Geklungel in de verdediging Maarten Kempen stopt strafschop voor Renesse op cruciaal moment in wedstrijd 'tmm 34 I Maandag 8 december 2008 PZC Zorgen nemen toe voor combi-team BROUWERSHAVEN - De voetbalsters van het combinatie-elftal van WIK'57 en Brouwershaven bevin den zich momenteel in de hoek waar de klappen vallen. SC Gastel bezorgde de ploeg van trainer To ny Warrenaar zaterdag een 3-0-ne- derlaag. Het Schouwse vrouwenelf tal moest bovendien toezien hoe twee concurrenten in de strijd te gen degradatie (TEC en Oostkapel- le 2) wel tot winst kwamen. Het verschil met nummer tien TEC liep daardoor op naar zes punten. Ditmaal scoort Veere 'maar' zeventien keer VEERE - De voetbalsters van Bruse Boys waren, zoals mocht worden aangenomen, niet opgewassen te gen Veere. Vlogen er op de ope ningsspeeldag in Bruinisse nog 32 doelpunten binnen, in Veere bleef het aantal tegentreffers voor het Schouwse team 'beperkt' tot 17. Zelf wist Bruse Boys voor de elfde maal op rij niet te scoren. Volgen de week wacht opnieuw een lasti ge opgave voor de ploeg van trai ner Herman Meyer als koploper Zaamslag op bezoek komt. Voetbalsters ZSC'62 spelen voor Sinterklaas NIEUW- EN SINT JOOSLAND - ZSC'62 deed slechte zaken in de strijd om het kampioenschap in de vijfde klasse van het vrouwenvoetbal. De ploeg van trainer Kees Snoek ver loor met verrassend grote cijfers (6-1) van Nieuwland. „We speel den een beetje voor Sinterklaas", moest de trainer erkennen. Per soonlijke fouten en een gebrek aan inzet deden het team uit Scharen- dijke de das om. In de slotminuut maakte Elène van Opstal de ere- treffer (6-1). Hage laat met Baronie kans op meer liggen ROSMALEN - Mathijs Hage verspeel de gisteren met Baronie in blessu retijd de winst tegen OJC Rosma len (1-1). De teleurstelling was groot, maar de schade viel mee voor de koploper in de hoofdklas se B van het zondagvoetbal. De achtervolgers 1VC Cuijk en EW verspeelden immers ook punten. De marge blijft daardoor zes pun ten. „Maar toch zuur", vond trai ner Peter Maas. „We hadden onze eerste plaats zelfs kunnen verbete ren." Oud-Zierikzeeënaar Mathijs Hage speelde negentig minuten. Zondag speelt Baronie de topper tegen EW. Robin de Pagter is productief in de zaal BERGEN OP ZOOM - De zaaivoetbal- lers van FC Dauwendaele maakten in het inhaalduel korte metten met Magica. In Bergen op Zoom won de Walcherse eersteklasser met 4-14. Halverwege de wedstrijd was het nog 2-2, maar daarna liep de score snel op naar eerst 2-7 en vervolgens via 4-7 naar 4-14. Dauwendaele had in Robin de Pag ter (5x) zijn meest doeltreffende speler. Voor de overige doelpunten zorgden Raymond Wolff, Rudley St Jago (3x), Rodi Urani (2x) en Mounir Nabil (3x). Schouwse Boys staat momenteel aan de leiding in deze klasse. Ouwerkerk maakte eerste en laatste goal tegen Volharding. MIDDELBURG - Renesse klom giste ren naar de zesde plaats in de vijf de klasse B van het zondagvoetbal. De ploeg van trainer Leon Bakker won op eigen veld met 2-0 van Val Aan. Ouwerkerk maakte tegen Vol harding ook het eerste en het laat ste doelpunt van de wedstrijd, maar Volharding scoorde daar tus-' sendoor zes keer. Dreischor bleef droog staan tegen ZPR'84 en ver loor met 5-0. Koploper Hansweertse Boys speel de bij WW'67 bijna een uur tegen tien man, maar behaalde toch met moeite een 2-2-gelijkspel. Vosmeer zag voor de derde keer dit seizoen een wedstrijd vroegtijdig gestaakt worden: ditmaal in de 88e minuut bij een 5-1-achterstand tegen FC Moerstraten. De scheidsrechter voelde zich bedreigd. Renesse-Val Aan 2-0: De eerste helft werd afgesloten met een t-o-stand door een doelpunt van John Berrevoets. Een na rust op portunistisch Val Aan bracht de thuisploeg niet echt in de proble men. Toch mocht Renesse doel man Maarten Kempen dankbaar zijn dat- hij een strafschop stopte. Ver in blessuretijd maakte Krispijn de Jonge aan aan alle twijfels een einde: 2-0. ZPR'84-Dreischor 5-0: Uitgezon derd het eerste kwartier was ZPR'84 duidelijk de bovenliggen de partij, die alleen door slordig heid in de afwerking niet verder af stand nam. Nu stond het halverwe ge 2-0 door treffers van Umit Kar- tal en Ali Ozturk. Na de rust liep de thuisploeg ver der uit door treffers van opnieuw Umit Kartal en Salih Solmaz en Tufan Yilmaz. Volharding-Ouwerkerk 6-2: Een slap gestart Volharding werd op achterstand gezet door lakkoo Brouwer: 0-1. Met een puntgave hattrick zorgde John Sommeijer echter voor 3-1, waarna Barend Schik er nog voor rust 4-1 van maakte. In de tweede helft was het de beurt aan Jeroen Goedhart die met twee treffers de 6-1 op het bord bracht. Kort voor tijd scoorde Carlo van der Maas nog tegen na mens de bezoekers: 6-2. Kwadendamme-Lewedorpse Boys 1-0 (1-0). Serge Beulens 1-0. WW'67-Hansweertse Boys 2-2 (0-1). Alex Trieling 0-1, Kevin Trotman 2-2. Vosmeer-FC Moerstraten 1-5 (0-4), gestaakt na 88 minuten. Roger Dog gen 0-1, Bert-Jan Mulders 0-2, Edwin Sebrechts 0-3, Bert-Jan Mulders 0-4, Jacco Vaders 1 -4, Jilles de Theye 1 -5. DFS-speler Kevin Veerhoek probeert met een uiterste krachtsinspanning de bal te veroveren in de met vlagen stevige wedstrijd tegen Rillandia. foto Marijke Folkertsm Maarten Kempen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 52