer der dit jaar beweerde een vrouw zeven jaar een relatie met hem gehad te hebben. Ook zou hij Milieuvriendelijke lingerie, biologisch afbreekbaar glijmiddel en fair trade-condooms. Nu de milieuhype op zijn hoogtepunt is, begint het groene besef ook tussen de lakens door te dringen. door Vikkie Bartholomeus foto's GPD IV dex en schijnen de bor- Hi J sten te omsluiten als een tweede huid. CONDOOMS Hoe minder mensen op deze wereld, hoe minder vervuiling. Dus de ultieme groene seks ge beurt met een condoom of ander voorbehoedsmiddel. Recyclen van condooms is niet aan te bevelen, dus koop zo verantwoord moge lijk. Hot Rubber verkoopt con dooms van fair trade-latex. En de Braziliaanse overheid is onlangs ge start met een fabriek waar con dooms, onder de naam Natex, wor den gemaakt van natuurrubber. Dat wordt afgetapt van bomen uit de regenwouden. Met de op- brengst moeten de bedreigde bos gebieden worden gered. Voor het gebruik van glijmiddelen geldt eveneens: geen synthetische troep maar kies 'milieubelust', biolo gisch afbreekbaar glibberspul. VOORSPEL Allereerst: het licht uit! Seks in het donker is niet alleen milieube wust, maar ook veel spannender en sensitiever. Kom langzaam in de stemming met een massage olie van biologisch geteelde ylang ylang of doodgewone zonne bloem. Is dat niet voldoende om op dreef te komen, dan biedt de site Fuckforforest.com soelaas. De ze staat vol 'eco-porno' van groene idealisten. Een deel van de op brengst van de site is bestemd voor behoud van regenwouden. AFRODISIACUM Points d'amour worden ze ge noemd. Madame de Pompadour, de maïtresse van Lodewijk XV, ser veerde op haar orgie-achtige feest jes in paleis Versailles altijd asper gepuntjes. Deze afrodisiacum of lustopwekker is tegenwoordig ook biologisch verantwoord verkrijg baar. Net zoals chocolade (zo puur mogelijk), champagne, truffels en ander liefdesvoedsel. Van oesters wordt al eeuwen gezegd dat ze po tentieverhogend zouden zijn. Maar pas op. Niet alleen is het wei nig sexy zo'n glibberig, levend beestje naar binnen te slurpen, door de verzuring van de oceanen worden schelpdieren langzaam be dreigd. SEKSPARTNER Ook groene seks beleef je bij voor keur met zijn tweeën. Plet vinden van de juiste partner is dus cru ciaal. Datingservice Green Pas sions zorgt voor de juiste match van ecologische singles. De bomen- knuffelaar ontmoet de biologisch dynamische wijndrinker, de ecolo gische boer vindt zijn scharrelkip. Biolingerie. Op de datingsite staan speciale af delingen voor dierenactivisten, nu- disten of nucleaire activisten. Zoe nen met een vleeseter? Veganisten walgen ervan. Daarom is er zelfs voor deze groep alleenstaanden een afzonderlijke datingsite: Vegan Passions. BIOLINGERIE Sexy lingerie en toch ecologisch verantwoord? Het kan. Dat een slip van hennep, verantwoorde zij de of biologische recyclebare ka toen is gemaakt, hoeft nóg niet te betekenen dat hij er uitziet als een vleeskleurige oma-onderbroek. Merken als After Eden, Eco Bou doir en Greenknickers verkopen pi kante 'biolingerie', voor elk wat wils. Het Franse merk g=9.8 heeft sinds kort zelfs een beha in de col lectie die gemaakt is van - echt waar - dennenbomen! De houtve zels worden vermalen met span- SEKSSPEELTJES Seksspeeltjes bevatten hoge con centraties schadelijke weekmakers. Dat blijkt uit een onderzoek dat TNO een tijdje geleden heeft ge- - daan in opdracht van Greenpeace. De stoffen die verboden zijn in kinderspeelgoed, worden door vol wassenen in allerlei lichaamshol tes gestopt. Totaljoy heeft een nieu-^ we collectie erotische kunststof speeltjes op de markt gebracht die onschadelijk zijn en bovendien geïnspireerd op vormen uit de na tuur. Het kan nog duurzamer: dil do's gemaakt van glas of hout, al leen vibreren die niet. Dus een kunststof Totaljoy exemplaar als Ti ny Tom of Barbabelle is toege staan. En uiteraard: alleen met op laadbare batterijen. Q www.fuckforforest.com www.green-passions.com www.veganpassions.com www.after-eden.com www.eco-boudoir.com www.greenknickers.org www.organiclingerie.fr www.hotrubber.nl www.totaljoy.nl Reageren? consument@wegener.nl Een bosje onschadelijke erotische kunststofspeel tjes. met nog drie andere vrouwen het bed gedeeld hebben. De top kok is zich van geen kwaad be wust. „Ik heb niks te zeggen. Be dankt voor de belangstelling." Madonna viert kerst met ex Guy Ritchie Madonna viert kerst met haar kinderen bij ex Guy Ritchie in Londen. Dit is verrassend omdat de Queen of Pop en haar ex al j maanden ruzie hebben over waar de kinderen moeten wo nen. Dat meldt de Britse krant Daily Mail. Sinds hun scheiding in oktober hebben Madonna en Ritchie gedeelde voogdij over hun beide zoons, de 6-jarige Roc- co en de 3-jarige David. Richie wil dat de kinderen bij hem Londen komen wonen, maar Madonna houdt ze liever in New York. Om de kinderen wat tijd met hun vader te gunnen, heeft de popster besloten om met kerspnaar Londen te gaan. Madonna. foto EPA

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 15