O fHensentinq.nl f Familieberichten opzegaienst De Ui vaart Informatie Hulplijn rscT 18 I Maandag 15 december 2008 PZC kijk ook op Het was hen niet gegund. Tot ons groot verdriet hebben we uiteindelijk uit handen moeten geven onze moeder, dochter, kleindochter en zus Jacqueline Beatrixjudith Herman getrouwd met Cornelis Marinus Tazelaar geboren te Breskens op 1 2 maart 1961 overleden te Oostburg op 1 3 december 2008 Oostburg: Cor Tazelaar in herinnering Justin Mitchel Sluis: Sjaak Herman Trix Herman-Fremouw in herinnering Uz:endijke: A. Herman-de Reu J.W. Herman in herinnering IJzendijke: Judith Herman en Theo Haverbeke Ruben Evita Correspondentieadres Verlengde Molenstraat 1 3 4515 AT Uzendijke Een speciaal woord van dank aan de medewerkers en vrijwilligers van De Stelle. De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op woensdag 17 december om 14.00 uur in de Hervormde kerk te Oostourg. Na de dienst zal zij in besloten kring begraven worden. Alleen schriftelijk condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Na een moedig gedragen ziekbed is van ons heengegaan onze dappere schoonzus en tante Jacqueline Tazelaar-Herman weduwe van Cor Tazelaar Oostburg: Rinus en Magda Robbie en David Nicole en Jurgen Eeklo: Wim Dennis en Kim Daisy Breskens: Peteren Heieen Linsey Rowin Melany Schiedam: Sari en Ellen Simone Paulien Hierbij geven wij u kennis dat voor ons toch nog on verwachts is overleden, onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Bastiana Speelman in de leeftijd van 88 jaar. Rotterdam: Th. Speelman Geertruidenberg: H. Speelman-Sloof Burgh: P. Speelman Neven en Nichten 12 december 2008 Meeldijk 18 4328 NG Burgh Geen bloemen De rouwdienst zal worden gehouden woensdag 17 december om 12.30 uur in de Ned. Herv. Kerk te Burgli, waarna om 15.00 uur de crematieplechtigheid zal plaatsvinden in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk3. Indien u deze plechtigheid wenst bij te wonen wordt u verzocht tijdig aanwezig te zijn. Na de plechtigheid wordt u in de gelegenheid gesteld de familie persoonlijk te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Heden overleed op hoge leeftijd Bastiana Speelman Zij was vol belangstelling voor iedereen, wij zullen haar missen. We wensen bure Pie veel kracht en sterkte toe met dit verlies. fam. van de Putte fam. Muste fam. de Hoop fam. van 't Hof C.Visser A. Kodde fam. Hoek Burgh, 12 december 2008 Mijn tijden zijn in Uw hand. Psalm 31 vers 16a Bedroefd geven wij u kennis dat, door de Heere, na een moeitevol leven en afnemende krachten, uit ons midden is weggenomen onze lieve broer, zwager en onvergetelijke oom Jan de Visser 6 april 1930 12 december 2008 Middelharnis: P. de Visser f M. de Visser-Sinke Raalte: L.F. Hamelink-de Visser t S.C. Hamelink H. Hamelink-Voortman Goes: Joh. de Visser t Vlissingen: K.C. de Visser C. de Visser-van Bremen Goes: F.W. de Visser Goes: C.C. de Visser Neven en nichten Correspondentieadres: L. de Colignylaan 123,4461 SN Goes Gelegenheid tot afscheid nemen op D.V. donderdag 18 december van 13.45 tot 14.00 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de Algemene Begraafplaats) te Goes. Aansluitend zal om 14.15 uur de rouwdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, worden gehouden in de aula van bovengenoemd rouwcentrum, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de condoléanceruimte van rouwcentrum 'De Bevelanden'. Geen bloemen. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Algemene kennisgeving Herinner mij, maar niet in sombere dagen. Herinner mij, in stralende zon, hoe ik was, toen ik alles nog kon. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, goed heid, bezorgdheid, eerlijkheid en liefde, is plotseling van ons heengegaan onze moeder en oma Hennie Arts-van Dierendonck in de leeftijd van 79 jaar Kinderen, kleinkinderen en verdere vrienden Zij was dankbaar voor de goede en liefdevolle zorgen, die zij van de medewerkers van de Thuiszorg en vele anderen heeft mogen ontvangen. 4511 XH Breskens, 13 december 2008 Crijnssenlaan 9 De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op dinsdag 16 december om 14.00 uur in crematorium "Temeuzen", Bellamystraat 28c teTemeuzen. Na afloop zijn we samen in de koffiekamer. Dankbetuiging Onze dankbaarheid gaat uit naar u die uw medeleven hebt betoond - door uw aanwezigheid, kaarten en telefoontjes - na het overlijden en bij de begrafenis van Leny Wouters-de Wolf Het heeft ons getroffen te ondervinden dat zij bij zo velen een plekje in het hart heeft. Dit biedt ons troost en geeft ons kracht verder te gaan. Ab Wouters en kinderen Middelburg, 15 december 2008 Voor de vele blijken van medeleven en belangstelling na het overlijden van mijn innig geliefde man en mijn lieve vader Cornelis Hogerheide - Cor betuigen wij u onze oprechte dank. B.A. de Pooter E.H. de Poorter Dfiil/fl 15-12-2007 15-12-2008 Sjon van der Maas Dwars door de stille leegte klinkt een echo van jouw lach. Zachtjes van een afstand. Alsof we je daarnet nog zagen. Steeds weer denken wij aan jouw grappen. Steeds weer horen wij jouw stem. Dan voelen we weer die leegte. Omdat jij er niet meer bent. Erna - Dévin - Mayuri fêl IHenseniinq.nl Indien er sprake is van een sterfgeval moeten er veel zaken worden geregeld. Hierbij worden nabestaanden vaak geconfronteerd met veel administratieve afhandelingen en papierwerk. Dit blijkt in de praktijk een tijdrovende zaak. Met Mensenlinq Opzegdienst kunt u een overlijden in één keer aan talloze instanties doorgeven en daardoor een groot deel van de administratieve werkzaamheden uit handen geven. Middels een aantal eenvoudige stappen bereikt u meer dan 1.000 instanties. Ga naar www.mensenlinq.nl en meld u aan. Scharendijke, december 2008 Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden Waar kan ik mij verzekeren? Kan ik een rouwreportage laten maken? Wat zijn de kosten van een advertentie? Hoe stel ik een advertentie op? Hoe zit het nu precies met het erfrecht? Kan ik van de as een diamant laten maken? Welke kisten zijn er toegestaan? Asbestemming, wat is er mogelijk? 0800 - 44 44 000 info@scu.nu

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 20