IT)ensenunq.nl Colofon Familieberichten uüiieum Juf Tineke Kleiss hBDüfÉf) Overleden 24 I Woensdag 10 december 2008 PZC kijk ook op Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-mail tel fax oenernieuwsmedia.nl 0800-3060 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl 40 jaar in het onderwijs. Op donderdag 11 december is er een receptie ter gelegenheid van dit jubileum. Wilt u haar hiermee feliciteren? Dan bent u van harte welkom vanaf 16.30 uur op OBaSe 't Staepel'of te Renesse (alleen volwassenen) 9 december 2008 Emma Sophia van Waarde De decembermaand zit vol cadeaus, met Emma 'schieten' Carolien en Jeroen in de roos. Wij willen Carolien, Jeroen en de trotse broer Tygo alle gel uk toewensen met hun prachtige dochter en zusje. Sophia Patricia, Ernst en jente Cindy en Jordi Albert-Jan Geleefd, geleefd, gelachen en gehuild Willem Prins Schiedam, 20 juni 1942 Hasselt, 6 december 2008 Simone de Bont Alphen aan den Rijn Minou en Wouter Mathijs, Renée Driewegen Michel en Daphne Rotterdam Daphne en Niek We nemen afscheid vrijdag 12 december om 11.30 uur in Crematorium Kranenburg, Kranenburgweg 9, Zwolle. Streukelerstraat 26, 8061 ZD Hasselt Ze heeft alle bord uursteekjes gemaakt. Ze hoeft niet meer met de hond uit. Er groeit geen onkruid meer in haar tuin. Vredig is ze ingeslapen. Trots op haar kinderen en kleinkinderen. Mijn lieve vrouw, onze moeder, ons lief klein omaatje Nell Cords-Hissink Is vannacht 8 december 2008 op 81 - jarige leeftijd overleden. Reinhard Cords Ernst, Sander, Jasper, Cords Joost, Bemadette, Stef, Charlotte, Thomas, Max, Jim Cords U bent uitgenodigd om samen met ons afscheid van haar te nemen op vrijdag 12 december om 10 uur in crematorium "Temeuzen", Bellamystraat 28c te Temeuzen. Correspondentieadres Joost Cords, van Aelstsingel 4, 3067 XA Rotterdam In de bloei van zijn leven is door een noodlottig ongeval uit ons midden weggerukt mijn lieve man, zoon, broer, schoonzoon, zwager en oom Fransjan Gijzeis echtgenoot van Hannie Gijzels-Rosseel in de leeftijd van 32 jaar Aardenburg: Hannie Gijzels-Rosseel Schoondijke: Willy Gijzeis in herinnering Mieke Aarnoutse Oostburg: Jaimy en Erwin de Voogt Joey Sein, Lunci IJzendijke: Janwillem Gijzeis Annemarie Pais Oostburg: Ko Rosseel Mattie Rosseel-Schouten in herinnering Biervliet: Karin en Hanny Cortvriendt-Rosseel Iris, CarmenJohn 4527 PP Aardenburg, 8 december 2008 Olieweg 7 Er is gelegenheid afscheid van Fransjan te nemen op vrijdag 12 december van 19.00 tot 20.00 uur in het mortuarium van het Antonius ziekenhuis te Oostburg. De uitvaartdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal plaats vinden op zaterdag 13 december om 13.00 uur in de St. Baafskerk te Aardenburg. Aansluitend zal de dienst in het crematorium "Temeuzen", Beliamystraat 28c te Temeuzen afgesloten worden. Daarna is er gelegenheid tot condoleren in het crema torium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met grote verslagenheid hebben wij kemiis genomen van het plotseling overlijden van onze goede vriend Fransjan Gijzeis Dit bericht heeft ons diep geraakt. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar zijn vrouw Hannie en naaste familieleden. Wij wensen hen veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Luc Marijke lohan Esther Ab Krista Richard Sc Heidi Mark An ja lohan Sabrina Cris Daisy Ronnie Esther Jacco Patrice Bert-Jan Ester Geschokt zijn wij door het plotselinge overlijden van Fransjan Gijzeis Fransjan is op 32-jarige leeftijd door een noodlottig ongeval overleden. Fransjan is sinds 1999 in dienst geweest bij ons bedrijf. Zeer recent heeft hij nog promotie gemaakt tot Super intendent op de afdeling Wheat. Wij verliezen in hem een zeer toegewijde en gewaardeerde medewerker. Wij wensen Hannie, zijn moeder en overige familie en vrienden veel sterkte om dit zware verlies te dragen. Directie en medewerkers Cargill, Sas van Gent Vol ongeloof hoorden wij van het plotselinge overlijden van onze zeer gewaardeerde collega Fransjan Gijzeis Zijn inzet en betrokkenheid waren een voorbeeld voor iedereen. Wij zullen hem missen. Wij wensen zijn vrouw en familie sterkte toe in deze moeilijke periode. Collega Superintendents en PD-ers Cargill, Sas van Gent Wij ^hebben geen afscheid kunnen nemen van onze zeer gewaardeerde collega Fransjan Gijzeis Ook nu schieten woorden tekort. Maandag was je er nog, nu moeten we je missen! Wij wensen de familie heel veel sterkte toe. Collega's Wheat Refinery Cargill, Sas van Gent Met diepe verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Fransjan Gijzeis Echtgenoot van onze medewerkster Hannie. Onze gedachten en medeleven gaat uit naar Hannie en familie. Familie Philippi (Slagerij deMilliano) Vol ongeloof en verbijstering zijn wij na het horen van het overlijden van Fransjan Gijzeis De man van onze collega Hannie. Wij wensen Hannie veel sterkte en kracht om dit grote verlies te dragen. Roger, Ria, Tilly, Emmy, Joke, Liza en Annique Slagerij de Miliano, Markt 16 Oostburg Hij droeg ons door de diepte heen, de Here I-I ére doet alleen ons aan de dood ontkomen. Wetend dat het zo goed is en in het volste vertrouwen dat God niets aan het toeval overlaat, geven wij u kennis van het overlijden van mijn zorgzame man, onze vader en opa Jan Mersie echtgenoot van Jacoba Jacomina Mersie-Moelaart in de leeftijd van bijna 84 jaar. J.J. Mersie-Moelaart Lourus en Jacqueline Mersie-Willeboordse Ronald en Annemarie Marco en Judith j Pieter Jan en Dineke Mersie-du Cloo Chesron Michaël 8 december 2008 Prins Willem Alexanderstraat 15,4332 VT Middelburg De afscheidsdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, zal gehouden worden vrijdag 12 december om 11.00 uur in kerkgebouw "de Morgenster", Adriaen Lauwereyszstraat 6,4335 EH Middelburg. Aansluitend zal om 12.30 uur de begrafenis plaatshebben j op de algemene begraafplaats te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie f persoonlijk te condoleren in de Morgenster" Voorafgaand aan de afscheidsdienst is er van 10.30 uur tot 10.45 uur gelegenheid tot afscheid nemen in de kerk Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig I beschouwen. Vlissingen 6 december 2008 Rectificatie Als een rots in de branding Koersend recht door zee Trotserend storm en golven Je had alleen de wind niet mee Intens verdrietig omdat we hem moeten missen, maar zeer dankbaar voor zijn liefde en zorg waarmee hij ons omringde, is te vroeg overleden, onze allerliefste, dappere en bijzondere man, papa en opa Cees Pieters Cornells Johannes Jacobus Goes 4 januari 1945 Domburg: Ted Pieters-Smulders Koudekerke: Sacha en Joris Roos, Joost Berkel en Rodenrijs: Boukje en Martijn Anna Middelburg: Brechtje en Rienk Cas Burg. van Teylingenpark 2 4357 AX Domburg U kunt persoonlijk afscheid nemen van Cees op woensdag 10 december tussen 19.00 en 21.00 uur in de r.-k. Sint Willibrordkapel, Badhuisweg 4 in Domburg. De uitvaartdienst zal worden gehouden op vrijdag 12 december om 13.15 uur in de H. H. Petrus en Paulus Kerk, Lombardstraat 1 in Middelburg. De begrafenis zal aansluitend in besloten kring plaatsvinden. Vanaf 16.00 uur kunt u de familie persoonlijk condoleren in Huys Ter Schelde, Vlissingsestraat 38-40 in Koudekerke. Geen bezoek aan huis. Indien wij u vergelen zijn een rouwbrief te sturen, wilt u deze advertentie dan als zodanig beschouwen. We zijn geschokt door het bericht van het overlijden van de heer Cees Pieters echtgenoot van onze collega Ted Pieters We wensen Ted en haar familie Gods kracht toe om dit verlies te dragen. Namens directie, personeel en leerlingen van de CSW Bestevaer Wissingen, J. Heeres. directeur VMBO S.J. Postma, vestigingsdirecteur CSW Bestevaer

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 48