De Koningssteden van Marokko! LEZERSEXTRA PZC PZC Jaarboek 2008 Nu verkrijgbaar Met gratis diner- KHl show! 8-daagse vlieg/-rondreis v.a. slechts 649,- KRAS 40 I Vrijdag 12 december 2008 PZC Laat u betoveren door de schilderachtige vier ko ningssteden van Marokko: Fès, Marrakech, Meknès en Rabat. Iedere koningsstad heeft zijn eigen ka rakter en sfeer en tijdens deze combinatiereis, met Nederlandssprekende reisleiding, ontdekt u ze al lemaal! Het lijkt alsof hier de tijd heeft stil gestaan. De levendige souks zijn nog steeds even kleurrijk als voorheen en u komt hier echt in de stemming door de zinnenprikkelende geuren en mystieke muziek. We bezoeken imposante moskeeën en sprookjesach tige paleizen met prachtige tuinen. Deze onverge telijke rondreis is al superscherp geprijsd, maar als lezer van deze krant krijgt u bovendien een culturele dinershow t.w.v. 27,- gratis! Dagprogramma Dag 1: Vlucht Amsterdam naar Marrakech en overnachting in Casablanca. Dag 2: Rabat, de meer dan 1000 jaar oude hoofdstad, met o.a. het Koninklijke paleis. Dag 3: Meknès, met o.a. de Bab Mansour en het mausoleum van sultan Moulay Ismail, de vroegere Romeinse stad Volubilis en Fès, de oudste koningsstad. Dag 4: In Fès zult u zich in de middeleeuwen wanen, in het historische stadsdeel Fès el Bali vinden we de medina, vermeld op de Werelderfgoedlijst van UNESCO Dag 5: We rijden naar de stad Beni Mellal waar we de komende nacht doorbrengen. Dag 6: Via het stuwmeer van El Ouidane en de watervallen van Ouzaoud naar Marrakech, met o.a. het beroemde Djemaael-Fna-plein. Dag 7: Marrakech! Met o.a. de Majorell-tuinen, de Koutoubia- moskee en het paleis Bahia. Geniet van lokale gerech ten tijdens de dinershow 'Fantasia el Kasbah'. Dag 8: Transfer naar luchthaven Marrakech voor de terug vlucht naar Amsterdam. Inclusief Vlucht Amsterdam- Marrakech v.v. mettransavia.com, lucht havenbelasting en vliegbelasting, transfers en rondreis per Comfort Class touringcar, tolgelden, Nederlandssprekende reisleiding, verblijf in 2-persoonskamer met bad of douche en toilet in toeristenklasse hotels in of nabij de genoemde plaatsen, hotelverzorging op basis van 7 x ontbijt, 1 x lunch en 6 x diner, het beschreven excursieprogramma, dinershow 'Fantasia El Kasbah'. 8-daagse rondreis reisnummer LR 74.728 vanaf 18,25 januari 649,- 1,8 februari en 1 maart €699,- 15 februari en 8,15,22 maart €729,- 29 maart €749,- Prijzen zijn per persoon bij 2 personen. Inclusief gratis dinershow 'Fan tasia El Kasbah' t.w.v. 27 per persoon. U kunt deze gratis optie tijdens de boekingsprocedure bij "Extra's" aanvinken. Voor uitgebreide reisbeschrijving/reservering, zie webwinkel. Informatie reserveren boek: op www.pzc.nl/webwinkel categorie reizen (rondreizen) of bel met KRAS 0900-9697 (15cpm) o.v.v. reisnummer LR 74.728 waarom zou je verder zoeken Voor algemene vragen over LezersExtra belt u met de afdeling Lezersservice van de PZC 0800 - O 231 231 of mailt u naar lezersextra@pzc.wegener.nl Prijswijzigingen, zet- en drukfouten voorbehouden. Een prachtig jaaroverzicht van het belangrijkste Zeeuwse nieuws, verzameld in een boek dat iedere Zeeuw in zijn boe kenkast zal willen zetten! Het boek bevat honderden nieuws feiten, weergegeven in prachtige foto's voorzien van bijschrift. Primera The Read Shop Bruna Primera Anthony Burger Carfo De Drukkerij Primera Van "t Westende Boekhandel De Vrijbuiter Bruna Primera Bruna Geijsen Boekhandel Bestevaer Boekhandel Het Spui 't Boekenhuisje Langstraat 45 't Groentje 6 Lange Delft 39 Korte Delft 7 Stationsstraat 5 Markt 51 Vrijlandstraat 87 Paspoortstraat 26 Kanaalstraat 45 Kanaalstraat 4 Walstraat 101 Scheldestraat60 Oude Markt 5 Langstraat 24 Arnemuiden Domburg Middelburg Middelburg Middelburg Middelburg Middelburg Oost-Souburg Oost-Souburg Oost-Souburg Vlissingen Vlissingen Vlissingen Zoutelande U kunt het boek ook bestellen op www.pzc.nl/lezersextra of door het insturen van de bon. U betaalt dan 9,95 2,50 verzendkosten. Om Ov adres postcode plaats e-mail geboortedatum aantal jaarboeken Hierbij machtig ik Wegener NieuwsMedia - PZC om éénmalig het verschuldigde bedrag af te schrijven. Het verschuldigde bedrag kan alleen door middel van een éénmalige incassomachti ging voldaan worden. Betaling vindt plaats via Wegener NieuwsMedia. bank-/girorekening handtekeningdatum Stuur de volledig ingevulde bon naar PZC, Afd. Consumentenmarketing, Postbus 3229,4800 MB Breda Of ga naar: www.pzc.nl/lezersextra en vul het bestelformulier in. voorletters BESTELBON PZC JAARBOEK 2008 U betaalt 9,95 plus 2,50 verzendkosten per Jaarboek. U ontvangt het jaarboek binnen 2 weken.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 42