(HensenlJrsq.nl ran De Uitvaart Informatie Hulplijn s? j§» 4 26 I Woensdag 10 december 2008 PZC kijk ook op Als een ster sta ie nu aan de hemel. Stralend kijk je op ons neer. Jouw kracht, jouw vechtlust, jouw altijd aanwezige optimisme Zo zul je altijd in onze gedachten zijn. Wat was je sterk. Na een moedig, langdurig, doch geduldig gedragen lijden is, kort na hef overlijden van naar geliefde man, toen nog onver wacht, van ons heengegaan mijn lieve zorgzame moeder en mijn lieve dochter Commerina Willemina Coopman-Potter Ina sinds 1 september 2008 weduwe van Frederikus Gerardus Coopman Fred 26 januari 1948 t 8 december 2008 Daphne Coopman W. Potter-Nieuwdorp Wij bedanken Dr. i.G.M. Kerkhofs en afdeling Oost-4 van het Streekziekenhuis "Walcheren" te Vlissingen de wijkverpleegkundigen en de medewerkers/sters van '"t Gasthuiste Middelburg. Correspondentieadres: Buitenhovelaan 201 4337 HL Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 1 1 december van 19.00 tot 19.30 uur'in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg" aan de Industrieweg 20, 4382 NA te Vlissingen. De crematieplechtigheid zal plaatshebben op vrijdag 12 december om 1 1,30uurm het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3, 4337 PB te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de condoleanceruimte van net crematorium. Zij die wij vergeten hebben een rouwbrief te sturen worden verzocht deze advertentie als zodanig te beschouwen. Lieve mama Wat zal ik je missen! Jouw vechtlust was enorm Tof hef laatst heb jij voor mij gevochten Helaas heb jij moeten opgeven Je bent nu bij papa maar ik zal jou nooit vergeten Zeg tegen papa dat ik van hem hou en geef hem een hele dikke kus. Ik hou van je Daphne Lieve Ina Zo snel na hef overlijden van Fred moeten we ook jou missen. Wij gaan er met Daphne net beste van-maken. Hans,Jellie, Liesbeth, Petra en Ronald Na een lange periode van ziekte is onze lieve vriendin Ina Coopman-Potter toch nog plotseling overleden. We zullen haar vriendschap en belangstelling voor iedereen erg missen! Daphne en oma, we bidden voor jullie om troosten kracht. Renéen Cobi, Patrick, Marjolein en Marnix, Mariska Zwijgzaam stil en zonder klagen Heb jij je ziekte gedragen. Je vocht met al je levenskracht Voor elke nieuwe dag en nacht. Zo ben je langzaam moegestreden. Uit ons midden weggegleden. Met al haar levenslust en wilskracht heeft zij de strijd niet kunnen winnen. Na alle mooie jaren die wij met haar mochten delen, geven wij u, met verdriet in ons hart kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw en onvergetelijke moeder jacomina Jacoba Willemsen-van Tatenhove Mien echtgenote van Pieter Jacobus Willemsen Axel, 26 december 1931 t Temeuzen, 9 december 2008 Piet Willemsen Jan-Paul en Miranda Churchilllaan 718 4532 JB Temeuzen De plechtigheid, voorafgaande aan de crematie, wordt gehouden op zaterdag 13 december om 10.00 uur in het crematorium te Temeuzen, Bellamystraat 28c. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in het crema torium. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Ik houd van je, mijn lieve man mijn maatje voor het leven Ik houd van je, mijn oudste kind uit liefde ons gegeven Ik houd van je, mijn jongste kincl ons denken zo verweven Ik houd van je, kind van mijn kind al kende ik je maar even Marya Visser-Murre 15 oktober 1954 - f 6 december 2008 Mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma Jos Heieen en Wenson Rian, Eddy en Taylor Nijverheidsstraat 3 4458 AV 's-Heer Arendskerke De afscheidsbijeenkomst, voorafgaand aan de crematie, zal worden gehouden woensdag 10 december om 12.00 uur in het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middel burg. Na deze bijeenkomst is er in het crematorium gelegenheid tot condoleren. Marya hield van bloemen. Stil en zonder klagen wilde Matya haar ziekte dragen Ze vocht met al haar levenskracht voor elke nieuwe dag en nacht Zo is zij langzaam moegestreden uit ons midden weggegleden. Marya Murre Kwadendamme: Ineke en Pierre Verstraete-Murre Jeroen en Pauline Michelle Bas Pieter Karen en Rico Kalmthout (België): fohan en Charlotte Murre-de Muijnck Sebastiaan en Birgit Aurélie Donald en Johanna 6 december 2008 Een sterke vrouw, die alle tegenslagen en hindernissen op haar levenspad met moed en opgewektheid tegentrad en die de strijd in Gods kracht durfde wagen Met verdriet in ons hart delen we u mede het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Gemma Ludovica Gusta van de Vijver echtgenote van Arnold de Badts 22 februari 1924 f 8 december 2008 te Biervliet te Temeuzen Sluis: Arnold de Badts Aardenburg: Marlies de Badts en Ferry de Smet, Nicole en Marko, Alex, Erwin en Xenia Sluis: Mare de Badts en Nanda Opmen, Sabine, Emile Zuidzande: Christine de Badts en Huib Leenhouts, Tom, Jeroen Sluis, 8 december 2008 St. Pieterstraat 22,4524 AG Sluis U bent uitgenodigd voor de eucharistieviering op zaterdag 13 december om 10:00 uur in de Johannes de Doperkerk te Sluis. De begrafenis zal aansluitend in besloten kring plaatsvinden op de r.-lc begraafplaats in Sluis. Graag schriftelijke condoleances Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Voor een ERZORGING Peter Butler persoonlijke begeleiding bij uitvaart Rouwcentrum: Maalstede 1a Kapeile Peter Butler v.o.f. Benonistraat 3 4421 DN Kapelfe tel. (0113) 340 381 fax (0113) 340 524 www.peterbutler.nl email: pabutler@zeelandnet.nl Bel gratis 24 uur per dag 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden Bijvoorbeeld met een van de volgende vragen: Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? Hoe stel ik een codicil op? Hoe stel ik een testament op? Kan ik mijn grafsteen nu al uitzoeken? Welke bloemen zijn er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Welke instanties moeten we inlichten? Waar kan ik mij verzekeren? Kan ik een rouwreportage laten maken? Wat zijn de kosten voor een advertentie? Hoe stel ik een advertentie op? Hoe zit het nu precies met het erfrecht? Kan ik van de as een diamant maken? Welke kisten zijn er toegestaan? Asbestemming, wat is mogelijk? Kan ik nu al een graf kopen? Wie kan ik bellen voor een uitvaart? Waar kan ik terecht voor rouwverwerking? Heeft u voorbeelden van urnen? Telefoon: 0800 - 44 44 000 Email: info@scu.nu Website: www.scu.nu tTlensen nc.nl opzegdienst Indien er sprake is van een sterfgeval moeten er veel zaken worden geregeld. Hierbij worden nabestaanden vaak geconfronteer met veel administratieve afhandelingen en papierwerk. Dit blijkt in de praktijk een tijdrovende zaak. Met Mensentinq Opzegdienst kunt u een overlijden in één keer aan talloze instanties doorgeven en daardoor een groot deel van de administratieve werkzaamheden uit handen geven. Middels een aantal eenvoudige stappen bereikt u meer dan 1.000 instanties. Ga naar www.mehsenlinq.nl en meld u aan.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 70