0 lïlensenlinq.nl l voel me niet meer De Uitvaart Informatie Hulplijn Bel gratis 24 uur per dag 7 dagen per week 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden '«miiiicuef niitGfi üBfïkbBiiifStiP. de Groot-de Kam bv tel. 0118-612868 opzegdienst W*T I J mmm 26 I Dinsdag 9 december 2008 PZC kijk ook op Marieke Wij herinneren jou als een warme persoonlijkheid en fijne collega, met echte aandacht voor de mensen om je heen. Jij sprak de juiste woorden op de juiste momenten. Wij zijn sprakeloos. Wij wensen Henri, Evi en familie heel veel sterkte bij de verwerking van het verlies van Marieke en Anne. Anita, Martijn, Anchilla, Jeroen, Rob, Jan, Jean-Paul, Blazien en alle andere oud-collega's van regio Zeeland vanTènce! Uitzendbureau Geschokt en met droefheid hebben wij kennis genomen van het onverwachte overlijden van onze oud-collega en haar dochter Marieke en Anne Wij wensen Henry, Evi en haar familie heel veel sterkte toe bij dit grote verlies. Directie en medewerkers Tènce! Uitzendbureau Geschokt hebben wij kennisgenomen van het bericht dat Marieke en Anne vrouw en dochter van Surrender-drummer Henri door een tragisch ongeval om het leven zijn gekomen. Wij wensen Henri, familie en vrienden heel veel sterkte toe met het verwerken van dit enorme verlies. Café restaurant Oranjeboom 's-Heer Hendrikskinderen en Heartbreakcafe Goes namens alle Zeeuwse horecapoppodia Na een moedige strijd is overleden onze vriendin Marya Visser-Murre Wij wensen jos, de kinderen en kleinkind veel sterkte. Kees en Leny op 't Hof en kinderen Jan en Marianne op 't Hof en kinderen Met leedwezen ontvingen wij het bericht van het overlijden van Marya Murre Wij hebben Marya gekend als een betrokken collega en medewerkster bij de dienst Automatisering. Onze gedachten zijn bij haar man, kinderen en kleinkind. Wij wensen hen de komende tijd veel sterkte toe. Namens alle medewerkers van de Hogeschool Zeeland Ir. A.P. de Buck, voorzitter College van Bestuur drs. P.C.A. van Dongen, lid College van Bestuur Vlissingen, 8 december 2008 Je liefde, krachtje warmte en je lach. we zullen je missen, iedere dag Bedroefd, maar dankbaar voor de collegialiteit en vriend schap die wij van haar mochten ontvangen, hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze collega Marya Visser-Murre We kenden Marya als een bijzondere en hartelijke per soonlijkheid met grote toewijding en verantwoordelijkheid voor alles wat zij deed. Wij zullen haar missen en wij wensen Jos, de kinderen en haar verdere familie veel sterkte toe in de komende periode. Collega's afdeling automatisering Hogeschool Zeeland Aalbrecht, Eddy, Frank, Gerwin, Herman, Jacco, Jason, Leon, Michiel, Mieke, Mike, Peter V, Peter G, Piet, Robert-Jan, Ronald Wij moeten afscheid nemen van een lieve eenvoudige vrouw, ma, schoonma en oma Janna Elisabeth de Hullu echtgenote van Huib Giljam Zij hield zoveel van ons. 24 april 1949 t 7 december 2008 Schoondijke: H.J. Giljam Biervliet: Lisenka Giljam en Peter Vercruysse Norbert Manouk Schoondijke: Richard Giljam en Miranda de Kramer Julia Niels Schoondijke, 7 december 2008 Correspondentieadres: van der Slikkestraat 6 4507 AD Schoondijke De crematiebijeenkomst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op vrijdag 12 december om 15.00 uur in het crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c te Terneuzen. U bent in de gelegenheid om de familie te condoleren na de bijeenkomst. Verdrietig, maar vol bewondering hoe zij met haar ziek-zijn is omgegaan, geven wij u kennis dat na een ongelijke strijd is overleden mijn schoondochter, onze schoonzus en tante Jenny Giljam-de Hullu echtgenote van Huib Giljam in de leeftijd van 59 jaar. IJzendijke: E. Giljam-van Roo Oostburg: E. du Burck-Giljam P. du Burck IJzendijke: J. du Pon-Giljam A. du Pon Neven en nichten Verdrietig hebben we afscheid moeten nemen van onze lieve, onbaatzuchtige zus, schoonzus en tante Janny Giljam-de Hullu Nieuwvliet: Piet en Marianne Arjan Sluis: Alice Niet onverwacht maar toch verdrietig na het overlijden van onze schoonzus en tante Z. Maljers-van den Broeke Middelburg: J. Maljers M.W. Maljers-Francke Almere: P.L. Maljers J.G. Maljers-Paans Neven en nichten REQUIEM uitvaartverzorging Dag en nacht bereikbaar. Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg www.degrootdekam.nl - info@degrootdekam.nl filensenlinq.nl Met Mensenlinq Opzegdienst kunt u een overlijden in eén keer aan talloze instanties doorgeven. Ga naar www.mensenlinq.nl en meld u aan. Wij vonden het fijn dat u bij het afscheid van onze vader, opa en overopa Cornelis Jan van den Durpel aanwezig was, of op andere wijze blijk heeft gegeven van uw medeleven. Het heeft ons goed gedaan. Rilland, december 2008 Familie Van den Durpel Als er in jouw huis is ingebroken, kan dat heel ingrijpend zijn. Zowel door financiële als emotionele schade die je mogelijk hebt opgelopen. Fonds Slachtofferhulp steunt de hulpverle ning aan slachtoffers, nabestaanden en getuigen van misdrijven, verkeers ongevallen en rampen. Kijk voor meer informatie op fondsslachtofferhulp.nl Het Verleden kan slachtoffersnóg tang achtervolgen. Laat 'ze |iet alleen staan. achtofferhulp Giro 6700 Stichting Centrum voor Uitvaart Informatie

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 70