fTl9ns9nlifiq.nl Pieter Lambert van Waveren 30 I Vrijdag 12 december 2008 PZC kijk ook op Vandaag begraaf ik jou in mij Niet in de aarde, niet .in de kist niet bij die muur daar in de ochtendmist daar ben jij niet jij bent veilig in mij "Als het zo moet dan hoeft het voor mij niet meer. Maar doodgaan wil ik ook nog niet. Begrijp je dat? Hermanus Hubertus Kooijman Herman weduwnaar van Ankje Anna Andrae Hij is 84 jaar geworden. Vlissingen: Norbert Max Terneuzen: Ralph Richella Royan Terneuzen: Marcel en Claudine Bas Amsterdam: Joyce en Erna Helen David Terneuzen, 10 december 2008 Correspondentieadres: Karei Doormanlaan 9 4535 BP Terneuzen Pa is opgebaard bij Monuta Rouwcentrum Terneuzen, Rooseveltlaan 6 te Terneuzen, alwaar gelegenheid is om afscheid te nemen op maandag 15 december van 11.30- 12.15 uur. De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op maandag 15 december om 13.30 uur in de Emmaüskerk, Alb. Thijmstraat te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuider begraafplaats aan de Bellamystraat te Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in Restaurant 't Vijverhof, Frederik van Eedenstraat 2 te Terneuzen. Tot ons groot verdriet is toch nog onverwacht van ons heengegaan mijn lieve zorgzame vrouw, onze moeder, oma en omi Maria Anna Steendam echtgenote van Abraham Geensen in de leeftijd van 89 jaar. Een speciaal woord van dank aan het personeel van zorgcentrum "Ter Valckevoor de liefdevolle verzorging. Goes: A. Geensen Lewedorp: Marianne Pluijmers-Geensen Ron Pluijmers Linda en Bas Ma rit, Ta ra Krista en Richard MarjoleinAnouk Goes: Tonnie Geensen Anneke Geensen-Wassing Corrine en Bastiaan Jessica en Reinier Goes, 6 december 2008 Karei Doormanstraat 58 4461 JPGoes De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaats gevonden. Met diepe verslagenheid hebben wij vandaag kennis genomen van het onverwachte overlijden van Mevrouw Mauricette Gueguen-le Berrigaud echtgenote van onze Algemeen Directeur Claude Gueguen Wij wensen Claude en zijn naaste familie heel veel sterkte toe bij de verwerking van dit grote verlies. Directie en medewerkers Total Raffinaderij Nederland N.V. Vlissingen-Oost Bedroefd delen wij u mede, dat onverwacht is heengegaan onze schoonzus en tante Maria Anna Steendam echtgenote van A. Geensen Middelburg: C. Geensen f Velp: H. de Kuyper-Geensen C. de Kuyper t Middelburg: L. Verlinde-Geensen t M.R.A. Verlinde Middelburg: A. Geensen J. Geensen-Woltman Neven en nichten Mijn tranen vallen op je koude handen, wanneer ik naar je kijk. Telkens denk ik aan die handen, nooit meer onder handbereik... Voor ons onverwacht heeft de Heer tot zich geroepen mijn lieve man en onze liefhebbende vader en opa Haamstede, 9 mei 1936 Hoofddorp, 9 december 2008 Hoofddorp Wil van Waveren - Milatz Burgh-Haamstede Jan-Piet en Hermien van Waveren Niek, Roos Burgh-Haamstede Anne-Mieke van Waveren en Edwin van Helsland Koen, Pim Deil Marion van Waveren Bussum Tony van Waveren en Marjo Peeters Floor, Jules Goes Harry en Ellemijn van Waveren» Carlo, Kennard Zutphen Patrick en Aranka Reeuwijk Sterre, Raven Hoofddorp Patricia en Rob Mesman - Reeuwijk Tim, Wouter, Sanne Enkhuizen Martijn en Marianne Reeuwijk Thijmen Van Marsbergenstraat 113 2134 LV Hoofddorp Er is gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op zondagmiddag van 14.00 tot 15.00 uur in het uitvaartcentrum van Dunweg Uitvaartzorg, Achterweg 40 te Hoofddorp. De dankdienst voor het leven van Pieter wordt gehouden op maandag 15 december om 13.30 uur in de Hoofdvaartkerk Hoofdweg 774 te Hoofddorp, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op begraafplaats lepenhof naast de kerk. Aansluitend aan de begrafenis is er gelegenheid om elkaar te ontmoeten en de nabe staanden te condoleren in Hotel De Beurs, Kruisweg 1007 te Hoofddorp. Pieter hield van irissen. Degene die ik liefheb heb ik verlaten om degenen die ik liefhad terug te zien. Dankbaar voor de liefde waarmee zij ons tijdens haar leven heeft omringd, delen wij u verdrietig mede, dat zacht en kalm van ons is heengegaan onze lieve moeder, oma, overgrootoma en zuster Cornelia Adriana Vermeulen-de Ronde Weduwe van C.P. Vermeulen Bruinisse, t Middelburg, 31 januari 1918 11 december 2008 Middelburg: A.W. Vermeulen M.S. Vermeulen-Paulusse Annemarieke Djouya, Mees Jacco Oost-Souburg: W.J. Vermeulen C.J. Vermeulen-Schuurbiers Brenda en Jeroen Amber, Esmee Monique en Mark Etten-Leur: J.K. Dingemanse-Vermeulen J.F. Dingemanse Rob en Armanda Jowi Richard en Yvette Bruinisse: M.J. de Ronde Corrèspondentieadres: Lutu li straat 10 4336 LH Middelburg. Moeder is thuis, Oosterscheldestraat 20b te Middelburg, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen maandag 15 december van 15.00 tot 16.30 uur. De begrafenis zal plaatsvinden dinsdag 16 december om 14.00 uur op de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condo leren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. "Gij kunt niet zonder mij Dankbaar voor wat zij in haar leven voor ons gedaan en betekend heeft, delen wij u mede dat na een liefdevolle ver zorging in verpleeghuis "De Stelle" afdeling "Boterbloem" van ons is heengegaan onze lieve en zorgzame moeder, schoonmoeder, oma, zus en schoonzus Johanna Adriana Risseeuw weduwe van Pieter Jacob Izaak verhage in de leeftijd van 86 jaar. Middelburg: Alicen en René Charlotte en Richard Marquerite Guido Oostburg: Wilma en Peter Chris en Frederiek Lizzy Oostburg: A.J. Klaver-Risseeuw Aardenburg: I. Risseeuw-Trapman Oostburg: M. Risseeuw-Verhage Mijnsheerenland: M. Bouma-Verhage J. Bouma Oostburg, 10 december 2008 Correspondentieadres: Mars 44 4501 HE Oostburg De afscheidsdienst, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden maandag 15 december om 14.00 uur in de Ned. Hervormde kerk te Cadzand. Na de kerkdienst is er gelegen heid de familie te condoleren in de kerk, waarna de be grafenis in besloten kring zal plaatsvinden. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Enige en algemene kennisgeving Je handen hebben voor ons gewerkt Je hart heeft voor ons geklopt Je ogen hebben ons tot het laatste moment gezocht. Na een liefdevolle verzorging in Zorgcentrum Buitenrust", afdeling "Zeester", delen wij u mede dat zacht en vredig in zijn Heiland is ontslapen onze zorgzame vader, schoon vader en opa Johan Christoffel Lafeber (Jo) weduwnaar van Martina Louwerse geboren 3 augustus 1914 overleden 6 december 2008 Smilde: Heieen van der Kooi-Lafeber Tjeerd van der Kooi Martiene en Wouter Middelburg: Jos Lafeber Koewacht: Ina Reuling-Lafeber Honoré Reuling Correspondentieadres: J.W. Lafeber J.W. Thibautstraat 15 4336 EA Middelburg De begrafenis heeft in stilte plaatsgevonden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 116