Directeur Reker blijft llftliC: PHILIP MORRIS HOLLAND BV WITH US YOU CAL. 34 Dinsdag 9 december 2008 PZC Noorse bondscoach Hareide neemt ontslag OSLO - De bondscoach van de na tionale voetbalploeg van Noorwe gen heeft ontslag genomen. Aage Hareide nam dat besluit omdat hij in 2008 geen enkel duel met zijn team won. Noorwegen verloor vier keer en speelde vier duels ge lijk. Noorwegen is tegenstander van Nederland in groep 9 van het WK-kwalificatietoernooi. Op 15 ok tober won Oranje met 1-0. Ajacied Luis Suarez wordt niet geschorst AMSTERDAM - De aanklager be taald voetbal doet geen nader on derzoek naar de elleboogstoot die Luis Suarez op 30 november aan verdediger Sander Keller van FC Utrecht zou hebben uitgedeeld. De aanklager ziet ook af van een schikkingsvoorstel, omdat FC Utrecht geen belastende verklarin gen tegen de Uruguayaanse aanval ler heeft afgelegd. Wielrenner Boonen op 6 januari voor rechter TURNHOUT - Torn Boonen moet op 6 januari voor de rechtbank in Turnhout verschijnen. De Bel gische wielrenner van Quick-Step moet zich verantwoorden voor het overtreden van de wet op ver dovende middelen. Boonen werd eind mei van dit jaar bij een do- pingtest betrapt op cocaïnege bruik. Boonen kan drie maanden tot maximaal vijfjaar cel krijgen. Liverpool vanavond zonder Dirk Kuijt EINDHOVEN - Liverpool is gisteren zonder Dirk Kuijt in Eindhoven ge land, voor de ontmoeting met PSV in de Champions League. De aanvaller heeft aan de wedstrijd te gen Blackburn Rovers een lichte hamstringblessure overgehouden. Aangezien Liverpool in de Cham pions League al zeker is van de vol gende ronde, besloot coach Rafael Benitez geen risico te nemen. Meer dopingtests bij team van Hans Dekkers PARIJS - De 29 wielrenners van de Amerikaanse ploeg Garmin-Slip- stream worden komend jaar tesa- men meer dan zeshonderd keer ge test op doping. De ploeg is daar voor een samenwerkingsverband aangegaan met het wetenschappe lijk antidopinginstituut ADSI. Hans Dekkers uit IJzendijke is één van de vier Nederlanders bij de for matie van Garmin-Slipstream. Geslaagde voetoperatie hordeloper Liu Xiang SHANGHAI - De Chinese wereld kampioen hordelopen Liu Xiang is met succes geopereerd aan zijn voet. Arts Tom Clanton was afgelo pen weekeinde drie uur bezig in het Texas Medical Centre van Houston om kalkafzettingen te ver wijderen naast zijn achillespees, meldde de Chinese atletiekbond gisteren. Liu is zeker zes maanden uit de roulatie. Trainer gelooft niet dat veel spelers de kritiek van Salcido delen. door Frans van den Nieuwenhof EINDHOVEN - Algemeen directeur Jan Reker vindt dat PSV 'nog steeds' alle steun moet geven aan trainer Huub Stevens. De coach van de landskampioen kwam afge lopen weekeinde opnieuw onder vuur te liggen, nadat tweede aan voerder Carlos Salcido felle kritiek op hem uitte. Voor Reker is dat geen reden om de positie van Ste vens ter discussie te stellen. „Zo lang hij trainer is van PSV ver dient Huub onze steun." Op de vraag of Stevens afgelopen zomer de juiste keuze was voor de club zei Reker: „Dat kun je pas zeg gen als blijkt dat het niet gelukt is. Daarvoor is het nu nog veel te vroeg." Reker verklaarde dat de sportieve ontwikkelingen bij PSV hem zorgen baren. Hij belegde gis teren na de laatste training voor de wedstrijd tegen Liverpool een spe ciale persconferentie om het stand punt van de club in de 'kwestie Salcido' toe te lichten. 'Volgens de directeur is het 'hon derd procent zeker' dat de speler ook na de winterstop voor PSV speelt. „We hebben een gesprek met hem gevoerd, waarvan we de inhoud intern houden. Zeker is dat geen enkele club zich voor hem heeft gemeld en dat wij Car los niet willen verhuren", reageer de Reker op geruchten als zou de Mexicaanse club Chivas de verdedi ger willen overnemen. Stevens had eerder al verklaard dat van daag duidelijk wordt of de speler ook vice-aanvoerder blijft. Stevens zocht gisteren tijdens de reguliere persconferentie ander- In Bergen op Zoom vind je de hypermoderne fabriek van Philip Morris Holland 8. V., de grootste sigarettenfabriek ter wereld buiten de Verenigde Staten. Je zou eens moeten zien hoe hier elke minuut 16.000 sigaretten van superieure kwaliteit uit onze machines komen. Een indrukwekkende plek om te werken. Klaar voor een technische baanJrij een wereldbedrijf? Een loopbaan starten waarin je je blijft ontwikkelen? Samenwerken met mensen die ook gewoon plezier in hun baan zoekennet als jij? Dan zijn wij op zoek naar jou. Hier kan het! Als Procësoperator Secondary werk je in een hecht team met Operators en Process Technicians. Je kunt echt op elkaar bouwen. Samen zorg je dat de machines blijven draaien, voer je controles uit en verzorg je de bevoorrading. Een afwisselende job waarbij je werkt in ploegendienst. Als Procesoperator heb je bij voorkeur je opleiding Vapro A (Proces of Mechanisch) afgerond, of een Opleiding in soortgelijke technische richting, zoals Motorvoertuigentechniek (op niveau 2, primair leerlingstelsel), Als Technician werk je in een hechtteam met Operators en andere Technicians. Je kunt echt op elkaar bouwen. Samen met je collega's zorg jé ervoor dat ons technisch equipement in perfecte staat blijft. Dit doe je door op regelmatige basis onderhoud uitte voeren, of je onderneemt actie als er storingen optreden. Een afwisselende: job, waarbij je werkt in ploegendienst. Als Mechanisch Technician beschik je minimaal over een mbo opleiding Werktuigbouwkunde (niveau H Alles over werken als Procesoperator of Mechanisch Technician en over.je carrière bij Philip Morris Holland B.V.. vind je op onze carriéresite www.pmicareers.nl. Natuurlijk kun je ook meteen online solliciteren. Rechtstreeks solliciteren via e-mail kan Ook: pminlboz. solliciteren@pmintl.com. De selectie van PSV tijdens de laatste training. In het midden met nummer 3 de veelbesproken Carlos Salcido. foto Vincent jannink

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 36