(Tlens9nlinq.nl Familieberichten Colofon Familieberichten Livsr lödarj •41 16 I Maandagl5 december 2008 PZC kijk ook op Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-mail tel fax 0800-8060 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Je was een man van weinig woorden. Duidelijk herkenbaar voor degenen die bij je hoorden. Een man, vader, opa waarop je kon bouwen, met een woord waarop je kon vertrouwen. Achter je ligt een leven van werken en plicht en juist dat bepaalde in alles jouw gezicht. Zo bescheiden als je hebt geleefd zo bescheiden ben je ook gestor\>en. Verdrietig, maar dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat plotseling is overleden mijn lieve man, onze vader, schoonvader en ópa Marinus Adrianus Geus - Rinus - echtgenoot van Betsie Geus-Priem in de leeftijd van 64 jaar. Heinkenszand: Betsie Geus-Priem Heinkenszand: Aubert en jeannette Max, Sam, Luuk Heinkenszand: Petra en Theo Jordy Heinkenszand: Monique en John Dewi, Justin 13 december 2008 Kamilleplein 60 4451 LC Heinkenszand De uitvaartdienst zal worden gehouden donderdag 18 decem ber om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Blasius te Heinkenszand, waarna aansluitend de begrafenis zal plaats vinden op de R.K. begraafplaats achter de kerk. Na de begrafenis is er in Ontmoetingscentrum 'De Stenge' gelegenheid tot condoleren. Je groene stoel is leeg, de vele snoepjes zullen we missen. Dag lieve opa Geus Dewi, Max, Sam, Justin en Luuk Bedroefd, delen wij u mede dat plotseling uit onze familie kring is weggenomen onze broer, zwager en oom Rinus Geus We wensen Betsie, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe Monster: Susan en Bertus Govers Heinkenszand: Tini en Leen Oosthoek Roosendaal: Riet en Jan Ars Heinkenszand: Ineke en Bert Poelmaan Heinkenszand: Bep en Jaap van Hulst Heinkenszand: John en Gerda Geus Neven en nichten Wij zijn diep getroffen door het plotseling overlijden van onze zwager en oom Rinus Geus Wij wensen Betsie, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met de verwerking van dit grote verlies. Jacques en Christa Joke Ria (in herinnering) enTonny Toos en Peter Nel en Willem Eddie en Matty Neven en nichten Intens verdrietig omdat wij haar moeten missen, maar dankbaar voor haar liefde en zorg waarmee zij ons om ringde, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Anna Albertina Wijs-Claassen weduwe van Hendrikus Johannes Wijs sinds 16 april 2005 Soerabaja t Vlissingen 25 maart 1922 13 december 2008 Nico en Paula Lizzy en Charles Lieke en Daan Tessa Max en Justa Arthur en Carolien Le\'i Patricia en Pieter Henny en Karin Christian en Melanie Jay en Ryan Ramon en Angelique Sandra en Willem Philipp Correspondentieadres: Nieuwe Vlissingseweg 330,4335 JK Middelburg Gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 17 december om 13.00 uur in de aifla van de algemene begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend willen wij haar om 13.15 uur herdenken, waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren. Wij willen het personeel van Weyevliet bedanken voor de liefdevolle verzorging van onze moeder. Met veel verdriet ontvingen wij het bericht van overlijden van de moeder van onze vriendin Sabine van Goudswaard Hetty Louise van Goudswaard-Wei jers Wij wensen Sabine en haar familie veel sterkte met het verwerken van dit grote verlies. Willem Sjaco Rens Jorien Dennis en Brenda Stefan, Sylvia en Anouk Mark en Jacqueline Iedere dag werd de wereld kleiner de mogelijkheden minder, de levenswil bleef het le\>en niet. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde is toch -nog onverwachts ingeslapen mijn lieve moeder, schoonmoeder en oma Maria Koets-Visser weduwe van Jan Daniël Koets Colijnsplaat 5 augustus 1908 t Vlissingen 13 december 2008 Ary en Ina Marja en Wilco Robbert en Marjolein Correspondentieadres: Familie A.H. Koets Fazantenhof 86 4332 XT Middelburg Gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 18 december om 14.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend willen wij om 14.15 uur haar leven gedenken, waarna de crematie zal plaatsvinden. Daarna is er gelegenheid de familie te condoleren. Calm is the sea Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons koorlid j Ad Mol Ad was vele jaren een trouw en enthousiast lid en bestuurs lid. Om gezondheidsredenen kon hij de laatste periode niet meer komen. Toch bleef hij steeds op de hoogte van het rei len en zeilen binnen het koor. Wij wensen Suus en haar kinderen veel sterkte toe met dit verlies. Dirigente en koorleden Shantykoor "Het Veerse Scheepstuig" Veere Psalm 6810 (berijmd) Bedroefd geven wij u kennis dat in vol vertrouwen op zijn Here en Heiland en na een arbeidzaam leven rustig is ingeslapen mijn geliefde man en onze zorgzame vader en opa Johannes van der Sluis fohan in de leeftijd van 77 jaar. Kerkwerve: M.P. van der Sluis-Boot Zierikzee: Rien en Conny Marieke Jolien Arjo Gouda: Bart en Irma Laurie Merijn Geerte Robbie Zierikzee: Joop en Ada Sanne en Frank Mark 12 December 2008 Vloedstraat 28 4321 AN Kerkwerve Woensdag 17 december is er van 13.00 tot 13.50 uur gelegenheid tot condoleren in de zaal van de Chr. Geref. kerk aan de Beatrixstraat 5 te Kerkwerve. De rouwdienst zal D.V. aansluitend, om 14.00 uur, gehouden worden, waarna de begrafenis omstreeks 15.00 uur zal plaatshebben op de algemene begraafplaats te Kerkwerve. Na de begrafenis is er in de zaal bij de kerk nog gelegenheid met elkaar samen te zijn. Heden nam de Heere op Zijn tijd uit ons midden weg, onze oudste zwager en oom Johannes van der Sluis Kerkwerve: J. van der Wekken-Boot C. van der Wekken Zierikzee: J. Boot Dreischor: C.P. de Wilde-Boot J.J. de Wilde Zierikzee: C. Boot M.E. Boot-Bolle Vrouwenpolder: F.P. Langebeeke-Boot Fr. Langebeeke Kerkwerve: A. Bij de Vaate-Boot St. Bij de Vaate Zierikzeè: Joh. Boot Teteringen: G. Boot Y. Boot-van der Nolle Ellemeet: Jac. Boot P. Boot-Fasol Neven en nichten Kerkwerve, 12 december 2008 Met droefheid geven wij u kennis dat na een ernstige ziekte is overleden ons trouw koorlid en oud-bestuurslid Johan van der Sluis Zingen tot Gods eer was zijn lust en liefde. Wij wensen zijn vrouw en gezin de woorden toe van het lied wat hij graag met het koor zong: "Heer, ik kom tot U, hoor naar mijn gebed. Dirigent, leden en bestuur Chr. Geref. koor "De Lofstem" Ben Schot, voorzitter Leny Quist-den Boer 12 December 2008 Met droefheid hebben wij het bericht ontvangen dat Johannes van der Sluis is overleden. Vele jaren heeft oom Johan zich met hart en hand ingezet voor het campingevangelisatiewerk op ons eiland. Wij wensen de familie van harte Gods nabijheid toe. namens de ReEv-commissie, Caroline Vroemen-de Jonge voorzitter Wij zijn geraakt door het overlijden van onze medebewoner Niek van Assendelft Wij wensen Marion en haar familie alle kracht toe om dit verlies te dragen. De bewoners van de Rollandthof Noordhaven en Oude Haven

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 50