opzegdienst fflensenlinq.nl - (H (Ti0ns0niinq.ni De Uitvaart Informatie Hulplijn DsiukbsrufëiriM Indien er sprake is va geregeldHierbij woi administratieve a tijdrovende zaak. Met Mensenlinq Opzegdienst kunt u een overlijden in één keer aan talloze instanties doorgeven en daardoor een groot deel van de administratieve werkzaamheden uit handen geven. Middels een aantal eenvoudige stappen bereikt u meer dan 1.000 instanties. Ga naar www.mensenlinq.nl en meld u aan. 30 I Vrijdag 12 december 2008 PZC kijk ook op Heel bijzonder Heel gewoon Na een liefdevol en zorgzaam leven is mijn lieve vrouw, onze moeder, mijn schoonmoeder, zuster en onze tante overleden Martha Matzinger-Mantz Middelburg, 2 september 1923 t Utrecht, 8 december 2008 Utrecht: J.C. Matzinger Utrecht: W. A. Matzinger 's-Hertogenbosch: S.J. Matzinger J.H. Kamp Naarden: P. Barto-Mantz Neven en nichten Correspondentieadres: Tak van Poortvliethof 5 5237 CK 's-Hertogenbosch Martha houdt van kleurrijke bloemen. Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag van 20.00 tot 20.30 uur in rouwcentrum Tap, Soestdijkseweg-Zuid 265 te Bilthoven. De herdenkingsdienst wordt gehouden op zaterdag 13 december om 11.00 uur in de Oude Dorpskerk, Kerkpad 2 te Bunnik. Aansluitend vindt de crematieplechtigheid plaats om 13.00 uur in crematorium 'Den en Rust', Frans Halslaan 27 te Bilthoven. Na afloop is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de ontvangkamer van het crematorium. Gisteren bereikte ons het droevige bericht van het over lijden van Gemma Ludovica Gusta van de Vijver echtgenote van Arnold de Badts Gemma was een trouw lid van onze verenigingen en speel de met veel plezier bridge. We wensen Arnold en verdere familie veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Bridgegroep West Zeeuws Vlaanderen Bridgesociëteit Oostburg Bedroefd om haar heengaan, maar met een dankbare herinnering aan de liefde diev zij ons heeft geschonken, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Petronella Ponsen weduwe van Gerard Pieter Marinissen Dordrecht, 20 september 1959 t Gent, 9 december 2008 Leuven: Erik Jan en Adelia Thomas Alexander Terneuzen: Paul en Sylvia Richard Pepijn Michael Correspondentieadres: Toermalijnsingel 13 4533 AT Terneuzen Onze moeder, schoonmoeder en oma is opgebaard in Rouwcentrum Monuta, Rooseveltlaan 6, Terneuzen, waar gelegenheid is tot afscheid nemen op maandag 15 december van 12.30 tot 13.30 uur. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op maandag 15 december om 14.00 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28C te Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden info@scu.nu www.scu.nu Dankbaar dat hij voor verder lijden gespaard is gebleven geef ik u kennis van het overlijden van mijn lieve man Jacob den Hollander Jaap echtgenoot van Constantina Josefina Marijs in de leeftijd van 72 jaar. C.J. denHollander-Marijs 10 december 2008 Ribesstraat 50 4382 XN Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 15 december van 12:00 tot 12:30 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg" aan de Industrieweg 20, 4382 NA te Vlissingen. Aansluitend zal om 13:00 uur de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats aan de President Roosevelt laan 766,4382 NB te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in eerder genoemd uitvaartcentrum. Voor uw belangstelling en deelneming ons betoond na het overlijden van mijn broer, zwager en onze oom Pieter Hage betuigen wij u hiermede onze oprechte dank. Familie Hage Scherpenisse, december 2008 Voor uw blijken van medeleven, ondervonden tijdens de ziekte en na het overlijden van onze zorgzame zus, schoon zus, tante en nicht Leentje Anna de Vrieze-Pleune betuigen wij u onze oprechte dank. Familie Quist Familie Pleune Familie de Vrieze December 2008

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 84