t (DensenUnq.nl Familieberichten üvsris den Colofon Familieberichten 24 I Dinsdag 9 december 2008 PZC kijk ook op Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden. overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-mail pzc^^bberfehfën^^^^rflisy^DailaJ3l te! 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op v Toch nog onverwachts is van ons heengegaan onze Ome [an Nel en Lieven Krien en Marijke Ger en Ad en kinderen Arnemuiden, 6 december 2008 Na een ernstige ziekte is uit onze familiekring weggenomen onze geliefde Ome Jan "Geve de Heere tante Beth de kracht om dit verlies te dragen Emmelsbüll (D): Ina en André Arnemuiden: Geert en Blaas Jaan en Rinus Ad en Geert Liesbeth en Aart Nichten en neven Arnemuiden, 6 december 2008 Heden is van ons heengegaan onze beste buurman [an van Schaik Sterk de Heere onze buurvrouw Beth in deze droevige omstandigheden. De medelevende buren: Frans en Grie Botter Kees en Stien Marijs Piet en Grie van Belzen Lieven en Hennie Joosse Tannie Marteijn-Marijs Andries en Ellen van Maurik Jannie van de Ketterij Arnemuiden, 8 december 2008 Ons bereikte het droeve bericht van het overlijden van de heer J.H. van Schaik echtgenoot van ons bestuurlid mevr. Bets van Schaik-Siereveld Wij wensen Bets veelsterkte toe om dit verlies te verwerken. Bestuur en rondleiders Stichting Oudheidkundig Museum Arnemuiden Ons bereikte het droevige bericht dat overleden is [an van Schaik Wij wensen Beth veel sterkte toe. 3XN MODE Jannie, Jacqueline en Heieen Bedroefd hebben we kennisgenomen van het overlijden van onze schoonzus en tante Sien Vos-van den Berge Krabbendijke: Aaltje Vos-Overbeeke Krabbendijke: Marie Vos Nichten en neven Met verslagenheid namen wij kennis van het overlijden van onze golfvriend en lid van het eerste uur Ko de Pauw Wij wensen de familie veel sterkte toe dit verlies te dragen. Directie en medewerkers van De Goese Golf Bestuur van de Goese Golf Club Vlissingen 6 december 2008 Als een rots in de branding Koersend recht door zee Trotserend storm en golven Je had alleen de wind niet mee Intens verdrietig omdat we hem moeten missen, maar zeer dankbaar voor zijn liefde en zorg waarmee hij ons omringde, is te vroeg overleden, onze allerliefste, dappere en bijzondere man, papa en opa Cees Pieters Cornells Johannes Jacobus Goes 4 januari 1945 Domburg: Ted Pieters-Smulders Koudekerke: Sacha en Joris Roos, Joost Berkel en Rodenrijs: Boukje en Martijn Anna Middelburg: Brechtje en Rienk Cas Burg. van Teylingenpark 2 4557 AX Domburg U kunt persoonlijk afscheid nemen van Cees op woensdag 10 december tussen 19.00 en 21.00 uur in de r.-k. Sint Willibrordkapel, Badhuisweg 4 in Domburg. De uitvaartdienst zal worden gehouden op vrijdag 12 december om 13.15 uur in de H. H. Petrus en Paulus Kerk, Lombardstraat 1 in Middelburg. De begrafenis zal aansluitend in besloten kring plaatsvinden. Vanaf 15.00 uur kunt u de familie persoonlijk condoleren in Huys Ter Schelde, Vlissingsestraat 38-40 in Koudekerke. Geen bezoek aan huis. Indien wij u vergeten zijn een rouwbrief te sturen, wilt u deze advertentie dan als zodanig beschouwen. Intens verdrietig en met diep respect voor zijn moedig gedragen lijden hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve broer, zwager en oom Cees Pieters Cees was een man waar je op kon bouwen. Alle goede herinneringen bewaren wij in ons hart en zijn ons tot steun. Wij zullen hem erg missen. Maastricht: Pauline Vierhout-Pieters Nandus Vierhout Vlissingen: Loes Schreur-Pieters Jan Schreur Neven en nichten 6 December 2008 Wij zijn diep geschokt door het bericht van het overlijden van onze oud-directeur de heer Cees Pieters in de leeftijd van 63 jaar. De heer Pieters is gedurende 40 jaar actief geweest in de betonmortelindustrie. De afgelopen 25 jaar heeft hij leiding gegeven aan ons bedrijf. In juli 2008 is hij teruggetreden als directeur. Wij hadden hem en zijn echtgenote nog vele goede jaren samen toe gewenst, maar helaas is een ernstige ziekte hem fataal geworden. Wij gedenken hem met diep respect en grote bewondering. Hij zal door ons allen zeer gemist worden. Onze oprechte gevoelens van medeleven gaan uit naar zijn echtgenote, zijn kinderen en kleinkinderen. Aandeelhouders, raad van commissarissen, directie, medewerkers en oud-medewerkers Vlissingse Transportbeton Onderneming B.V. Vlissingen Wij zijn diep geroerd door het bericht van het toch nog plotselinge overlijden van de heer Cees Pieters in de leeftijd van 63 jaar. De heer Pieters heeft de laatste periode van zijn lever! met alle inzet gestreden tegen een ziekte die hem uiteindelijk fataal is geworden. Wij hebben grote bewondering voor de wijze waarop hij, samen met zijn echtgenote, tot het laatste moment moed heeft gehouden. De heer Pieters is zijn gehele werkzame leven actief geweest in de betonmortelindustrie. De afgelopen 25 jaar heeft hij op zijn eigen wijze en met grote inzet een belang rijke bijdrage geleverd aan de ontwikkeling en groei van ons bedrijf. Wij gedenken hem met respect en dankbaarheid. Onze diepe gevoelens van medeleven gaan uit naar zijn echtgenote, zijn kinderen en kleinkinderen. Raad van commissarissen, raad van bestuur, directie en medewerkers De Hoop Terneuzen B%V. Heden is, na een kortstondige ziekte, van ons heengegaan onze geliefde dochter, zus, schoonzus, tante en vriendin Maria [ohanna Ras-Robijn weduwe van Charel Levinus Ras In de leeftijd van 73 jaar. Breskens: M. Robijn (in herinnering) T. Robijn-Kareis Gouderak: M. Robijn (in herinnering) G. Robijn-de Bruijn (in herinnering) Oostburg: J. Sallet-Robijn j. Sailet Terneuzen: J. Robijn J. Beeldens Hoek:T. Dieleman-Robijn G. Dieleman Oostburg: C. van Hee-Gijs Neven en nichten Bedroefd delen wij u mede dat uit onze familiekring is weggenomen onze dierbare schoonzuster en tante Maria [ohanna Robijn gehuwd geweest met Charel Levinus Ras in de leeftijd van 73 jaar Groede: Sjaan en Bram Buijze Oostburg: Mina Mornout-Ras Willy Momout in herinnering Breskens: Marie van de Wege-Ras Bram van de Wege in herinnering Aardenburg: Krina en Adrie van de Linde Cadzand: Corrie en Henk Brevet Oostburg: Suzie en les Verploeg Breskens: Finus en Adrie Ras Groede: Jaap en Marianne Ras Neven en nichten Breskens, 6 december 2008 Verdrietig zijn we door het overlijden van Godefridus de Wolf vader van onze leerling Rick de Wolf uit mavo 3B. Wij wensen Rick en zijn familie Gods kracht toe om dit verlies te dragen. Namens directie, personeel en leerlingen van de CSW Toorop W. de Haan, mentor E. Heijn, intern begeleider K. van Winkelhof, teamleider Veel fijne herinneringen verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden maar altijd in ons hart. Dankbaar dat verder lijden haar bespaard is gebleven, geven wij u bedroefd keifnis dat van ons is heengegaan, onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Wilhelmina Maasmans weduwe van George Schanck Geboren op 28 december 1932 te Ginneken en Bavel Overleden op 8 december 2008 Ziekenhuis "De Honte" te Terneuzen IJzendijke: Willem en Hannie Schanck-Duininck Johnny en Mirella George Tamara en Gertjan Nalascha Patricia IJzendijke: Rosita en Gerard van Daele-Schanck Emiel en Rosanneke Rudy en Annet IJzendijke: Albert Schanck Irene Zuiddorpe: Catharina Schanck Luitzen de long Sebastiaan 8 december 2008 Correspondentieadres; Rosita en Gerard van Daele-Schanck Ravalijnstraat 7,4515 BM IJzendijke De plechtige uitvaartdienst, waarbij u beleefd wordt uit genodigd, zal plaatsvinden op vrijdag 12 december 2008 om 10.00 uur in de parochiekerk van O.L.Vrouw ten Hemelopneming te IJzendijke waarna de begrafenis aan sluitend volgt op de r.-k begraafplaats aldaar. Samenkomst voor de familie vrijdagmorgen in de kerk. Onze dank gaat uit naar het personeel van Woonzorg centrum "Huize Emmaus "voor de liefdevolle verzorging. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Bedroefd delen wij u mede dat onverwacht van ons is heen- gegaari onze zwager Bart Smits Zwagers en schoonzussen, neven en nichten Goes, 5 december 2008

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 68