fT1ensenlinq.nl Familieberichten DiiiikbfiiiiMiiy. iS 30 I Zaterdag 13 december 2008 PZC kijk ook op Tot ons groot verdriet is op 11 december 2008 na een kort stondig ziekbed overleden de heer Chris Sas in de leeftijd van 69 jaar. De heer Sas is in 1989 toegetreden tot de Raad van Commissarissen van De Hoop Temeuzen B.V. Als lid van de Raad van Commissarissen heeft hij een belangrijke bijdrage geleverd aan de stabiliteit, ontwikke ling en uitbouw van ons bedrijf. Zijn kennis van de bouwbranche, zijn kritische instellingen zijn pragmatische benadering kenmerkten hem in zijn rol als toezichthouder. Met het optimisme en de daadkracht die hem zo eigen waren, heeft hij ook tegen zijn ziekte gevochten. Helaas heeft hij deze strijd niet kunnen winnen. Hij zal door ons allen zeer gemist worden. We zullen hem met diep respect, in dankbaarheid herinneren. Onze diepe gevoelens van medeleven gaan uit naar zijn echtgenote, zijn kinderen en kleinkinderen. Raad van Commissarissen, Raad van Bestuur, Directie. Ondernemingsraad en medewerkers van De Hoop Terneuzen B.V. Heden overleed op hoge leeftijd Bastiana Speelman Zij was vol belangstelling voor iedereen, wij zullen haar missen. We wensen bure Pie veel kracht en sterkte toe met dit verlies. fam. van de Putte fam. Muste fam. de Hoop fam. van 't Hof C.Visser A. Kodde fam. Hoek Burgh, 12 december 2008 Herinner mij, maar niet in sombere dagen. Herinner mij in stralende zon, hoe ik was, toen ik alles nog kon Bedroefd geven wij u kennis dat sneller dan verwacht van ons is heengegaan mijn lieve man, onze vader en opa Bert van der Veer 21 augustus 1944 Eindhoven t 10 december 2008 Hoofddorp Suzie van der Veer - Moens John Kim, Jeffrey Monique en Kees Marit, Floor Jan f en Femmy van der Veer - Hoekstra Elly en Ully Kraack - van der Veer Boudewijn en Joke van der Veer - Proos Anita en Peter Duvekot - van der Veer Blankenstraat 133 2132 RV Hoofddorp De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op maandag 15 december 2008 om 14.15 uur in het crematorium "Westerveld" aan de Duin en Kruidbergerweg 2-6 te Driehuis (Velsen). Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot samenzijn en condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Er is een mogelijkheid om een bijdrage aan het Koningin Wilhelmina Fonds te geven. Cees van Kekerix 20 oktober J 941 f 10 december 2008 Cees heeft ruim 20 jaar bij ons gewoond. Afgelopen dinsdag is hij rustig ingeslapen. Wij hebben goede herinneringen aan hem. Zijn humoren zorgzaamheid spraken velen aan. Team en bewoners van de afdeling Woonhuizen Emergis, Oostmolenweg 101, 4481 PM Kloetinge Als... Als ik de dingen niet meer weet, als ik de namen niet meer ken, en wat ik weet meteen vergeet, zodat ik onherkenbaar ben, begin dan aan heel oud lied, dan zing ik mee en aarzel niet. Verdrietig, maar dankbaar dat wij haar zo lang mochten behouden, geven wij u kennis dat in alle rust van ons is heengaan Cornelia van Keulen-Malipaard - Corrie weduwe van Jan Cornelis van Keulen in de leeftijd van 93 jaar. Hans en Brigitte Marja en Heinz Petra, Franziska Ella en Hartmut Chantal, Timothy Ter Reede, 9 december 2008 Correspondentieadres: van Keulen J.I. Sandersestraat 8 4388 EE Oost-Souburg De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Wij willen het personeel van de Vondellaan, Unit 3, bedanken voor de liefdevolle verzorging van onze moeder. Verdrietig geven wij u kennis dat is heengegaan mijn lieve man en onze lieve zorgzame vader Adriaan Johannes Mol Oudelande, 25 augustus 1947 f Heinkenszand, 11 december 2008 Heinkenszand: S.M. Mol-de Witte Amsterdam: Annemarie Den Haag: Martin Stationsweg 20 4451 HK Heinkenszand De afscheidsdienst wordt gehouden dinsdag 16 december om 13.00 uur in de 'Barbesteinkerk', Clara's Pad 6.te Heinkenszand. Aansluitend zal de begrafenis omstreeks 14.00 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Noordlandseweg te Heinkenszand. Na de begrafenis is er in de 'Barbesteinkerk' te Heinkens zand gelegenheid tot condoleren. Wanneer u geen rouwkaart ontvangen heeft, gelieve dan deze advertentie als zodanig te beschouwen. Na een langdurig lijden, is veel te vroeg van ons heengegaan onze broer, zwager en oom Ad Mol Goes: Rie en johan Smallegange-Mol Arjan en Annemiek, Elise 's-Gravenpolder: Dik en Nel Mol-Raas André en Corina, Esmee Marchel Stil en verdrietig zijn wij dat toch nog onverwachts is over leden mijn lieve schoonzoon, onze zwager en oom Ad Mol Je omringde ons met liefde en stond altijd voor ons klaar. Ad, we zullen je heel erg missen. Rust zacht. Goes: M. de Witte-Spruit 's-Heer Arendskerke: Wilma Bickelmeijer-de Witte Han Bickelmeijer Robbin en Bart Goes: Jaap de Witte Lidwien de Witte-Hemelaar Lydia, Tom en Bas Kapelle: Hans de Witte Mieke de Witte-Koeman Mandy en Suzanne De buurt is niet meer hetzelfde zonder Ad na hét overlijden van Ad Mol Wij wensen Suus, Annemarie en Martin veel sterkte toe. de buren: Addie en Marijn Sjaak en Johnny Ell en Jan Bedroefd zijn wij bij het overlijden van onze collega Ad Mol Ad is bijna 25 jaar een bijzonder gewaardeerde kracht binnen onze organisatie geweest; als technisch medewerker en zeker ook als organisator en "ceremoniemeester". Hij stond altijd klaar om anderen te helpen. Zijn collegialiteit, optimisme en warmte zullen wij erg missen. Wij wensen Suus, Martin en Annemarie heel veel ster-kte. Stichtingsbestuur, directie en collega's vwï RBOI Middelburg B.V. Haar stoel is leeg. Haar stem is stil, wij zeggen niets. Het is Gods wil. Na een langzaam afnemende gezondheid geven wij u kennis dat de Here van ons heeft weggenomen mijn lieve moeder, schoonmoeder en oma Neeltje Bakker sinds 25 april 19 81 weduwe van Abraham Kaijser in de leeftijd van bijna 84 jaar. Terneuzen: Heieen Buijze-Kaijser Adri Buijze Silvia en Floris Marco Onze speciale dank gaat uit naar de doktoren en verplegend personeel van ziekenhuis "de Honte", voor de liefdevolle verzorging. 11 december 2008 corresponden tieadres Valeriaanstraat 18 4537 DC Terneuzen Gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 16 december van 13.30 tot 13.45 uur in de Gereformeerde Kerk, "De Levensbron" aan de Sloelaan te Terneuzen. Aansluitend zal er om 14.00 uur een dienst van Woord en Gebed worden gehouden, waarna om 15.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats aan de Bellamystraat te Terneuzen. Na de begrafenis is er in voornoemde kerk gelegenheid tot condoleren. Met droefheid geven wij U kennis dat de Heere na een moei tevolle levensavond van ons heeft weggenomen onze gelief de schoonzuster en tante Neeltje Bakker weduwe van Bram Kaijser A. v.d. Bergen-van Dorsselaer H. de Blaeij-Kaijser H. van den Top M. van den Top-Kaijser Terneuzen, 11 december 2008 In Christus ontslapen onze lieve, betrokken schoonzus en tante Neeltje Kaijser-Bakker C. Bakker-De Vries Nevefi en nichten Temeuzen, 11 december 2008 Met leedwezen hebben wij kennis genomen van het overlijden van de heer A. Geene De heer Geene is in de periode 1966-1984 werkzaam geweest in de functie tolgaarder bij de voormalige N.V. Provinciale Zeeuwse Brug Maatschappij. Met waardering denken wij terug aan de wijze waarop hij zich heeft ingezet voor de Brug Maatschappij. Onze deelneming gaat uit naar zijn familie. Gedeputeerde Staten van Zeeland drs. K.M.H. Peijs, voorzitter mr. drs. L.J.M. Verduit, provinciesecretaris We bedanken iedereen voor alle warmte en belang stelling na het overlijden van Coen Hendriks onze vader, opa en vriend. Het was voor ons ongelooflijk hoeveel mensen goede herinneringen hebben aan hem en dat met ons wilden delen. Wij wisten al dat hij een kanjer was, maar velen hebben dat gevoel met ons gedeeld. Dat haalt de scherpe randjes van het onbeschrijfelijke gemis af. John, Wills, Vicky en Mendert Ella en Alwien Alex en Jeanette k Dick, Jolande, llja Ysis Gerda

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 70