fDensGnlinq.nl Moofèt) Jubileum Overleden 28 I Zaterdag 13 december 2008 PZC kijk ook op Colofon Familieberichten e-mail tel pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl 0800-8060 Dankbaar en blij geven wij u kennis van de geboorte van onze dochter Iris Adriëtte Nelleke 6 december 2008 Richard en Christie Steenbakker-Goetheer Christie's Computer Support Nagelkruidstraat 114451 TK Heinkenszand 3 December, de dag van ons 50-jarig huwelijk en daarna 6 december het samenzijn in de Heijzon, zijn voor ons onvergetelijke dagen geworden. Zoveel goede wensen, in kaarten en bloemen en cadeaus, ledereen heel hartelijk bedankt voor alles. Martha en Gerard Dronkers Capellerie 14 Yerseke We willen allen hartelijk danken voor de vele felicitaties bij ons huwelijk. Uw meeleven neeft ons bijzonder goed gedaan. Wim en Elna Moerdijk Nieuwdorp Toen kwam die onverwachte dag, de dag dat de stilte kwam Diep bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, geef ik u kennis van het onverwacht overlijden van mijn lieve vriend Martin Kammerlander Gerlos, 29-09-1960 t Gerlos, 10-12-2008 Annelies Verstelle Martin wordt vandaag in Gerlos begraven. Tervatenseweg 4a 4481 PB Kloetinge Bedroefd omdat we-haar moeten missen, maar dankbaar voor alle fijne jaren, delen wij u mede dat op donderdag 11 december 2008 is overleden mijn vrouw, onze moeder, lieve zus en trotse oma Marianne Stol-de Bruin In de leeftijd van 63 jaar. Middelburg: Wim Stol Alphen a/d/ Rijn: Martijn Stol Alphen a/d Rijn: Reineke Stol en Fabian Meerloo Femke, Maarten Berghem: Rem co Stol zus en broers Correspondentieadres: Kinderdijk 4 4331 HG Middelburg De afscheidsbijeenkomst zal op dinsdag 16 december a.s. om 12.00 uur worden gehouden in de aula van het crema torium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, waarna de crematie zal plaatsvinden. Aansluitend is er gelegenheid de familie te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Bezige, handen, nu gevouwen en stil een leven vol ijver, zo was je wil. Nu heb je rust, met lichaam en geest vaak zullen we gedenken aan wat is geweest. Verdrietig, maar dankbaar voor de liefde, zorg en trouw die hij ons heeft gegeven, delen wij u mede, dat de Heere van onze zijde heeft weggenomen onze lieve vader, opa en overopa Pieter Johannes Blok - Piet - weduwnaar van Cornelia Blok-Braamse Nieuwdorp, 6 december 1925 t Goes, 12 december 2008 Wissenkerke: Ina en Loe de Jager-Blok Lianne en Auke-Jan, Marit, Aniek Corien en Rob, Loek Kees en Arianne Lewedorp: Rien en Nelleke Blok-Koets Ruben Martijn en Miranda Bastian Nieuwdorp: Ad en Marjo Blok-Verbeek Pieter en Lieneke Martine Correspondentieadres: Hertenweg 5 4455 TJ Nieuwdorp Onze vader, opa en overopa is opgebaard in Rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder, alwaar dinsdag 16 december van 20.00-20.30 uur gelegenheid is om afscheid van hem te nemen. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden woensdag 17 december om 13.30 uur in de 'Bethelkerk' te Nieuwdorp, waarna aansluitend omstreeks 14.30 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Kerkelijke Begraafplaats te Nieuwdorp. Na de begrafenis is er in Verenigingsgebouw 'Ammekore', Hertenweg 2 te Nieuwdorp, gelegenheid tot condoleren. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd, maarmet dankbare herinneringen geven wij kennis van het overlijden van onze zwager en oom Piet Blok weduwnaar van Corrie Braamse Heinkenszand: Adrie Kloet-Braamse |an Kloet Renè Kloet Leny Kloet-de Jonge Lewedorp: Marius Kloet Elly Kloet-Markusse We zijn geraakt door het overlijden van' James Thompson vader van onze leerling Julia Pirie uit vrnbo klas 3kah. We wensen Julia en haar familie alle kracht toe om dit verlies te dragen. Namens directie, personeel en leerlingen van de CSWToorop W.M. van den Berg, mentor Z.J. Raaijman-Szymanski, intern begeleider J.P de-Klerk, teamleider "Moge ik, door de Liefde van God, vereenigd worden met allen die ik heb bemind en met allen die van mij gehouden hebben Y. Fassaert-Rotthier Na een liefdevolle verzorging in ziekenhuis De Honte is rustig van ons heengegaan onze moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Yvonne Leonia Augusta Rotthier weduwe van Ludovicus Josephus Marie Fassaert Geboren te Sint Niklaas, 11 mei 1923 Overleden te Terneuzen, 11 december 2008 Hulst: Eugène en Tiny Petra en Geert jan. Inke, Lotte Astrid en Martin, Meike, Eline Den Haag: Ria Jos en Cindy, joep Koog aan de Zaan: Ludo en Ellen Victor en Sandy, Tycho, Sven, Britt Cathelijne, Venna Leontine en Joeri, Mila Waalwijk: Yvo en Rosette Maurits, Thomas Kloosterzande: Guido en Trees Thijs en Floor Wouter en Alicia Kloosterzande: Alda Bas Oostburg: Jolanda en Henk Adriënne Oosterhout: Eske en Paul Eva, Lukas Correspondentieadres: Tabakstraat 19,4561 HW Hulst Avondwake op dinsdag 16 december om 19.00 uur in de Basiliek van de H. Willibrordus, Steenstraat 2 te Hulst. Aansluitend gelegenheid tot condoleance. Op woensdag 17 december zal de begrafenis in besloten kring plaatsvinden. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Ons bereikte het droevige bericht dat is overleden, onze gewaardeerde oud-collega J.J. de Feijter Ko Ons medeleven gaat uit naar zijn familie, vrienden en collega's. Namens de directie en medewerkers van DELTA Milieu B.V. Zelfde weg gevonden Hierbij geven wij kennis van het overlijden van mijn aller liefste Niek, onze vader, schoonvader, opa en onze Nick Nicolaas van Assendelft 8 september 1932 til december 2008 Marion van Assendelft Ab en Karin Marloes en Kay Mark Linda en Harry Samuel Alies Philip en Lonny Jim Steve Debbie en Jeff Brooklyn Laurence Joyce en Rob Chabelle Dominique Rollandthof 45 4301 KH Zierikzee Dinsdag 16 december nemen we afscheid van Niek tijdens een samenkomst in het Dorpshuis, Mr. P. Moggestraat 5 te Dreischor, aanvang 13.30 uur. Aansluitend zullen we hem begraven op de algemene begraafplaats le Dreischor, omstreeks 14.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Dorpshuis. Het Directieteam en medewerkers van Rijkswaterstaat Zeeland hebben met leedwezen kennisgenomen van het overlijden van de heer Ir. Hein Engel Voormalig hoofd van de Deltadienst van Rijkswaterstaat en voormalig Hoofdingenieur-directeur van de directie Zeeland van Rijkswaterstaat. Onder de deskundige leiding van de heer Engel is in de periode 1975 tol 1983 een belangrijk deel van de Delta werken tot stand gekomen. Zo legde hij de basis voor de aanleg van de Oosterscheldekering. In de periode van 1984 tot 1990 was de heer Engel een bekwame en betrokken Hoofdingenieur-directeur van Rijkswaterstaat directie Zeeland. Wij denken met veel respect en waardering terug aan zijn inzet voor de Rijkswaterstaatorganisatie en de deltaveiligheid van ons land. Onze gevoelens gaan uit naar zijn familie. Wij wensen hen veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Namens Rijkswaterstaat Zeeland Mr. R.J. van der Kluit Hoofdingenieur-directeur Heden bereikte ons het droevige bericht dat ons gewaardeerd en enthousiast koorlid Hetty van Goudswaard is overleden. Zij zal met haar altijd aanwezige glimlach in onze gedachten blijven. Wij wensen haar man en kinderen veel sterkte met dit verlies. Namens ons allen, Vrouwenkoor Cadans Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van de moeder van onze goede vriend Marcel van Goudswaard Hetty Louise van Goudswaard-Weijers We wensen Marcel en zijn familie veel sterkte toe. Henk Karen Esther Reza Elsbeth Nordy Djamilla

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 30