De Vlieger fDensenljfiq.nl 32 I Zaterdag 13 december 2008 PZC kijk ook op De vele hartverwarmende blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, opa en overopa Lieven Bakker hebben ons steun en troost gegeven. Wij willen u hiervoor hartelijk danken. Tannetje Bakker-van Lieren Kinderen Klein- en achterkleinkinderen Colijnsplaat, december 2008 Dankbetuiging De hartelijkheid, warmte en de overweldigende belang stelling na het overlijden van Theo Geeft ons de steun en kracht om samen verder te gaan. Jo Boerjan, kinderen en kleinkinderen danken u hiervoor hartelijk. Biervliet, december 2008 Dankbetuiging Langs deze weg willen wij u allen hartelijk bedanken voor de kaarten, bloemen en vele andere blijken van medeleven, die wij van u ontvingen na het overlijden van onze moeder en mamy Jacqueline Deltour-Rémy Uw belangstelling was en is voor ons een grote steun. Kinderen en kleinkinderen Veel terug in herinnering en getild door de tijd... Omringd door lieve mensen woorden en bloemen na het overlijden van Splinter van Dijk 13 september 1935 t 20 oktober 2008 Wij willen u allen heel hartelijk bedanken voor uw warme aandacht. Marijke van Dijk-Ruyter Karin, Frank, Stijn, Susan en Sara Ingeborg, Ivo, Bas en Rob Dankbetuiging Uw blijken van medeleven, de vele hartelijke reacties en kaarten, ontvangen na het overlijden en bij de begrafenis van onze vader en opa Reinier Cornelis Jansen waren overweldigend. Wegens de grote belangstelling bij de uitvaartdienst is het ons niet mogelijk u allen persoonlijk te bedanken. Het is ons duidelijk geworden dat vader niet alleen voor ons, maar ook voor anderen veel heeft betekend. Bea en Jan Keijmel Pieter en Bertha Jansen Willem en Jolanda Jansen en kleinkinderen Oostburg, december 2008 Uw medeleven tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn geliefde broer en zwager en onze geliefde en mee levende oom en oudoom Job Wisse hebben ons bijzonder goed gedaan. Graag zouden wij u persoonlijk bedanken, maar dat is niet mogelijk. Daarom langs deze weg onze hartelijke dank. Fam. K. Wisse Neven en nichten Meliskerke, december 2008 Voor de overweldigende warmte en het medeleven in welke vorm dan ook na het overlijden van mijn lieve zorgzame man, vader en opa Henk Verstraate betuigen wij u onze dank. Mies Verstraate-Kranendonk kinderen en kleinkinderen Koudekerke, december 2008 Graag willen wij u langs deze weg bedanken voor de belang stelling en de vele kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze geliefde vrouw, moeder en oma Mientje Simons-Schonis Wij hebben al deze blijken van medeleven zeer op prijs gesteld. Jo Simons, kinderen en kleinkinderen Middelburg, december 2008 Voor uw medeleven en belangstelling, betoond tijdens het ziek zijn en na het overlijden van onze lieve, zorgzame vader, groot- en overgrootvader Cornelis Marinus van den Dorpel betuigen wij u onze welgemeende dank. Uw aanwezigheid of schriftelijke condoleance hebben wij zeer op prijs g'esteld. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Yerseke, december 2008 Onze dankbaarheid gaat uit naar u die uw medeleven hebt betoond tijdens zijn ziekte en na het overlijden. En uw aanwezigheid bij de crematie van Jan van Eenennaam Het heeft ons getroffen te ondervinden dat hij bij zo velen een plekje in het hart heeft. Dit geeft ons troost en kracht om verder te gaan. Suus van Eenennaam-de Schrijver kinderen en kleinkinderen Oost-Souburg, december 2008 Een woord, een gebaar of een kaart, het doetje goed wanneer je iemand die je lief hebt, missen moet. Langs deze weg willen wij onze dank betuigen voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, tijdens haar ziekte en na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en over-oma Pieternella Helena de Frel-van den Hout Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren, dat zij bij zo velen geliefd was. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Terneuzen, december 2008 vriendschap is een illusie, vriendschap is een droom echte vriendschap leer je pas in moeilijke tijden kennen Het valt niet mee te omschrijven hoe moeiüjk het is om zo plotseling afscheid te moeten nemen van onze vader en opa Jaap Goedheer Onze dankbaarheid gaat uit naar een ieder die zijn mede leven heeft betuigd. Het heeft ons goed gedaan, wij zullen dit niet vergeten. Onze speciale dank gaat uit naar de mensen van de volkstuintjes voor hun snelle en adequate handelen, het ambulancepersoneel en uitvaartverzorging Peter Butler voor hun goede zorg en begeleiding. Hansweert, december 2008 Familie Goedheer Het heeft ons goed gedaan zoveel medeleven en belang stelling te hebben mogen ontvangen tijdens haar ziekte en na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Cornelia Rentmeester-van't Westeinde Hiervoor willen wij u allen heel hartelijk bedanken. Kinderen en kleinzoon Heinkenszand, december 2008 Met warmte en dankbaarheid kijken wij terug op het afscheid van onze lieve moeder en oma Catharina Poppe-Poppe Uw belangstelling, op welke manier dan ook, helpt ons, samen met de vele mooie herinneringen, zonder haal verder te gaan. Hiervoor onze hartelijke dank. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Middelburg, december 2008 De belangstelling en het medeleven tijdens de ziékte- periode en na het overlijden van onze lieve vader, schoon vader en opa Jan Willem Polderman heeft ons goed gedaan. Hiervoor onze hartelijke dank. Marja en Jaap Wouter, Erwin, Jasper Ton en Marianne Middelburg, december 2008 De overweldigende belangstelling en deelneming welke u ons heeft betoond na het overlijden van onze lieve en zorgzame moeder ^schoonmoeder en oma Clara Camilla Melens-de Croock hebben ons diep getroffen.Wij zijn u dankbaar voor de steun en troost welke ons dit heeft gegeven. Kinderen en kleinkinderen IJzendijke, december 2008 De overweldigende belangstelling en deelneming welke u ons heeft betoond tijdens haar ziekte en na het overlijden van onze lieve moeder, oma, dochter en vriendin Gezina Lansen-Lammers betuigen wij u onze oprechte dank. Goes: Dick en Karin Laura Steve Charlene Goes:M. Lammers-Hoogesteger Goes: A. de Graaf Goes, 13 december 2008 Het heeft ons heel goed gedaan dat wij tijdens zijn ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa zoveel hartelijk medeleven mochten ontvangen. De grote belangstelling tijdens de uitvaart, de vele kaarten, de mooie brieven, de persoonlijke gesprekken en andere blijken van medeleven hebben ons veel steun en troost gegeven. Dirk Melio Daar het voor ons onmogelijk is u allen persoonlijk te bedanken betuigen wij u hiermee onze oprechte dank. Nelly Melio Kinderen en kleinkinderen Oudelande, december 2008 'Rood' was de kleur van zijn leven. De vele hartverwarmende blijken van medeleven, op welke manier dan ook, na het overlijden van mijn man, onze vader, schoonvader, opa en overgrootvader Jan Johannes van Noort hebben ons heel veel steun en troost gegeven. Wij willen iedereen hiervoor hartelijk bedanken. Het heeft ons goed gedaan en het zou Jan ook heel goed gedaan hebben, te weten dat zoveel mensen met hem begaan waren. Namens de familie: Mevr. J.Th. van Noort-van Kempen December 2008 's-Heer Elsdorpweg 18, kamer 114 4461 WL Goes Mede namens mijn kinderen wil ik u bedanken voor uw hartelijk medeleven, ons betoond na het overlijden van mijn man en onze vader Anthon Tazelaar Toon Uit aller naam, M. Tazelaar-van Gilst Colijnsplaat, december 2008 - iTf UITVAARTZORG vtiorli.&i Schoonoord F* UITVA ARTLEIDERS Jos Sijrier en Jaco Steijn SCHOUWEN-DUIVELAND Telefoon 0111-402000 (dag en nacht bereikbaar) bachweg 2 middelburg tel. 0118 46 22 05 www.hjobse-uifcvaart.nl Uitvaartverzorging Janneke den Besten dag nacht bereikbaar Londensekaai 9, Middelburg tel: 0II8 623359

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 34