WHS laat lelijke steek vallen ssv siaat «loetinge heeft een makkelijk voor rust 9 toe bij Arnemuiden Smerdiek neemt afstand van onderste plaats Zuijdwegt blijft Turnschool in de prijzen bij Bosan Cup 30 Maandag 15 december 2008 PZC middelburg - In de tweede klasse F. van het zaterdagvoetbal verraste SSV'65 Arnemuiden: 1-2. I11 de eerste helft deden beide ploe gen weinig voor elkaar onder. SSV'65 sprong echter het beste met de kansen om. David den Hol lander zorgde voor 0-1 en dankzij Christiaan Boon verdubbelden de Goesenaren de marge. Namens Ar nemuiden liet Corné van Belzen een goede mogelijkheid onbenut. Na de pauze probeerde SSV het spel nadrukkelijk te vertragen. Uit een indirecte vrije trap, toegekend vanwege tijdrekken, schoot Bart-Jan Kroes de aansluitingstref fer in de netten. De druk van Arne muiden hield aan tot het einde van de wedstrijd, maar veel uitge speelde kansen wist de ploeg van trainer Henk Ottens niet te creë ren. Serooskerke - Bruse Boys 0-2 (0-2). Mats Willemse 0-1, Robin Meertens 0-2. VCK - Dinteloord 0-1 (0-1). Nicky de Frel0-1. Seolto - VVC'68 0-0. sint maartensdijk - Smerdiek sloot de eerste seizoenshelft af met een ruime overwinning op het tweede team van Stedoco: 5-0. Daardoor neemt de ploeg enige af stand van de onderste plaatsen. Door personele problemen deed trainer Wim Scherpenisse onder meer een beroep op 'oudgediende' Joska Jansen en talent Wendy de Wilde. Laatstgenoemde bracht haar ploeg op voorsprong. Angeli- que Hage tekende voor 2-0 en die zelfde Hage bracht met een schitte rend doelpunt de 3-0 op de bor den. Wendy Metske zorgde voor 4-0 en na een uitstekende actie van Jehonne Kodee bepaalde Len ny Stoutjesdijk de eindstand op 5-0. Vrijdag speelt Smerdiek een oefen duel met de vrouwen van de Schouwse selectie. Die gaat vooraf aan de wedstrijd RBC-Fortuna Sit- tard in de eerste divisie. Het oefen duel begint om 17.00 uur. Het vrouwenvoetbalteam van Wil lem II komt naar Oostkapelle voor een driedaags trainingskamp. De topper uit de eredivisie strijkt vrijdag 9 januari neer in Oostkapel le. 's Avonds speelt de ploeg uit Til burg een oefenwedstrijd tegen de Oostkapelle-vrouwen. Het trai ningskamp wordt afgesloten met een oefenwedstrijd in Domburg te gen JVOZ Bi. middelburg - Ronald Zuijdwegt is ook in het seizoen 2009-2010 trai ner bij voetbalclub SV Hoedekens- kerke. Het wordt zijn derde seizoen bij de club. Hoedekenskerke speelt in de vierde klasse zaterdag. middelburg - In de derde klasse B van het zaterdagvoetbal eindigde de topper tussen WHS en,Inter nos in een 1-2-zege voor de Bra banders. Wolfaartsdijk kwam in 3A voor de vierde keer op rij niet aan een overwinning. De mannen van trainer Bart Dierckx speelden op eigen veld met 1-1-gelijk tegen Heinkenszand. WHS-Internos 1-2: Na een foute terugspeelbal van Dennis Vaders zorgde Bastiaan Delleman voor 0-1. In het vervolg van de wed strijd liet de thuisclub dotten van kansen onbenut. Na 55 minuten moest Internos met tien spelers verder na een rode kaart voor Joost Luiten. Geheel tegen de ver houding in zorgde Merijn Roen- horst een kwartier voor tijd met een vrije trap voor 0-2. Robin van Dijke bracht zes minuten voor tijd de spanning terug. Patrick Ketting was nog dicht bij de gelijkmaker, maar het bleef bij 1-2. Noad'67-DSE 1-1: De euforie, na de glansrijke zege (1-6) op Tholen- se Boys van vorige week, was voor korte duur bij Noad'67. Volgens be stuurslid Gerard Noordhoek zweef de het team uit Sint-Philipsland nog een beetje, maar staat de ploeg na zaterdag weer met beide benen op de grond. De ontmoe ting met DSE werd het duel van de gemiste kansen. Alleen invaller Rob den Engelsman wist namens de thuisclub te scoren (1-0), maar dat hadden er veel meer moeten zijn. Een kwartier voor tijd kreeg Noad'67 daarvoor de rekening ge presenteerd toen Michel Mannens voor 1-1 zorgde. Kogelvan- gers-Tholense Boys 0-3: De inzet van de spelers van Tholense Boys was veel beter dan de week ervoor en dat zag de ploeg beloond wor den met een 0-3-overwinning. Jeroen Nieuwkoop tekende met een kopbal voor 0-1. Een mooie volley van Nick de Lange resulteer de in 0-2. Na rust bepaalde Tijs Nij- meijer de eindstand op 0-3. Wolf aartsdijk - Heinkenszand 1-1: In de gelijkopgaande wedstrijd kon den beide ploegen uiteindelijk le ven met een punt. De doelpunten vielen in een tijdsbestek van twee minuten! In de 35e minuut kwam Wolfaartsdijk via Stefan Wester weel, die de bal aannam, draaide en schoot, op voorsprong. Binnen zestig tellen strafte Leon Bek laco niek verdedigen bij de thuisploeg af Daarna bracht Wolfaarts- dijk-doelman Philip Westveer een aantal maal redding op kansen van Heinkenszand, maar raakte ook de thuisploeg de lat nog. De Meeuwen - ZSC'62 4-2 (2-1). Niels van de Moezel 0-1, Danny Hui- bregtse 1-1, Michel Köthen 2-1, Wer ner Klaassen 2-2, Michael Tempelman 3-2, Danny Huibregtse 4-2. SKNWK - Veere 1-2 (1-1). René Mi chel Gerritsen 0-1, Erwin. Nelissen 1-1, Silvion Uranie 1-2. AZVV-DFS 2-2 (1-0). Emine Youssef 1-0, Corné Langendoen 2-0, Leon de Bruine 2-1, Pieter de Munnik 2-2. middelburg - Turnsters van Turn school Zeeland uit Vlissingen heb ben in de Bosan Cup in Woerden goed gepresteerd. Van de dertien turnsters haalden er acht het po dium. In de eerste en tweede divisie be haalde bij de junioren Lisa Hen- drikse zilver op sprong. Lyn de Pag- ter werd op dit onderdeel derde. Daphne Andriessen haalde brons op vloer. Kelly du Pon haalde bij de senioren brons op sprong. Bij de jeugd was er een fraaie der de plaats voor Romy van Huizen op sprong. In de eredivisie werd Rebecca Yuen knap tweede op sprong. San dra van de Ven zag een goede bru- goefening beloond met een derde plaats. Op vloer wist Kelly Goede- gebure beslag te leggen op de der de plaats. Haar zus Wendy kon maar beperkt deelnemen aan het toernooi vanwege een liesblessure. Kloetinge-speler Daan Esser is zijn tegenstander te snel af. foto Willem Mieras

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 52