1 Superstunt topwijnen! LEZERSEXTRA PZC O JobTrack.nl Rector Ontwerp en begeleiding van werving selectietrajecten Klassiekers uit de Bordeaux en Bourgogne &l!lï m 4 Zaterdag 13 december 2008 PZC Kijk ook op scholengroep Pontes Pieter Zeeman in Zierikzee is de enige school voor voortgezet onderwijs op het mooie Schouwen-Duiveland. Het is een brede openbare scholengemeenschap voor Lwoo/ praktijkonderwijs toten met Vwo-plus, gelegen aan de rand van het karakteristieke centrum. De onlangs gerenoveerde school met 1000 leerlingen vervult een streekfunctie voor de gemeenschap, die zich van oudsher betrokken voelt. De afgelopen jaren is geïnvesteerd in een ver nieuwend en aansprekend onderwijsaanbod (Kunst en Cultuur, Technasium en sportklassen) dat op een evenwichtige, doelgerichte manier wordt geïmplementeerd. Bevorderen van een vanzelfsprekende communicatie en onderlinge afstemming, consistente besluitvorming en een professionele cultuur, waarin individuele medewerkers zich gekend voelen en wordt geappelleerd aan hun deskundigheid, zijn daarbij belangrijke speerpunten. De rector vormt samen met de sectordirec teuren Vmbo en Havo/Vwo de schoolleiding. Pontes Pieter Zeeman maakt deel uit van Pontes Scholengroep (3000 leerlingen) met vestigingen in Zierikzee en Goes. Pontes Pieter Zeeman heeft een vacature voor een inspirator die integraal leiding geeft aan de school. De rector rapporteert aan het bestuur van Pontes Scholengroep. Binnenkort krijgt de scholengroep Pontes een Raad van Toezicht. De nieuw te benoemen rector zal dan deel uitmaken van het college van bestuur. Functieomvang: 1.0 fte. Het betreft een functie in schaal 15 CAO-VO. Uw profiel Uit uw brief en curriculum vitae blijkt dat u: het VO in de volle breedte kent ruime managementervaring heeft in het VO ervaring heeft met het sturen van onderwijs- en veranderingsprocessen ervaring heeft met teambuilding. U woont op Schouwen-Duiveland of bent bereid op korte termijn naar het eiland te verhuizen. In gesprekken met u wordt duidelijk dat u een bijdrage kunt leveren aan de identiteit van deze openbare school en over de volgende kwaliteiten beschikt: Leiderschap: u bent in staat met anderen tot een gezamenlijk resultaat te komen. U neemt mensen mee, zorgt voor duidelijke kaders en realiseert een omgeving waarin men weet wat er van een ieder verwacht wordt. U bent besluitvaardig als een open discussie geen uitsluitsel biedt Onderwijskundig leiderschap: met uw enthousiasme over onderwijs weet u anderen te betrekken bij ontwik kelingen. Vanuit een helicopterview stuurt u veranderingsprocessen aan, waarbij u de onderlinge samenhang bewaakt. U heeft hart voor alle leerlingen. U kunt omgaan met verschillen, weet talenten optimaal in te zetten bij het bereiken van het beoogde resultaat en bent in staat zich te verplaatsen in de belevingswereld van mensen op de werkvloer Organisatiesensitiviteit: u voelt wat haalbaar is en streeft het hoogst haalbare na. U heeft oog voor de gedrevenheid en gevoeligheden van de mensen in uw omgeving en maakt deze bespreekbaar. U investeert in een organisatiestructuur en -cultuur die aansluit bij de behoeften van het team Communicatieve vaardigheden: men ervaart u als inspirerend, toegankelijk en open. U bent zichtbaar en actief in de regio. Medewerkers, ouders en leerlingen vinden u warm, respectvol en duidelijk. Wilt u meer weten? www.pontes.nl U kunt tot en met 23 december aan staande een informatiepakket aanvragen bij Parcours via: secretariaat@parcours.nl. Gaat u solliciteren? Uw sollicitatiebrief met motivatie en cur riculum vitae dient uiterlijk 4 januari in het bezit te zijn van Marike Jonker. Zij ontvangt uw sollicitatie graag per e-mail op: m.jonker@parcours.nl. Belangrijke data Selectiegesprekken worden gevoerd in week 4 tot en met 7. Een assessment maakt deel uit van de procedure. PARCOURS Speciaal voor de komende feestdagen selecteerden wij voor u juweeltjes uit de Bordeaux en Bourgogne. Een unieke kans om te genieten van topwijnen voor een zeldzaam lage prijs. Chateau Hourbanon - Médoc Cru Bourgeois AOC 2006 Schitterende zachte en volle Cru Bourgeois. Krachtige smaak, zwoel met indrukken van drop en verleidelijk kruidig. Zeer intense afdronk. 20 maanden houtlagering Adviesprijs 11,50 Lezersprijs 6,95 Chateau la Graviere - Lussac Saint Emilion AOC 2006 Uitbundige rode topwijn. Fruitige geur, met indrukken van koffie en cacao. Rond en soepel van smaak met impressies van hout en vanille. Zachte afdronk met perfecte balans. i Adviesprijs 12,50 Lezersprijs 7,95 Jean Saint Honore - Santenay AOC 2000 Indrukwekkende rode Bourgogne uit het beroem de Santenay. Dit dorpje ligt ten zuiden van Puligny Montrachet en Meursault. Krachtig van smaak met impressies van pure chocolade en kruiden. Adviesprijs 14,95 Lezersprijs 8,95 1 Domaine du Hameau de la Tour- Montagny Ier Cru AOC 2006 Rijke witte Ier Cru Bourgogne. Uitbundige, frisse geur met nuances van noten. Droge, ronde smaak, boterig met fris fruit en een zachte kruidigheid. Minutenlange afdronk. Adviesprijs 19,90 Lezersprijs 9,95 Betalen en bezorging Wij bieden u de meest veilige betalingsmogelijkheid. Nadat u de wijn heeft ontvangen, ontvangt u enkele dagen later de rekening per post. U betaalt dus pas als u uw bestel ling heeft ontvangen. U heeft u deze binnen maximaal zes werkdagen in huis.' Meer informatie en bestellen ikbestelsnel opwww.pzc.nl/webwinkel. U kunt ook de bon invullen. De levertijd is dan 10 werkdagen. Bij vragen belt u met de klantenservice: 0900-2021352 0,45 per gesprek). Het is helaas niet mogelijk om uw bestelling telefonisch of per email doorte geven. BON SUPERSTUNT TOPWIJNEN Hierbij bestel ik (aantal) x dozen (6 flessen) Chateau Hourbanon '06 a 6,95 per fles. (aantal) x dozen (6 flessen) Chateau la Graviere '06 a 7,95 per fles. (aantal) x dozen (6 flessen) Jean Saint Honore 2000 a 8,95 per fles. (aantal) x dozen (6 flessen) Domaine du Hameau '06 a 9,95 per fles. Vanafvier dozen betaalt u geen verzendkosten. Bij minder dan vier dozen draagt u 5,95 bij. U ontvangt de rekening per post nadat de wijn geleverd is. voorletters voornaam Om Ov geboortedatum Stuur de volledig in blokletters ingevulde bón in een envelop naar de PZC, Wijnwinkel, Antwoordnummer 10822,7960 WB Ruinerwold. (een postzegel is niet nodig.) De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgègevens Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant en op www.pzc.nl treft u nadere informatie aan, Voor algemene vragen over LezersExtra belt u met de afdeling Lezersservice van de PZC 0800 - 0 231 231 of mailt u naar lezersextra@pzc.wegener.nl Prijswijzigingen, zet- en drukfouten voorbehouden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 82