Mooie foto's Koploper AZ Schuster krijgt toch gelijk y LEZERSEMTRA PZC Fotolijst Collection 26 Maandag 15 december 2008 PZC TOPSCORER SÏ3H3B 1. El Hamdaoui AZfoto) 14 2. Demouge (Willem II) 12 3. Amoah (NAC Breda) 11 U heeft nog nooit zo makkelijk en snel een foto collage gemaakt! Uw favoriete foto's plaatst u eenvoudig en op speelse wijze in deze fotolijst. Ruimte voor iedereen! Dit degelijke systeem kunt u zowel neerzetten als ophangen. Door de diversiteit van foto's zal de lijst niet snel gaan vervelen. - Afmetingen: L48 x H 31 cm, 6 foto's van 10 x 15 cm -Materiaal: Aluminium Adviesprijs 37,95 1 Lezersprijs €29,95* exclusief verzendkosten €4,50 Meer informatie en bestellen bestel- opwww.pzc.nl/woonwinkel De levertijd is 5 werkdagen. U kunt ook de bon invullen. De levertijd is dan 10 werkdagen. Bij vragen belt u met de klantenservice: 0900-2021352 0,45 per gesprek). Het is helaas niet mogelijk om uw bestelling telefonisch of per mail door te geven Bekijk vele andere woonaccessoires op www.pzc.nl/woonwinkel BON FOTOLIJST WOONWINKEL Hierbij bestel ik(aantal) x "Fotolijst Collection" a 29,95* per stuk (23014) VOORLETTERSOM OV NAAM ADRES GEBOORTEDATUM Hierbij machtig ik Wegener Woonwinkel om eenmalig het verschuldigde bedrag af te schrijven. BANK-/GIROREKENING HANDTEKENING exclusief de verzendkosten van 4,50. Stuur de volledig in blokletters ingevulde bon in een envelop naar Wegener Woonwinkel, Antwoordnummer 52001,3502 VB Utrecht Knappe overwinning FC Twente in Euroborg groningen - FC Twente heeft zich steviger op de derde plaats in de eredivisie genesteld door een 4-1-zege bij FC Groningen. Arn- autovic en Elia zorgden in Gronin gen voor de rust binnen enkele mi nuten voor een voorsprong van twee treffers. Lovre verkleinde de achterstand voor de thuisclub nog wel, maar Stam schoot het duel na ruim een uur op slot. In de slotmi nuut zorgde N'Kufo voor de vier de Twentse treffer. Standard vernedert Brugge in hectisch duel brugge - Standard Luik heeft in de Belgische eerste klasse de top per met Club Brugge overtuigend gewonnen. De landskampioen trakteerde de thuisploeg op een forse nederlaag: 1-4. Defour, De Camargo en Jovanovic zorgden voor rust voor 0-3. In de tweede helft werden de trainers Mathijs- sen en Bölöni naar de tribune ge stuurd, kreeg doelman Stijnen (Club) rood en scoorden Mbokani en Clement (Club) nog. Hoffenheim kroont zich tot 'Herbstmeister' mannheim -1899 HofFenheim mag zich in Duitsland 'Herbstmeister' noemen. De ploeg die aFgelopen zomer naar de Bundesliga promo veerde, speelde gisteren gelijk te gen Schalke 04:1-1. HofFenheim kwam met het ver diende punt op gelijke hoogte met Bayern München, maar gaat op ba sis van een beter doelsaldo als nummer één de winter in. Bayem 'kwam zaterdag bij Stuttgart niet verder dan 2-2. Topclubs verspelen punten in Engeland londen - Alle vier de topclubs in de Premier League hebben dit weekeinde twee punten verspeeld. Liverpool deed dat zaterdag tegen Huil City (2-2), Arsenal bij Midd lesbrough (1-1) en Manchester Uni ted op White Hart Lane bij Totten- ham (0-0). Chelsea profiteerde gist ere niet van de uitglijders van de drie voornaamste concurrenten. De club bleeF tegen West Ham United steken op 1-1. Liverpool blijft daardoor koploper. Ploeg van Van Gaal hoeft niet eens groots te spelen om te winnen. door Barry van der Hooft ROTTERDAM - Kort na een moment waarbij de chemie tussen het do delijke aanvalsduo ver te zoeken was, sloeg AZ op karakteristieke wijze alsnog toe. Dieptepass Demy de Zeeuw, demarrage Mounir El Hamdaoui, een afgemeten voorzet met buitenkant rechts, op de in stormende Ari: 0-1. Dankzij die treffer boekte de koploper voor het eerst onder het bewind van Louis van Gaal een zege in de Kuip. En het contrast met Feye noord werd groter en groter. Het enige doelpunt van de avond kwam voort uit een knappe en snelle tegenstoot, waar Gertjan Verbeek jaloers op kon zijn. Want waar AZ over een slim, gevaarlijk en uitgebalanceerd team beschikt, is de samenhang bij zijn eigen ploeg ver te zoeken. Na een week vol roddel en achterklap was de in zet van Feyenoord aandoenlijk. Maar in voetballend opzicht bleef het weer ver verwijderd van het ge wenste niveau. Na vijftien duels heeft Feyenoord zestien punten verzameld. De gevarenzone komt dichterbij, met wedstrijden tegen PSV en NAC in aantocht. „Druk kan je apathisch maken", zei Van Gaal over de penibele 'si tuatie van Feyenoord. „Toch heb ben ze in mijn ogen adequaat ge reageerd. Ik zag een ploeg die wil de vechten. Alleen kun je wel vraagtekens zetten bij de uitvoe ring. Maar ook dat hoort bij een team dat in de problemen zit. Die problemen hebben wij op dit mo ment niet." Sterker: AZ zette in de Kuip opnieuw een stap vooruit. De Alkmaarders speelden geen grootse wedstrijd, maar het zegt veel over de ontwikkeling dat het ook mindere duels winnend kan afsluiten. AZ verloor voor het laatst op 13 september en is nu dertien compe titieduels op rij ongeslagen. Er ligt een stevig fundament onder het team en Van Gaal blijkt ook moei teloos terug te kunnen vallen op zijn reserves. Zaterdagavond viel Hector Moreno na twintig minu ten uit met een gebroken midden voetsbeentje. Zijn vervanger Kees Luijckx vulde de rol van de Mexi caan centraal achterin echter zon der problemen in. Van Gaal kon het zich zelfs veroor loven om Brett Holman en Grazia- no Pellè naast zich op de bank te houden. Kew Jaliens staat dicht bij een rentree en dan is Moussa Dem- bélé er ook nog niet bij. Alle ingre diënten lijken dus aanwezig om de komende maanden de landstitel in het vizier te houden. Voor Feyenoord is dat al sinds de openingsdag een utopie. De neder laag tegen AZ was al de zevende van dit seizoen en veel aankno pingspunten voor betere tijden vie len er niet te ontdekken. Al zag Verbeek dat anders. „We begon nen redelijk zelfbewust, al was dat van korte duur. Onze organisatie stond in grote delen van de wed strijd. Maar op de momenten dat het niet klopte, maakte AZ daar ge bruik van. Dat heeft ook met ver trouwen te maken. Succes geeft vertrouwen en dat hebben wij hard nodig." Het is echter de vraag wie of wat bij Feyenoord voor de ommekeer moet gaan zorgen. Zo is de manier waarop er verdedigd wordt vaak schrijnend. Zaterdagavond pro beerde André Bahia met handen en voeten Ari af te stoppen, maar de spits was hem te snel af en scoorde. Bij AZ weten ze hoe ze de Braziliaan en zijn kompaan El Hamdaoui moeten gebruiken. En vooral hoe ze de twee aan moeten spelen. De ene keer in de voeten, dan weer strak en risicovol in de diepte. Het zijn passes waar Roy Makaay iedere week weer tevergeefs op hoopt. Zijn ploeggenoten weten hem niet te vinden en lopen de ruimte dicht die de spits nodig heeft. Het was typerend dat Ma kaay tegen AZ alleen van buiten het strafschopgebied een paar keer kon aanleggen. Zonder een scoren de Makaay is Feyenoord een mid delmatige ploeg, die steeds meer onder druk komt te staan. Van Gaal weet dat ook en stak Verbeek daarom na de persconferentie een hart onder de riem. „Veel sterkte." [RW AZ blijft voor de dertiende keer op rij ongeslagen door in de Kuip met 1 -0 van Feyenoord te win nen. De koploper speelt niet de beste wedstrijd van het seizoen. Sneijder weer weken aan de kant na nieuwe hamstringklachten. door Wilber Hack Barcelona - Met de nieuwe trai ner [uande Ramos op de bank kon Real Madrid het zaterdagavond niet bolwerken tegen Barcelona. De 'Koninklijke' verloor in Nou Camp de Spaanse klassieker met 2-0 en raakte twaalf punten achter op bij de aartsrivaal. De voorspelling van Bernd Schus ter dat Real Madrid tegen Barcelo na kansloos zou zijn, kwam uit. Met die uitspraak luidde hij zijn ei gen ondergang in. Maar de Duitser probeerde zijn ploeg tenminste nog te laten voetballen. Door mas sief te verdedigen en ongegeneerd de benen van Messi te zoeken bleef Real een afstraffing - zoals At- letico Madrid (6-1) en Valencia (4-0) in de thuishaven van Barcelo na ondergingen - bespaard. Omdat er maar één ploeg wilde voetballen viel het niveau van de wedstrijd tegen. Barcelona had bijna twee keer zoveel balbezit als Real, maar slaagde er lange tijd niet in zich een weg te banen door de witte muur. Real kon lang bo gen op de beste kansen. Royston Drenthe demonstreerde nog eens geen echte aanvaller te zijn. Hij had met een beetje behendigheid doelman Valdes kunnen passeren, maar besloot tot een schot dat op het lichaam van de keeper eindig de. Eerder had Sneijder de doel man met een venijnig schot net onder de lat al op de proef gesteld. Tien minuten voor rust kreeg de oud-Ajacied weer last van zijn hamstring en moest zich laten ver vangen. De verwachting is dat hij dit keer minimaal een maand is uitgeschakeld. Rafael van der Vaart viel pas de laatste twintig minuten in als tweede spits. Eto'o, die eerder al een strafschop had gemist, zorgde zeven minuten voor tijd voor de openingstreffer. Pas in blessuretijd werd duidelijk hoe het had kunnen lopen als Real er een echte wedstrijd van had willen maken. De verdedigen de stellingen waren even verlaten. Invaller Hleb zette Henry met een crosspass op de rechterflank aan het werk. De Fransman vond moeiteloos de meegelopen Messi bij de tweede paal. Die tilde de bal fraai over doelman Casillas heen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 30