Oemoemenoe kansloos bij Utrechtse studenten KNALDAGEN 10% KORTING SSV'65 slaat voor rust toe tegen Arnemuiden ld Vijfde overwinning op rij De Noormannen CH ié w PZC Maandag 15 december 2008 31 Serooskerke in tweede klasse afgetroefd door Bruse Boys. door Marco Puik middelburg - In de tweede klasse E van het zaterdagvoetbal blijft Ar nemuiden wisselvallig presteren. De ploeg verloor in eigen huis met 1-2 van SSV'65. Het Brabantse Din- teloord won met 0-1 bij VCK en nam daarmee de koppositie over van Duiveland, dat de uitwedstrijd tegen Oostkapelle afgelast zag wor-, den. Arnemuiden-SSV'65 1-2: In de eerste helft deden beide ploegen weinig voor elkaar onder. SSV'65 sprong echter het beste met de kansen om. David den Hollander zorgde voor 0-1 en dankzij Christi- aan Boon verdubbelden de Goese- naren de marge. Namens Arnemui den liet Corné van Belzen een goe de mogelijkheid onbenut. Na de pauze probeerde SSV het spel na drukkelijk te vertragen. Uit een in directe vrije trap, toegekend van wege tijdrekken, schoot Bart-Jan Kroes de aansluitingstreffer in de netten. De druk van Arnemuiden hield aan tot het einde van de wed strijd, maar veel uitgespeelde kan sen wist de ploeg van trainer Henk Ottens niet te creëren. Overi- PW Arnemuiden presteert wisselval- lig in de tweede klasse. Na de winst van vorige week op koplo per Dinteloord, verliest de ploeg nu op eigen veld van SSV'65. gens werd na afloop van het duel bekend dat Jos van Belzen aan het einde van het seizoen vertrekt als trainer van SSV'65. De oefenmees- ter uit Goes kan het trainersvak niet goed combineren met zijn werkzaamheden. Serooskerke-Bruse Boys 0-2: Voor Bruse Boys is het jammer dat de winterstop is aangebroken. De ploeg uit Bruinisse boekte dit weekend de derde zege op rij. Bru se Boys startte sterk in Seroosker ke en dat resulteerde al snel in een voorsprong. Mats Willemse nam het leer hard op zijn slof en schoot de bal in de linkerbovenhoek. Serooskerke was eenmaal dicht bij de gelijkmaker, maar de inzet ging voorlangs.Kort voor rust was het voor de tweede maal raak. Een vrije trap werd slecht verwerkt door Serooskerke-doelman Milad Oghabian, die de bal tegen ploeg genoot Jeroen Geerse aan stompte. Robin Meertens tikte de 0-2 bin nen. De tweede helft leverde meer druk van de thuisclub op. Uit counters verzuimde Bruse Boys echter om het duel in het slot te gooien. VCK-Dinteloord 0-1: In een zwak ke wedstrijd viel de beslissing hal verwege de eerste helft. Nicky de Frel schoot de Brabanders op voor sprong en in het verdere verloop van het duel zou er niet meer wor den gescoord. De overwinning mocht verdiend worden genoemd, al viel er bar weinig te beleven in Koudekerke. Seolto-VVC'68 0-0. Ruime zege voor Smerdiek sint Maartensdijk - Smerdiek sloot de eerste seizoenshelft af met een ruime overwinning op het tweede team van Stedoco: 5-0. De talentvolle Wendy de Wilde bracht haar ploeg op voorsprong. Angelique Hage tekende voor 2-0 en diezelfde Hage bracht met een schitterend doelpunt de 3-0 op de borden. Wendy Metske zorgde voor 4-0 en Lenny Stoutjesdijk be paalde de eindstand op 5-0. Peter Groenewegen en Van Belzen stopt SKNWK gaan uit elkaar als trainer bij SSV'65 nieuwerkerk - Zaterdagderdeklas- ser SKNWK moet op zoek naar een nieuwe trainer. Voormalig Middelburger Peter Groenewegen vertrekt aan het ein de van het seizoen uit Nieuwer kerk, waar hij dan twee seizoenen actief is geweest. Groenewegen vindt het welletjes bij de zaterdagderdeklasser. Hij vindt dat SKNWK toe is aan een nieuw gezicht. goes - Jos van Belzen zal volgend voetbalseizoen geen hoofdtrainer van SSV65 meer zijn. In verband met zijn werk ziet de oefenmeester uit Goes zich ge noodzaakt zijn taken bij de zater dag-tweedeklasser uit Goes neer te leggen. Van Belzen heeft aangege ven wel betrokken te willen blij ven bij de club. Dat zou wellicht als lid van de technische commis sie kunnen zijn. Middelburgse rugbyers worden na rust opgerold door IJSRS. door Hans Markusse MIDDELBURG - Oemoemenoe be leefde weinig plezier aan de inhaal wedstrijd in de eerste klasse rugby. De Middelburgers verloren in Utrecht kansloos met 31-0 van US- RS. Oemoemenoe verscheen tegen de Utrechtse studenten gehandicapt aan de start en kon geen vuist ma ken tegen het team, dat de compe titie matig begon, maar inmiddels de gevarenzone achter zich heeft gelaten. In het eerste bedrijf kon den de gasten USRS nog redelijk bijbenen en de i2-o-achterstand bij rust bood nog enig perspectief op een beter resultaat. Daarna bleek al snel dat er voor de Middel burgers niets te halen viel. Verdedi gend stak het goed in elkaar, maar toch wisten de ontketende studen ten regelmatig een bres te slaan. Halverwege de tweede helft was het 24-0. Oemoemenoe leek de eer nog te redden door William Vervloedt, maar hij stapte vlak voor de trylijn met een voet op de lijn. In de slotminuut bepaalde US RS de eindstand op 31-0. Tovaal-Gouda 23-3: De thuisclub wilde revanche voor de knullige nederlaag in het eerste duel tegen Gouda. Destijds werd een riante voorsprong in de slotminuten uit handen gegeven. Tovaal kwam sterk uit de startblokken. Gouda werd vastgezet op eigen helft, kon de eerste aanvalsgolven nog wel pa reren, maar moest zich in de veer tiende minuut gewonnen geven na een break van Koen Spaas. De simpele conversion werd gemist en twee minuten later kwam Gou da terug tot 5-3. Veel spannender werd het niet, want kort daarop drukte Koen Spaas opnieuw een try en vergrootte Niels van Harn de voorsprong tot 12-3. Bij 23-3 verzuimden de Goesena- ren om het bonuspunt binnen te slepen. op onze ruitersportafdeling U ontvangt vanaf maandag 15 december t/m zaterdag 3 januari Let op onze december aanbiedingen met uitzondering van zadels, reparaties, bestellingen en aanbiedingen Een speler van Dinteroord (links) wordt op het verkeerde been gezet door een VCK'er. foto Lex de Meester 's-Heer Arendskerke legt koploper vierde klasse weinig in de weg. door Marco Puik middelburg - In de vierde klasse A van het zaterdagvoetbal boekte koploper De Noormannen haar vijfde overwinning op rij. 's-Heer Arendskerke werd eenvoudig met 0-4 verslagen. De wedstrijden van MZVC en Nieuwland werden afge last. 's-Heer Arendskerke-De Noor mannen 0-4: 's-Heer Arendsker- ke-keeper Jeffrey Geuze beleefde zaterdag geen gelukkige middag. De doelman ging tweemaal opzich tig in de fout met tegentreffers als Torenstraat 1 Eigen reparatie afdeling voor nog meer kwaliteit en service - 4353 AA Serooskerke (w) - tel. 0118 591251 - Fax: 0118 593397 - www.firmasinke.nl De thuisclub speelde sowieso voor verlate Sinterklaas. In de 23e mi nuut legde de scheidsrechter de bal op de stip na een vermeende handsbal van Pieter Adema. Uit de strafschop zorgde Mark Minder- houd voor 0-1. Sander van Belzen nam de 0-2 voor zijn rekening en Thomas Wuite tekende voor 0-3. Nadat keeper Geuze de bal uit zijn han den liet vallen kon Theo van Al pen eenvoudig de 0-4 binnen wer ken. Namens de thuisclub liet Denny Nieuwenhuize vervolgens nog een strafschop onbenut.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 35