Zeelandia Middelburg mist wilskracht sillll® Noormannen eenvoudig naar winst LEZERSEMTRA PZC xj Cd Musicals - de mooiste WÈËÊmm 34 Maandag 15 december 2008 PZC Hoedekenskerke geeft hekkensluiter Apollo ervan langs: 5-1. door Marco Puik MIDDELBURG - In de vierde klasse A van het zaterdagvoetbal boekte koploper De Noormannen de vijf de overwinning op rij. Tegen 's-Heer Arendskerke werd het 0-4. Hoedekenskerke toonde weinig medelijden met hekkensluiter Apollo'69 (5-1). In Kamperland eindigde de ontmoeting tussen Be velanders en Spui in 0-0. De overi ge drie duels werden afgelast. 's-Heer Arendskerke - De Noor mannen 0-4: 's-Heer Arendsker- ke-keeper Jefïy Geuze ging twee maal opzichtig in de fout met te gentreffers als gevolg. De thuisclub speelde sowieso voor Verlate Sin terklaas'. In de 23e minuut legde de scheidsrechter de bal op de stip na een handsbal van Pieter Ade- ma. Uit de strafschop zorgde Mark Minderhoud voor 0-1. Sander van Belzen nam de 0-2 voor zijn reke ning en Thomas Wuite tekende voor 0-3. Nadat keeper Geuze de bal uit zijn handen liet vallen kon Theo van Alpen eenvoudig de 0-4 maken. 's-Heer Arendskerke-De Noorman nen 0-4 (0-2). Mark Minderhoud 0-1, Sander van Belzen 0-2, Thomas Wuite 0-3, Theo van Alphen 0-4. Bijzonder heid: Danny Nieuwenhuize ('s-Heer Arendskerke) mist strafschop. Hoedekenskerke - Apollo'69 5-1: Uit een strafschop zorgde Jermo Stoel na zeven minuten voor 1-0. Met een schuiver bracht Niels Otte de 2-0 op de borden en in de acht tiende minuut stelde hij broer Jorn in staat om 3-0 te scoren. Na 65 minuten liet de thuisclub weer iets van zich horen, toen Jeroen de Winter scoorde. Dennis Tolhoek kon vervolgens iets terugdoen voor de gasten, waarna Jorn Otte de eindstand op 5-1 bepaalde. Hoedekenskerke - Apollo'69 5-1 (3-0). Jermo Stoel 1-0, Niels Otte 2-0, Jorn Otte 3-0, Jeroen de Winter 4-0, Dennis Tolhoek 4-1Jorn Otte 5-1 Bevelanders - Spui 0-0: Een mati ge eerste helft leverde nauwelijks hoogtepunten op. Na rust was Be velanders meer in de aanval en loerde Spui op de counter. Goes benut kansen tegen HW'24 niet en eindigt met gelijkspel. door Marco Puik MIDDELBURG - In de wedstrijd te gen HW'24 kwam lijstaanvoerder Goes in de derde klasse A niet ver der dan een doelpuntloos gelijk spel. Voor rust waren er twee goe de kansen voor Goes, maar Kyle' Doesburg en Padden van de Wa ter benutten ze niet. In de tweede helft kreeg Jordy den Toonder een goede kans om de score te ope nen, maar oog in oog met de doel man schoot hij naast. De door Zeelandia Middel burg-trainer Roy Hendriksen als fi nale bestempelde ontmoeting van zijn ploeg met Aardenburg bracht niet wat de Middelburgers ervan gehoopt hadden. De zondagder deklasser stond na negentig minu ten opnieuw met lege handen (1-3). „Dit is dramatisch natuur lijk", was de eerste reactie van Hen driksen. „We zullen echt uit een ander vaatje moeten gaan tappen. De spelers moeten uitstralen dat ze ten koste van alles willen win nen en dat ontbrak vandaag." Zeker in de openingsfase oogde de ploeg uit de Zeeuwse hoofdstad nerveus en leed meerdere keren balverlies. Na twaalf minuten wa ren de Zeeuws-Vlamingen dicht bij 0-1, maar de inzet van topsco rer Niek van Sprundel eindigde op de paal. Gaandeweg de eerste helft kwam de thuisclub beter in de wedstrijd. Mare Alfons zette Aar- denburg-keeper Sander Tazelaar aan het werk met een vrije trap en ook Kevin Krieger en Jerfey- Booy kregen kansen op een doelpunt. Kort na de pauze werd een inzet van Thomas Leurgans op de doel lijn met de hand gekeerd door Mid delburger Jesper Davidse. Scheids rechter Van Leeuwe restte niets an ders dan de actie met rood te be straffen en een strafschop toe te kennen aan de gasten. Michiel Ley- te wist raad met dat buitenkansje. De Middelburgers kwamen verras send snel weer langszij. Via Jur- riaan Peterson kwam de bal voor de voeten van Jerfey Booy, die be heerst afwerkte. Uit een counter sloegen de gasten via Martin van Vooren genadeloos toe. Tot frustra tie van Hendriksen. „Ik hamer al tijd op de 'restverdediging'. De de fensie moet goed staan en zich niet zo laten verrassen." Toen invaller Merijn van der Plas er 1-3 van maakte was het duel ge speeld. Ondanks de slechte presta ties denkt Hendriksen niet aan op stappen. „Dat zou heel gemaltke- lijk zijn. Ik ga de strijd aan, ook al moet de gifbeker helemaal leeg." Zeelandia Middelburg - Aardenburg 1-3 (0-0). 48. Michiel Leijte 0-1, 56. Jer- fy Booy 1-1, 66. Martin van Vooren 1-2, 82. Merijn van der Plas 1-3. Scheidsrechter: F.M.J. van Leeuwe (Et- ten-Leur). Gele kaart: Mare Alfons (Zee landia Middelburg). Sander Tazelaar (Aardenburg). Rode kaart: Jesper David se (Zeelandia Middelburg). Aantal toe schouwers: 200. Door Ben Cramer Geniet van de mooiste musicaltracks uit de afgelopen 20 jaar gezongen door Ben Cramer. Op deze cd staan 19 Nederlands talige liedjes uit wereldbekende musicals zoals The Phantom of the Opera, Chess, Aida en The Sound of Music. Incl. uit de musical Op hoop van zegen het gevoelige nummer "Achter de Horizon". Totale speelduur 68 minuten. Adviesprijs €17,95: Lezersprijs 13,95 'exclusief 1.95 verzendkosten. De levertijd is 5 werkdagen. U kunt ook de bon invullen. De levertijd is dan 10 werkdagen. Bij vragen over uw bestelling of levering belt u met de klantenservice: 0900-2021352 0,45 per gesprek). Het is helaas niet mogelijk om uw bestelling telefonisch of per email door te geven. ikbestelsnel op www.pzc.nl/webwinkel BON CD MUSICALS - DE MOOISTE Hierbij bestel ik(aantal) x 'Musicals - cd' a 13,95 per stuk VOORLETTERSVOORNAAM NAAMOM OV ADRES POSTCODEPLAATS TELEFOON E-MAIL GEBOORTEDATUM Hierbij machtig ik Wegener Nieuwsmedia BV om eenmalig het verschul digde bedrag af te schrijven. Bank-/girorekening Handtekening 'exclusief verzendkosten 1,95 Stuur de volledige in blokletters ingevulde bon in een envelop naar Webwinkel, o.v.v. Musicals-cd, Postbus 130,8200 AC Lelystad De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant en op www.pzc nl treft u nadere informatie aan. Aardenburg-speler Michiel Leyte (links) probeert de bal voor te geven. Freerk Koelma probeert de voet dwars te zetten. foto Lex de Meester

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 56