s toe aan een nieuwe prikkel Ramos is opvolger Schuster Hoe goed is uw blik op de weg? LEZERSEMTRA PZC PZC Woensdag 10 december 2008 35 Ruim 300 duels als trainer bij Kloetinge Als Oiederik Hiensch aan het einde van het seizoen afscheid neemt van Kloetinge heeft hij er ruim 300 officiële wedstrijden als hoofdverantwoordelijke op zitten. Met een intermezzo van ruim twee jaar (hij werkte toen in de jeugdopleiding van het Engelse Sunderland) is Hiensch sinds november 1996 trainer van Kloetinge. Prestaties Kloetinge onder Hiensch seizoen klasse plaats 1996/1997 hoofdklasse 14e (degradatie) 1997/1998 eerste klasse 2e (promotie via nacompetitie) 1998/1999 hoofdklasse 6e (deelname aan profbeker) 1999/2000 hoofdklasse 4e (deelname aan profbeker) 7000/2001 hoofdklasse 5e (deelname aan profbeker) 2001/2002 hoofdklasse 2e (deelname aan profbeker) 2002/2003 hoofdklasse 6e (deelname aan profbeker) 2005/2006 hoofdklasse 10e 2006/2007 hoofdklasse 10e 2007/2008 hoofdklasse 14e (degradatie) 2008/2009 eerste klasse 4e (na 11 duels) Totaalbalans Grootste zeges Grootste nederlagen winst gelijk verlies uitslag tegenstander seizoen soort uitslag wedstrijd seizoen soort 115 128 13-0 Robur 97/98 beker 0-8 RBC Roosendaal 00/01 beker 98 87 17 13-1 Luctor'88 99/00 beker 1-8 Spakenburg 99/00 comp 31 62 11-0 VCK 00/01 beker 0-7 Spakenburg 07/08 comp 58 10-0 Zierikzee 98/99 beker 0-6 NAC Breda 99/00 beker (Na)competie 253 duels Beker 52 duels Totaal 305 duels 9-0 Aardenburg 98/99 beker NB: grootste competitiezege: 1-7 tegen Wilhelmina'26 ('08/'09) 0-6 Dovo 98/99 comp tafel gezeten met de overige leden van de technische staf De ver wachting is echter dat ook de assis tent-trainers Marcel Lourens en loost Folmer (tevens analist en scout) volgend seizoen niet terug keren. Kloetinge gaat in de per soon van Rens Griep (bestuurslid technische zaken) op zoek naar op volging voor Hiensch. Als assis tent-trainer circuleert inmiddels de naam van Alexander van Keu len. Hiensch gaat nu voor het eerst zelf meedraaien in de trainerscar rousel. Zijn naam wordt genoemd bij de zondagclubs Terneuzen en RCS, maar een club buiten de provincie PZC Donja Odijk bron Rudy Boogert foto Lex de Meester sluit hij ook niet uit. In het verle den hengelde hoofdklasser ASWH al eens naar zijn diensten. Met een knipoog: „Maar bij een nieuwe club zal ik in het begin nog wel 's verkeerd rijden." door Barry van der Hooft den haag - Op een doldwaze dag in de hoofdstad van Spanje voeg de Real Madrid gisteren een bij zonder hoofdstuk toe aan de rijke clubgeschiedenis. Nadat trainer Bernd Schuster's ochtends de laan was uitgestuurd, werd een paar uur later zijn opvolger .gepresen teerd. luande Ramos, ontslagen bij de Spurs, moet Real weer beter laten spelen. De Spaanse coach leidde gistermiddag de eerste training en schudt vanavond de hand van Dick Advocaat. Het Champions Leagueduel met Zenit St. Peters burg kan Ramos gebruiken om zijn ploeg te laten wennen aan zijn ideeën en speelwijze. Behalve een flinke winstpremie en de zoektocht naar vertrouwen staat er in Estadio Bernabéu wei nig op het spel. Real Madrid heeft zich al geplaatst voor de volgende ronde. Het vizier is daarom al op zaterdagavond gericht, wanneer Real met knikkende knieën op be zoek gaat bij Barcelona. Cindy Klassen slaat deze winter over Calgary - De Canadese schaats ster Cindy Klassen komt deze win ter niet in actie op de ijsbaan. De 29-jarige oud-wereldkampioene zegt meer tijd nodig te hebben om volledig te herstellen van operaties aan beide knieën. De allroundschaatsster ziet af van een snellere rentree. Ze richt zich vanaf de zomer volledig op de Olympische Spelen van 2010 in Vancouver. Zesdaagsrenner Keisse betrapt op doping gent - Iljo Keisse is tijdens de Zes daagse van Gent in november be trapt op doping. De bijna 26-jarige Belgische renner bevestigt het nieuws, maar zegt niet om welk middel het gaat. Het zou niet gaan om de epovariant CERA. De zwaar aangeslagen Keisse, die het evenement in november voor eigen publiek won met de Duitser Robert Bartko als partner, ontkent iets misdaan te hebben. Tom Boonen heeft ook xtc gebruikt sittard - Tom Boonen heeft niet alleen cocaïne gebruikt, maar ook de partydrug xtc. In mei werd de sprnter bij een controle buiten competitie betrapt op het gebruik van cocaïne. Een haaranalyse wees uit dat hij in het voorjaar een regel matige gebruiker was. Nu blijkt dat hij ook xtc heeft gebruikt, ris keert Boonen strafrechterlijke ver volging. Of het zover komt, beslist de Belgische justitie in januari. Bergkamp debuteert in nieuwjaarsduel Haarlem - Dennis Bergkamp maakt op 3 januari tegen Koninklij ke HFC zijn debuut in het elftal van de oud-internationals. De 39-jarige oud-speler van Ajax, In- ter Milaan en Arsenal nam na het EK van 2000 afscheid van Oranje. Bergkamp heeft 79 interlands ge speeld. Ook Phillip Cocu en Frank de Boer maken hun debuut. De coaches zijn Sjaak Swart en Ben Wijnstekers. Cattuso met zere knie naar dokter Martens Milaan - Gennaro Gattuso komt dit seizoen waarschijnlijk niet meer in actie voor AC Milan. De Italiaanse middenvelder liep zon dag in de gewonnen competitie wedstrijd tegen Catania (1-0) een zware knieblessure op. Uit onder zoek bleek dat Gattuso een scheur in voorste kruisband van zijn rech terknie heeft. Hij bezoekt vandaag de Belgische arts Martens voor een uitgebreid onderzoek. Het is gevaarlijk om de weg op te gaan met beperkt zicht door bijvoorbeeld een beschadiging in uw voorruit, of vieze ruiten. Daarom biedt Autotaalglas speciaal voor lezers van de PZC een gratis voorruit- inspectie aan. Wat houdt dat in? gratis voorruitinspectie gratis fles ruitenontdooier gratis bijvullen ruitenwisservloeistof Heeft u schade? Dat kan Autotaalglas meteen verhelpen. U ontvangt dan bovendien een exclusief schaalmodel van de Autotaalglas Mini. Over Autotaalglas Autotaalglas is dé autoruitspecialist die zowel door nagenoeg alle verzekerings- en leasemaatschappijen als particulieren wordt ingeschakeld om (dag en nacht) autoruitschade vakkundig en kwalitatief te herstellen. Ook heeft Autotaalglas op iedere vestiging gratis vervangend vervoer beschikbaar. autotaalglas laatje niet barsten 0800-0828 Lever de onderstaande waardebon volledig ingevuld in bij één van de deelnemende vestigingen: Almere, Apeldoorn, Arnhem, Bergen op Zoom, Breda, Den Bosch, Doetinchem, Eindhoven, Goes, Helmond, Hengelo, Nijmegen, Oss, Tiel, Tilburg; Vlissingen, Wageningen, Weert en Zwolle. Kijk op www.autotaalglas.nl voor de adressen, of bel gratis 0800-0828. BON VOOR GRATIS VOORRUITINSPECTIE VOORLETTERS VOORNAAM NAAM OM Ov ADRES POSTCODE PLAATS KENTEKEN De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant en op www.pzc.nl treft u nadere informatie aan. www.bezorgers.nl of be! 0800 - 022 27 10 WeGeNeR NieuwsMedia

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 51