fllensenlifiq.nl Jubileum Colofon Familieberichten Overleden 28 I Vrijdag 12 december 2008 PZC kijk ook op Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur ISluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur 1| Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw "V telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt H| een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch li opgegeven advertenties e-mail pzsfamiiiej^jjchten^gggpernigu'.vsmedig.nl m tet 0800-8060 M fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Onze lieve opa en oma Lein en Mina Provoost-de Korte zijn vandaag 40 jaar getrouwd! Hartelijk gefeliciteerd van: Jeroen, Leon, Eric, Matthijs, Merel, Iris, Floor, Toine, Jesse, Lars en Levi Burg. Huijsmanstraat 5,4365 AK Meliskerke Zo kort hebben we maar van jou kunnen genieten. Zo kort was je maar bij ons. Waarom zo kort? Stil en verdrietig zijn wij door het plotselinge overlijden van onze lieve neef Fransjan Gijzeis Schoondijke: Frans en Janny Gijzels-de jonge Damme: Huib en Belinda Gijzels-Lachat Oostburg: jan en Attie Aamoutse-Katsman Ijzend ij ke: Adri en Hetty Aamoutse-Couqué-Hagenouw Oostburg: Henk en Heieen Aamoutse-van 't Westeinde Groede: Janneke en Bram Goethals-Aarnoutse Aardenburg: 08-12-2008 We kunnen het niet bevatten dat onze lieve neef Fransjan niet meer bij ons is. Fransjan we missen je nu al. lennie en Georges Cindy en Daan Melanieen Martijn Frans en Mirjam Jan en Janet Jan Judith en Rudy Josephine, Florian Marijke Harm en Veroni William Cora Ronald Bart Mirjam Bram en Danielle We wensen Hannie, Mieke en Rem melt Jaimy en Erwin, Joey, Sein en Luna, Janwillem en Annemarie, de familie Rosseel en de naaste vrienden heel veel sterkte toe met dit grote verlies. Ontzetting, ongeloof, dat is wat wij voelden toen we hoorden van het plotselinge overlijden van Fransjan Gijzeis Fransjan is op 32-jarige leeftijd door een noodlottig ongeval overleden. Velen van ons hebben wel op enige manier met Fransjan samengewerkt, in trainingen, projecten, of gewoon van even een telefoontje, om iets te overleggen. Zijn hulpvaar digheid en vriendelijkheid zullen we missen. Wij wensen zijn vrouw en familie veel sterkte toe. Management en medewerkers Cargill, Bergen op Zoom Zo dankbaar voor zo'n lieve man, zo'n goede vader, zo 'n lieve opa Zoveel bewondering voor zijn levenswerk, zijn grote bescheidenheid. Zo immens is ons verdriet. Bedroefd, maar dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat geheel onverwacht van ons is heengegaan mijn innig geliefde man, onze zorgzame I vader en onze lieve opa Kees van 't Westeinde echtgenoot van Kaatje Vermuë in de leeft ij d van 78 j aar. Lewedorp: C. van 't Westeinde-Vermuë Heinke'nszand: Corina en T wan Schouten-van 't Westeinde Kapelle: André en Ine van 't Westeinde-van 't Westende Ellen j Kristel Arnemuiden: Jack en Claudia van 't Westeinde-de Winter Robin Daniëlle j9 december 2008 Veersemeerstraat 9,4456 AX Lewedorp Kees is thuis. De uitvaartdienst zal worden gehouden zaterdag 13 decem- ber om 10.00 uur in de parochiekerk van de H. Eligius te Lewedorp. Na de uitvaartdienst is er tot 13.00 uur gelegenheid tot condoleren in "De Zandlööper", Zandkreekstraat 33 te Lewedorp. Hierna zal de crematieplechtigheid in besloten kring plaats vinden. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd, maar met dankbare herinneringen in ons hart, geven wij kennis van het overlijden van mijn geliefde broer, onze zwager en oom Kees van 't Westeinde We wensen Kaatje, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe, Leu t en Adriaan f Si en t en Ko Marien t Corrie t en Willem t Bertus en Marietje Adrie t en Corrie Nellie t Io t en Arjaan Neven en nichten Bedroefd delen wij u mede dat plotseling uit onze familie kring is weggenomen onze zwager en oom Kees van't Westeinde echtgenoot van Kaatje Vernue Hoek: Piet en Leu Nieuw en St. Joostland: Nico en Clazien Hulst: Maatje en Jan Heerde: Nellie en Kees Lewedorp: Sien en Joop Kapelle: Rinus en Koos 's Heerenhoek: Jaantje en Rinus Hulst: Corrie en Pons Fam. Verin ue neven en nichten Enige en algemene kennisgeving Tot ons grote verdriet, is geheel onverwacht in haar vertrouwde omgeving overleden mijn moeder, schoon moeder en onze oma Maria Elisabeth Hofman - Riet t Vlissingen, 9 december 2008 Vlissingen, 29 augustus 1954 Wilma Lagendijk-Bosschaart (in herinnering) Jan Lagendijk (in herinnering Patrick en Monique Jofm Aarnoutse Sonja Meulmeester Johnny, Sonny Correspondentieadres: J.J. Aarnoutse Singel 96 4382 LC Vlissingen De plechtigheid, voorafgaande aan de crematie, zal plaatshebben op vrijdag 12 december om 10.30 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. De Heer is mijn Herder Verdrietig, maar dankbaar voor wie ze voor ons was, delen wij u mee dat onverwacht is overleden Geertruida Haak weduwe van Jacobus Louwerse in de leeftijd van 83 jaar- Willy en Ingrid Marianne en Ivo Herman Hans en Cora Dennis Thomas, Louisa en Jelle Marleen en Frits Gerdien -Erik Davita Kaj Mirt Matty en Frans Linde Naomi "Ter Valcke", 9 december 2008 Gelegenheid tot afscheid nemen zaterdag 13 december van 10.15 tot 10.45 uur in het bijgebouw van de Mozaïek- kerk, Dorpsstraat 7 te Gapinge. Aansluitend om 11.00 uur wordt de afscheidsdienst gehouden welke geleid zal worden door ds. G. Klein in bovengenoemde kerk. De begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraaf plaats te Gapinge om 12.00 uur. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in verenigings gebouw De Spil, Schotsehoek 8 te Gapinge. Correspondentieadres: Brahmslaan 114462 JR Goes Bedroefd geven wij kennis van het plotselinge overlijden van onze lieve schoonzus en tante Trui Louwerse-Haak Serooskerke: Joh. Louwerse t J.J. Louwerse-Bliek Gapinge: H. Louwerse Middelburg: S. Louwerse t Neven en nichten Death is nothing at all. I have only slipped away into the next room. Canon. Henry Scott Holland. Met grote verslagenheid geven wij u kennis van het geheel plotseling overlijden van mijn man, onze vader, schoonvaderen grootvader Izaak Cornelis Boes Cor 19 februari 1924 t 6 december 2008 Annet Maaike en Uli Francis en Adriaan Frederique en Kamal Tarik Robert 6 december 2008 Casembrootstraat 19 4503 AM Groede Ingevolge Cor zijn wens hebben wij in besloten kring afscheid genomen. Ons bereikte het droeve bericht dat ons lid Izaak Cornelis Boes (Cor) op 6 december j.l. onverwacht op 84-jarige leeftijd is over leden. Wij verliezen in hem een zeer gewaardeerd lid binnen onze Probusclub. Cor heeft gedurende tal van jaren als secretaris veel voor onze Probusclub betekend. Wij wensen zijn echtgenote Annet en familie voor de komende tijd heel veel kracht en sterkte toe. Namens Probusclub Zeeuwsch-Vlaanderen, E.C. de Smet, voorzitter Bedroefd zijn wij omdat is heengegaan ons lid van de Raad van Toezicht Cees Pieters Jarenlang is hij als bestuurder betrokken geweest bij eerst de Katholieke Stichting voor Verpleging en Bejaardenzorg 'Walcheren' te Middelburg en sinds 1998 bij de Stichting Werkt voor Ouderen te Vlissingen. Wij danken Cees voor zijn grote betrokkenheid bij onze stichting. Wij kenden hem als een stabiele bestuurder met levenslust en humor. Onze gedachten zijn bij Ted en de kinderen. Wij wensen hen veel sterkte in deze moeilijke periode. Raad van Toezicht en Raad van Bestuur van de Stichting Werkt voor Ouderen te Vlissingen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 70