Brandi als een ware pop diva Ontwerpje voor Google Zon is gul voor Noord-Beveland Drie jaar cel voor overval op man in woning van de reepe B PZC Donderdag 11 december 2008 27 WISSENKERKE - Bij wijngaard De Druivengaerde in Wissenkerke ligt de oogst van 2008 een heel behoor lijk wijntje te worden. Dat is voor al te danken aan de het zonnetje, dat op Noord-Beveland langer scheen dan waar dan ook in Ne derland. Lidy en Niek Reijnen van De Drui vengaerde vinden het flauw om zich te spiegelen aan de donkerste stukjes Nederland, dus vergelijken ze hun portie zon met wat Vlissin- gen kreeg. Dan nog was dat vier procent meer, oftewel zeven zonni ge dagen. Genieten maar! Proef stalletjes met amandelspijs natuurlijk! Ambachts MIDDELBURG - Een 22-jarige man uit Bergen op Zoom en zijn twin tigjarige maat uit Krabbendijke zijn gisteren door de rechtbank in Middelburg veroordeeld tot een ge vangenisstraf van 33 maanden waarvan tien voorwaardelijk. Ook moet het duo een schadevergoe ding betalen. Het span, plus een 22-jarige man uit Halsteren, die later terechtstaat, overviel op 10 juli een 36-jarige Vlissinger in diens woning aan de Jacoba van Beierenweg. De man nen bedreigden het slachtoffer met een wapen, bonden zijn han den vast en doorzochten de wo ning. Ze verlieten de woning met 3808 euro, een laptop, een fotoca mera, een gsm, een horloge en een sportbeker. SCHO£NMQ0£ I Vlietstraat 15; Tcrneuzen Tel. 0115-614082 Bij ziekenhuis "De Honle" Brandi Russell zingt voor een massaal toegestroomde menigte op de Grote Markt in Goes. foto Dirk-Jan Gjeltema te vieren. Google gebruikt wel va ker 'doodles' op speciale dagen zo als Halloween, kerst en sinterklaas. Ze zouden in het Nederlands ver taald kunnen worden als een krab bel, of een schetsje, ware het niet dat de Google-organisatie 'doodle' liever onvertaald laat. Het thema voor de tekenwedstrijd, waar zevenhonderd basisscholen in Nederland aan hebben meege daan, is 'Mijn Nederland'. „We zijn ontzettend benieuwd naar wat kinderen over Nederland den ken en wat volgens hun typisch Nederlands is. Bij Google probe ren we altijd de 'Zeitgeist' weer te geven, wat leeft er en wat vindt men belangrijk. Nu is het de beurt aan de kinderen", aldus Google op de eigen website. Een jury bestaande uit onafhanke lijke, vakkundige mensen op het gebied van kunst en design heeft de 'doodles' beoordeeld. Q Stemmen kan via www.goog- le.nl/intl/nl/doodlegoogle 'Doodle' van Mary-Anne uit Nisse mogelijk 24 uur lang op de website. door Lilian Dominicus NISSE - Het Google-logo met daar omheen een molen, waterbubbels, vissen, drop, kaas, bolussen, een kroon, een schip en een broodje vis: Mary-Anne Mol (11) uit Nisse maakte een kleurrijk ontwerp voor de zoekmachine Google en werd daarmee provinciewinnaar van de Doodle 4 Google wedstrijd. En daarmee maakt ze kans dat haar ontwerp op 15 januari 24 uur lang te zien is op de Google-websi te. Dat betekent dat bijna zestien mil joen mensen deze 'doodle' zullen zien Maar daarvoor moet ze nog wel even via de site genoeg stem men krijgen. Mary-Anne dingt na melijk mee met nóg 23 finalisten. Een Google 'doodle' is een creatie ve variatie op het Google-logo, op een specifieke wijze getekend om een feestdag, persoon, historische datum of anderszins speciale dag Mary-Anne met haar ontwerp. foto Dirk-Jan Gjeltema Grote Kade 40/42 Segeersstraat 66/68

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 55