8 ch üvBfledyn fïlensenlinq.nl r 28 I Vrijdag 12 december 2008 PZC kijk ook op Colofon Familieberichten e-mail pzcfamilieberichten@weQenernieuwsmedia.nl tel 0800-8060 WÉ' Want de HERE is goed, zijn goedertierenheid is tot in eeuwigheid, en zijn trouw tot in verre ges lach ten. Psalm 100 vers 5 Bedroefd, maar ook dankbaar dat haar verdere pijn bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat, na een kortstondig ziekbed, van ons is heengegaan mijn zorgzame vrouw en onze moeder Hetty Louise van Goudswaard-Weijers Hetty in de leeftijd van 66 jaar. Johan van Goudswaard Marcel Miranda en Jan-Willem Sabine 10 december 2008 Zwanestraat 15,4451 DX Heinkenszand De nagedachtenisdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden dinsdag 16 december om 10.00 uur in de aula van rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldelooze- pad 20 (naast de Algemene Begraaf plaats) te Goes. Aansluitend zal om plm. 11.30 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats, aan de Noordlanaseweg te Heinkenszand. Geen bezoek aan huis. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangt kun t u deze advertentie als zodanig beschc ■>en, 1ouwen Wij zijn diep geraakt en erg verdrietig om het verlies van onze schoonzus en tante Hetty van Goudswaard-Weijers Wij wensen Johan, Marcel, Miranda en Sabine veel j sterkte toe voor de komende tijd. Goes: Adrie de Penning-van Goudswaard Wim in herinnering Wolphaartsdijk: Martina de Bokx-van Goudswaard' Arjaan in herinnering Kruiningen: Kees en Janny van Goudswaard-Kramer Aagtekerke: Jans en Jan Paardekooper - van Go udswaard in herinnering Kamperland'. Lena Versluis-van Goudswaard Cor in herinnering Ouddorp: Tannie en Johan de Regt-van Goudswaard Ouwerkerk: Catrien en René van Loo-van Goudswaard Neven en nichten 10 december 2008 Vriendin voor al tijd. Dankbaar dat we je hebben mogen leren kennen en voor j zoveel jaren vriendschap. We hebben veel te vroeg afscheid van je moeten nemen. Hetty Wij wensen Johan en de kinderen veel sterkte toe. Krijn en Ricky Sissie ïn plaats van kaarten Veilig in Jezus' armen. Op 10 december 2008 is overleden onze tante Catharina van Nieuwland-van Gorp weduwe van Hendrik van Nieuwland in de gezegende leeftijd van 101 jaar. Onze oprechte dank gaat uit naar de verzorging van zorgcentrum 'Gasthuis', team B, die haar tot het einde toe liefdevol hebben verzorgd. Ouwerkerk: Roel en Lisette Feijen Goes: Kees en ïna Roose Neven en nichten Zorgcentrum 'Gasthuis', kamer 610 Correspondentieadres: Oostsingel 58-06 4461 KD Goes De afscheidsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op zaterdag 15 december om 10.00 uur in de aula van zorgcentrum 'Gasthuis', Kievitlaan 64 te Goes. Aansluitend zal om plm. 11.00 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in bovengenoemde aula. Bedroefd, maar ook dankbaar dat hem verdere pijn is be spaard gebleven, geven wij u kennis dat na een kortstondig ziekbed van ons is heengegaan onze geliefde broer, zwager en oom Adriaan Geene weduwnaar van Pieternella Kaljouw eerder weduwnaar van Anna Maria van Daalen in de leeftijd van 89 jaar. Renesse: J. Geene f W. Geene-Rijnsburger t Hamilton: M.M. Sonke-Geene C.Sonke t Wolphaartsdijk: L. Geene t T. Geene-Bolle Rijswijk: M.M. Geene Sault St. Marie: de Bruyne-Geene J. de Bruyne Heinkenszand: L. Schipper-Geene D.P. Schipper Middelburg: W. Reijnhout-Geene A. Reijnhout Goes: P. Geene t j. Geene-Heijboer Never^en nichten 11 december 2008 "Bachtenpoorte", Öranjeplein 138 Oost-Souburg Correspondentie-adres: Familie D.P. Schipper-Geene, Koriander 2,4451 TA Heinkenszand De afscheidsdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, zal gehouden worden dinsdag 16 december om 12.00 uur in het kerkgebouw de "Open Haven" aan het Oranjeplein te Oost-Souburg. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in verenigingsgebouw "De Ark", naast de kerk. De crematieplechtigheid zal om 15.00 uur plaatshebben in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Haven- dijk 3. Voorafgaand aan de afscheidsdienst is er van 11.30 tot 11.45 uur gelegenheid tot afscheid nemen in "De Ark" Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ont vangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Geen toespraken. Geen bloemen. Verdrietig, maar dankbaar voor wie hij voor ons was, delen wij u mee dat na een kort ziekbed is overleden Adriaan Geene van 1985 tot 1998 gehuwd geweest met onze moeder Pieternella Kaljouw eerder weduwnaar van Anna Maria van Daalen in de leeftijd van 89 jaar. Middelburg: Theo en Coos Kaljouw Goes: Bram en Truida Kaljouw Oost-Souburg: Lenie en Paul Cijvat Kinderen en kleinkinderen Vlissingen, 11 december 2008 Bedroefd geven wij u kennis dat, na een kortstondige ziekte, is overleden onze geliefde, meelevende zwager en oom Adrie Geene Oost-Souburg, 11 december 2008 Familie Kaljouw Verdrietig hebbeji we vernomen dat is overleden Mien Wfflemsen-van Tatenhove echtgenote van onze neef Piet. We wensen Piet, Jan-Paul en Miranda heel veel sterkte toe voor nu en de komende tijd. Neven en nichten Mechielsen "Het leven intens geleefd" In dierbare herinnering aan Mw. J.A. Verhage-Risseeuw (Hanna) A.J. Klaver-Risseeuw Kinderen en kleinkinderen Sternen doe je niet ineens maar af en toe een beetje en alle beetjes die je stieif 't is vreemd, maar die vergeet je. 't Is je dikwijls zelf ontgaan je zegt ik ben wat moe en op "n keer dan ben je aan je laatste beetje toe. Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze papa, zoon, broer en schoonbroer Jacobus Jan de Feijter Ko Zaamslag 5 augustus 1959 t Terneuzen 9 december 2008 Jordy de Feijter en Tamara Mauro de Feijter J J. de Feijter (in herinnering) CA. de Feijter-Dees Rina de Feijter Willy en Cor Bareman-de Feijter Marien en Anita de Feijter-de Lijser Annelies en Antoin de Ruijter-de Feijter Een woord van dank aan dokter Meijerink Thuiszorg Terneuzen en het Hospice Zeeuws Vlaanderen. Geen bloemen Uw woord is een lamp voor mijn voet en een licht op mijn pad. Psalm 119:105 Dankbaar voor het zorgzame leven, is na een periode van afnemende gezondheid naar lichaam en geest, onze moeder, oma, schoonzus en tante, rustig ingeslapen Francina Johanna Rottier-Arendse gehuwd geweest met Albertus Catharinus Rottier 1 18-02-2008 Evert Wielemaker t 17-11-1967 Oost- en West-Souburg 23-03-1925 Oost-Souburg t 10-12-2008 Zoetermeer: P.A. Guerand-Rottier J.A. Guerand Laurence Charlotte en Eldert Daan, Thijmen Marjolein en Sebastiaan Albert-Jan Biggekerke: M.J. Rottier Etten-Leur: Irving en Daniëlle Stefan OudeTonge: P. Arendse-Nieuwdorp Ede: C.A. Leydens-Arendse J. Leydens Sommelsdijk: W.M. Arendse A.Arendse-Scheffer Onze dank gaat uit naar het personeel van het Zorgcentrum "de Zoute Vievervoor de liefdevolle verzorging. Oost-Souburg, Zorgcentrum "de Zoute Viever" Correspondentieadres: Molièrezijde 21 2725 NG Zoetermeer De rouwdienst zal gehouden worden op maandag 15 december om 13.00 uur in het kerkcentrum ""De Schaaps kooi", Papegaaien burg 1 te West-Souburg, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Oost-Souburg. Voorafgaande aan de dienst is er gelegenheid tot afscheid nemen. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd kerkcentrum. Oostburg, december 2008 Samen genoten Samen gelachen Samen gehuild Samen afscheid Erg verdrietig, maar dankbaar voor al het goede wat hij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van onze allerbeste vriend Ko de Feijter Zaamslag 5 augustus 1959 t Terneuzen 9 december 2008 Rob en Jeannine Ouweneel-van Osselaer Kinderen en kleinkinderen Correspondentieadres R.F. Ouweneel Juliana van Stolbergstraat 29 4532 AX Terneuzen De afscheidsdienst zal worden gehouden op maandag 15 december om 17.00 uur in het crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c. Voor aanvang van deze dienst is er gelegenheid tot schriftelijk condoleren. Na afloop van de afscheidsdienst kunt u de familie persoonlijk condoleren tijdens een informeel samenzijn in de koffiekamer van het crematorium. Geen bloemen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 114