Goes ontvangt Brandi als een ware popdiva .Sundert Jan van Sundert, tUUs Nieuwe Vier jaar cel geëist directeur voor 5? t pontes-vmbo voor brandstichting Onvrede over mollenklemmen o Tan-van www.janvansundert.nl Jan van Sundert |(J Jflflli op de lokkerdreef ...en dat gaan we vieren! UITVERKOOP Gimbrêre S P2C Donderdag 11 december 2008 29 Hysterie barst los bij optreden Analiste Popstars op de Markt. door Lillian Domiiniicus GOES - Haar ster is nog rijzende, maar Goes onthaalde Brandi Rus sell gistermiddag al als een ware popdiva. Onder een toeterende po- litie-escorte rijdt de finaliste van het SBS6 tv-programma Popstars in een enorme touringcar de Goe- se Grote Markt op. Daar staan hon derden gillende en krijsende tie nermeiden hun idool op te wach ten. Na het optreden met twee num mers, Last Dance en I kissed a girl, begint ze aan een signeersessie die halverwege moet worden afgebro ken vanwege de drukte. De van oorsprong Amerikaanse zangeres komt letterlijk handen tekort om iedereen een handtekening te ge ven. 'Brandi, Brandi, Brandi', blijft het klinken, lange tijd nadat zij, de filmcrew en enkele familieleden zich in het Goese stadhuis hebben teruggetrokken om naar de toe spraak van loco-burgemeester Ri- nus Dieleman te luisteren. „Wat onwerkelijk", zegt Brandi, als ze zich voor een paar minuutjes •kan losmaken van alle aandacht. „Ik heb zeker dertig mensen moe ten teleurstellen. Sorry, ik ben ge loof ik echt onder de indruk. Dit had ik niet verwacht." 'Sorry, ik ben geloof ik echt onder de indruk. Dit had ik niet verwacht' Geen seconde maakt ze overigens de indruk chagrijnig te raken van al het getrek. „Nee, dit is te gek. Hier heb ik mijn hele leven voor gewerkt. Mijn droom komt einde lijk uit. En gelukkig heb ik een schoonfamilie die me steunt en een geweldige vriendengroep om me heen." De vijf laatste deelnemers aan de talentenjacht mochten ieder hun favoriete stad uitzoeken om op te treden. Waar de anderen kozen voor grote plaatsen als Amster dam, Utrecht en Hilversum, koos Brandi voor Goes. Brandi woonde anderhalf jaar in Wilhelminadorp, alvorens voor haar werk naar Val- kenswaard te verhuizen. „Omdat ik hier heb gewoond, omdat mijn dochter hier is geboren en mijn man een Goesenaar is", verklaart ze. Loco-burgemeester Rinus Diele man vindt het 'buitengewoon dat ze het Goese aandoet'. „Ik moet eerlijk bekennen dat ik het pro gramma niet altijd volg, maar dat mag je op mijn leeftijd dan ook niet verwachten." Maar ook hij kan niet nalaten een handtekening te vragen aan de aanstormende popster. „Voor mijn kleindochter van zeven, Floor", verklaart hij, iet wat beschaamd. Zelfs de crew van het SBS-pro- gramma Popstars is onder de in druk van de hysterie die in Goes is losgebarsten. „Dit hebben we nog nergens zo meegemaakt", zegt re dacteur Frank Bakker, die alles ach ter de schermen regelt. „Echt ge weldig. In de andere steden waren ook wel mensen bij de optredens, maar die liepen toch al in de stad. Hier komen ze speciaal voor Bran di." Uitzending finale Popstars, vrijdag 19 december om 20.30 uur op SBS6. O Een filmpje van het optreden van Brandi staat op www.pzc.nl al 40 jaar een vertrouwd adres. Wij vragen GEEN AANBETALING. Wij geven u de SCHERPSTE PRIJS. En daar bovenop krijgt u ook nog een €9.225,- odern vormgegeven badkamer Philip Starck 3 voorzien van ligbad, badmeubel, wandclosetset en radiator, compleet met Grohe kranen en accessoires. Excl. tegels Van €4.608,- Hoekkeuken met kader deur in de kleur vanille (in meerdere kleuren lever baar zonder meerprijs) ind.: alle apparaten, brede laden, apothekers- kast, kraan, verlichting en kunststof werkblad. ZIERIKZEE - Anita de Munnik uit Sirjansland is benoemd tot sector- directeur vmbo aan de Pon- tes-scholengroep. De Munnik is nu werkzaam als teamleider aan scholengemeenschap Echnaton in Almere. Zij begint op 1 maart 2009 met haar nieuwe baan bij de Pon tes Scholengroep. Rector Bert Mar tens neemt per 1 maart afscheid van de Pontes. Hij heeft een be trekking geaccepteerd als voorzit ter van de centrale directie van het Mundium College in Roermond. Martens vertrekt-bij de Pontes van wege persoonlijke omstandighe den. De woon-werkafstand maak te het hem te moeilijk om privé en werk goed te kunnen combine ren. Als interimrector fungeert Pontes-airectielid Wevers. MIDDELBURG - Tegën een 27-jarige Zierikzeeënaar is gisteren in Mid delburg vier jaar cel en tbs met dwangverpleging geëist. De man wordt ervan verdacht een aantal branden te hebben gesticht. Zelfs in de penitentiaire inrichting Torentijd, waar hij op 4 mei brand in zijn cel stichtte, waardoor'zijn celmaat en hijzelf gevaar liepen. Volgens de verdachte was de brand per ongeluk ontstaan door een sigaret, want op dat moment sliep hij. Door alert reageren van zijn celmaat kon erger worden voorkomen. Andere branden waar hij van verdacht wordt: medio mei op de zolderverdieping van zijn ouderlijk huis en de brand, een jaar eerder, in het schuurtje van zijn broer. Branden waarvan hij zei dat-ie er niets mee te maken heeft gehad. Een inbraak bij een stratenmakersbedrijf in zijn woon plaats bekende hij direct. Samen met een maat nam hij de kluis ach terop zijn fiets mee. Bij een valpar tij klapte de kluis open en vonden ze een bankpas met pincode waar mee voor bijna drieduizend euro werd gewinkeld. Verder moest hij terechtstaan voor vernieling, mishandeling en beledi ging. De zaak is al eerder behan deld, maar toen aangehouden om hem eens goed te laten onderzoe ken door het Pieter Baancentrum. Daar is de man wel geweest, maar weigerde hij elke medewerking. Het strafblad van de Zierikzeeë naar telt inmiddels 113 pagina's. Uitspraak op 23 december. WOLPHAARTSDIJK - De Partij voor de Dieren (PvdD) wil dat water schap Zeeuwse Eilanden de bestrij ding van mollen met klemmen in recreatiegebieden De Piet en Schelphoek bij Wolphaartsdijk on middellijk staakt. Volgens de PvdD graven honden graag in molshopen. Een spelend kind kan ook met zijn handje in de klem te rechtkomen. Het waterschap beves tigt dat er klemmen zijn geplaatst. „De klemmen worden niet in de molshopen zelf geplaatst, maar in de gangen. Ook bestrijden we de mollen bewust in de winter, om het risico voor mensen en dieren zo klein mogelijk te maken." Irl-UU.U.f J Gewoon goed in keukens, badkamers tegels Lokkerdreef 10, 4879 ND Etten-Leur. Tel 076-5048800 Openingstijden Ma gesloten, di t/m do 9.30-17.30 uur vrijdag 9.30-21.00 uur, za 9.30-17.00 uur *Artikel- en prijswijzigingen voorbehouden. *Vraag naar de actievoorwaarden. Brandi Russell zingt op de Grote Markt in Goes. foto Dirk-Jan Gjeltema Ga naar de website van Jan van Sundert vraag uw Unieke'kansnummer aan g|V en maak kans op prachtige prijzen. SL/ 1J10DE WALSTRAAT VLISSINGEN KORTINGEN TOT 50% LANGE DELFT MIDDELBURG www.gimbreremode.com

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 71