Walcheren wint ruim bij Robur
Maandag 8 december 2008 PZC
UIT
ZATERDAGVOETBAL
j^>- Hoofdklasse B: Jodan Boys - Sparla N. 0-0, Do-
vo - Ajax 0-0, Zwaluwen'30 - Spakenburg 1-4, IJssel-
meerv. - Bennekom 4-0, Volendam - CVW 0-2, SDC
Putten - Geinoord 0-1, Hoek - Kozakken Boys 1-1.
IJsselmeerv.
12
9
2
1
29
34
11
GVW
12
8
1
3
24
22
10
Spakenburg
12
7
3
2
23
29
18
Hoek
12
5
4
3
19
15
12
Bennekom
12
5
3
4
18
17
17
Sparta Nijkerk
12
4
4
4
16
18
24
Volendam
12
4
3
5
15
23
20
Dovo
12
4
3
5
15
12
19
Kozakken B
12
3
5
4
14
22
22
SDC Putten
12
4
2
6
14
12
.16
Jodan Boys
12
3
3
6
12
19
23
Zwaluwen'30
12
3
2
7
11
19
27
Geinoord
12
3
1
8
10
17
29
Ajax
12
1
6
5
9
10
21
Eerste klasse C: Wilhelmina'26 - Roda Boys
0-4, LRC - Zaamslag 5-1, Nw.Lekkerland - WGZ 2-1,
Nivo Sparta - Rijsoord 1 -2, Tern.Boys - GPC Vlissingen
1-2, Achilles Veen - Kloetïnge 0-3.
LRC
Roda Boys
NLekkerland
Kloetinge
Rijsoord
GPC Vlissingen
Zaamslag
Nivo Sparta
Wilhelm.'26
Achilles Veen
Tern.Boys
WGZ
11 10 1 0 31 32
12 8 1 3 25 34
12 6 4 2 22 25
11 6 1 4 19 25
3 18 16
4 14 11
6 14 20
7 11 17
7 11 12
6 10 11
7 9 17
4 9 15
12
Duiveland
12
7
3
2
24
35 -
19
Arnemuiden
12
7
1
4
22
21 -
12
Dinteloord
12
7
1
4
22
19 -
19
Oostkapelle
12
6
3
3
21
22 -
17
Oranje Wit
11
6
1
4
19
16 -
16
Serooskerke
11
4
4
3
16
12 -
10
SSV'65
12
4
3
5
15
20 -
23
VCK
12
4
2
6
14
16 -
15
WC'68
10
4
2
4
14
19 -
19
Bruse Boys
12
4
2
6
14
12 -
19
Nieuwdorp
12
3
0
9
9
18 -
28
Seolto
12
2
2
8
8
14 -
27
Derde klasse A:
Kapelle
Wolfaartsdijk
3-1,
Veere
12
8
4
0
28
33
9
FC Dauwendaele
12
8
1
3
25
51
13
AZW
12
7
2
3
23
31
18
DFS
12
6
4
2
22
30
17
SKNWK
12
5
4
3
19
29
24
Wolfaartsdijk
12
5
2
5
17
34
33
Kapelle
12
5
2
5
17
20
23
Rillandia
12
5
1
6
16
31
35
Heinkenszand
12
2
5
5
11
19
32
De Meeuwen
12
2
4
6
10
16
25
Colijnspl. Boys
12
2
3
7
9
15
29
ZSC'62
12
1
0
11
3
10
61
Zwaluwe
WHS
Internos
Klundert
Beek Vooruit
The Gunners
Tholense Boys
TSW Merlijn
Noad'67
Olympia'60
Kogelvangers
DSE
12
12
1 29 26
1 27 27
4 24 30
3 22 26
3 21 24
5 17 20
6 16 23
5 15 29-
4 14 24
8 13
6 15
12 0 1 11 1
De Noormannen
Borssele
Hoedekenskerke
Spui
Arendskerke
Bevelanders
Cadzand
Nieuwland
MZVC
SVD
Wemeldinge
Apollo'69
Krabbendijke
12
10
0
2
30
58
17
Yerseke
12
9
1
2
28
41
16
SPS
12
7
4
1
25
33
12
Smerdiek
12
7
1
4
22
37
23
Mevo
12
6
4
2
22
35
27
Kruiningen
12
7
0
5
21
37
24
Vosmeer
12
6
2
4
20
30
26
ZPR'84
12
4
1
7
13
29
49
Waarde
12
3
1
8
10
23
43
WIK'57
12
2
1
9
7
14
46
Brouwershaven
12
2
0
10
6
26
40
SC Stavenisse
12
1
1
10
4
11
51
Hoek 2
Rijsoord 2
Heerjansdam 2
AS WH 2
WGZ 2
Kloetinge 2
Kozakken B. 2
De Zwerver 2
LRC 2
Nivo Sparta 2
10 9 1 0 28 35
11 8 1 2 25 24
12 8 0 4 24 37
12 7 3 2 24 23
11 7 1 3 22 24
11 5 4 2 19 28
11 5 0 6 15 26
11 3 1 7 10 16
12 3 1 8 10 16
12 2 2 8 8 16
Sliedrecht 2 11 2 1 8 7 22 - 24
GPC Vlissingen 2. 12 1 1 10 4 9 - 38
Reserve eerste klasse: Zaamslag 2 - Bruse
Boys 2 3-1, ZBC'97 6 - Kapelle 2 afg, SSV'65 2 -
Groote Lindt 2 1-3, ASWH 3 - Pelikaan 2 afg, AZW 2
- Tern.Boys 2 3-1, Arnemuiden 2 - Rijsoord 3 2-2.
GPC Vlissingen 3
Zaamslag 3
De Meeuwen 3
Oostkapelle 3
Zeelandia M. 6
Oostburg 4
8 12 30 - 36
6 10 23 - 43
8 10 23 - 47
8 8 20 - 33
7 7 17 - 31
9 4 16 - 63
Groote Lindt 2
12
10
0
2
30
42 -
17
Zaamslag 2
12
8
1
3
25
33 -
18
ASWH 3
10
7
2
1
23
25 -
14
Tern.Boys 2
12
6
3
3
21
25 -
19
Arnemuiden 2
12
5
5
2
20
32 -
13
Pelikaan 2
9
6
1
2
19
28 -
16
ZBC'97 6
10
4
3
3
15
18 -
14
AZW 2
12
3
3
6
12
20 -
23
Bruse Boys 2
12
4
0
8
12
18 -
32
Rijsoord 3
11
2
1
8
7
12 -
33
Kapelle 2
10
2
0
8
5
7 -
23
SSV'65 2
12
0
1
11
0
10 -
48
Reserve tweede klasse: Hoek 3 - Kloetinge 3
0-0, VCK 2 - Oostkapelle 2 2-2, De Meeuwen 2 -
SKNWK 2 2-0, Serooskerke 2 - Rillandia 2 3-0, Arne
muiden 3 - Krabbendijke 2 4-1, Dauwendaele 2 -
Veere2 1-2.
Veere 2
Serooskerke 2
Arnemuiden 3
De Meeuwen 2
VCK 2
Oostkapelle 2
Hoek 3
FC Dauwendaele 2
Kloetinge 3
Rillandia 2
SKNWK 2
Krabbendijke 2
12 10 1 1 31 36 - 12
12 9 2 1 29 23 - 5
12 8 1 3 25 40 - 16
12 6 3 3 21 23 - 13
12 6 2 4 20 24 - 17
12 6 15 19 27 - 24
12 5 1 6 16 24 - 24
12 4 2 6 14 32 - 27
12 4 2 6 14 19 - 30
12 4 1 7 13 25 - 29
12 2 0 10 6 14 - 46
12 0 0 12 0 10 - 54
Reserve derde klasse: Noad'67 2 - H.Arends-
kerke2 2-0, Duiveland 2 - Colijnspl.B. 2 3-0, Wemel
dinge 2 - Yerseke 2 0-2, Kruiningen 2 - SSV'65 3 2-3,
Mevo 2 - Apollo'69 2 5-2.
Noad'67 2
Yerseke 2
SSV'65 3
Duiveland 2
Kruiningen 2
H.Arendskerke 2
Mevo 2
Kapelle 3
Apollo'69 2
Colijnspl. Boys 2
Wemeldinge 2
gers 3 afg, TSW Merlijn 2 - Klundert 2 0-1, DVO'60
2 - SPS 2 3-2, Seolto 2 - Internos 2 4-3, NOAD'67 3 -
DSE 2 4-0.
Terneuzen
SC 't Zand
Dubbeldam
Haarsteeg
Madese Boys
Vlijmense B
Steenbergen
11 1 2
17 19 -
16 18 -
14 15 -
14 19 -
8 10 -
5 14 -
Derde klasse A: FC Bergen - zeelandia M. 2-2,
Aardenburg - MOC'17 2-1, Roosendaal - Goes 3-1,
HW'24 - Halsteren 2-1, Dosko - BSC 1-0, Zïerikzee -
Steen 3-1
11
10
0 1
30
45 -
7
11
8
1 2
25
31 -
12
Goes
12
9
1
2
28
32 -
12
11
7
1 3
22
42 -
2-2
Roosendaal
12
8
3
1
27
34 -
13
11
7
1 3
22
33 -
17
Halsteren
12
6
2
4
20
22 -
19
11
6
1 4
19
34 -
22
HW'24
12
5
4
'3
19
24 -
17
11
4
3 4
15
17 -
20
Zierikzee
11
5
4
2
19
18 -
19
11
5
0 6
15
27 -
31
Dosko
12
5
3
4
18
20 -
21
10
5
0 5
15
21 -
35
Aardenburg
12
5
3
4
18
24 -
26
11
3
1 7
10
19 -
38
FC Bergen
11
3
4
4
13
13 -
14
11
1
0 10
2
14 -
44
Steen
12
3
3
6
12
14 -
20
11
0
0 11
-1
8 -
43
BSC
12
2
3
7
9
17 -
29
MOC'17
11
2
1
8
7
12 -
28
klasse: WC'68 2 -
Kogelvan-
Zeelandia M.
11
0
3
8
3
17 -
29
Tweede klasse E: Dinteloord - Arnemuiden
0-1, SSV'65 - Oostkapelle 0-0, Duiveland - Seolto
2-1, Nieuwdorp - Serooskerke 0-1, Bruse Boys - VCK
Reserve tweede klasse: Dinteloord 2 - The
Gunners 2 1-2, Kogelvangers 2 - WGZ 3 0-6, TSC 2 -
Kloetinge 4 3-2 Oranje Wit 3 - Zwaluwe 2 2-0, Heer
jansdam 3 - Serooskerke 3 afg. Pelikaan 3 - WHS 2
Klundert 2
Seolto 2
DVO'60 2
Internos 2
Unitas'30 9
NOAD'67 3
WC'68 2
TSW Merlijn 2
DSE 2
SPS 2
Kogelvangers 3
11 9 2 0 29 49 - 12
11 9 1 1 28 48 - 20
11 8 1 2 25 38 - 16
11 5 2 4 17 22 - 29
9 4 2 3 14 42 - 21
9.4 0 5 11 27 - 27
9 3 1 5 10 22 - 22
11 2 4 5 10 20 - 28
11 2 1 8 7 12 - 54
11 20 9 6 15 - 54
10 1 2 7 5 23 - 35
Vierde klasse A: Ria W - Breskens 3-2, Oost
burg - Clinge 0-1, Zeeland Sport - Luctor'8S 2-2,
Domburg - Biervliet 1-1, Patrijzen - Jong Ambon 1-3,
Hontenisse - Axel 2-0.
12 9 1 2
Heerjansdam 3
WGZ 3
Oranje Wit 3
Dinteloord 2
Pelikaan 3
Zwaluwe 2
The Gunners 2
TSC 2
Serooskerke 3
Kogelvangers 2
WHS 2
Kloetinge 4
11 9 2 0 29 38 - 12
11 8 2 1 26 39 - 15
116 1 4 19 25 - 11
12 6 0 6 18 32 - 31
11 5 2 4 17 26 - 21
12 5 1 6 16 33 - 37
11 5 0 6 15 18 - 29
11 4 2 5 14 24 - 26
10 3 2 5 11 18 - 23
12 3 2 7 11 18 - 35
11 2 3 6 9 20 - 32
7 16 - 35
ZONDAGVOETBAL
Eerste klasse C: Unitas'30 - Geldrop 1-0, PSV -
Internos 4-1, Nuenen - OSS'20 1-0, WSC - Theole
3-1, Dongen - Unitas 1-0, RCS - Best Vooruit 0-2.
Ria W
Jong Ambon
Clinge
Domburg
Oostburg
Axel
Patrijzen
Biervliet
Luctor'88
Breskens
Hontenisse
Zeeland Sport
Vierde klasse B: Hoeven - Meto 0-0, HSC'28 -
Nieuw Borgvliet 2-3, De Schutters - Victoria'03 0-2,
Alliance - Grenswachters 4-2, Robur - Walcheren 0-4
28 26 -
22 32 -
22 21 -
19 29 -
18 13 -
17 15-
16 28 -
12 18 -
11 22 -
10 24 -
11 2 1
Heinkenszand - SKNWK 2-2, Veere - AZW 3-0, DFS -
Rillandia 1-2, Colijnspl.Boys - De Meeuwen 0-J.,
ZSC'62 - FC Dauwendaele 0-6.
Reserve derde klasse: Zaamslag 3 - Oostka
pelle 3 0-3, Serooskerke 4 - Oostburg 4 3-1, De
Meeuwen 3 - Nieuwdorp 2:0-4, GPC Vlissing.3 -
Tern.Boys 3 1-4, Bevelanders 2 - Dauwendaele 3 1-1,
Zeelandia M. 6 - Heinkenszand 2 2-3.
Best Vooruit
11
7
4
0
25
21 - 8
RCS
12
7
0
5
21
35 - 27
Unitas
11
6
1
4
19
25 - 19
Nuenen
11
5
4
2
19
18 - 12
OSS'20
11
5
3
3
18
21 - 13
Dongen
12
5
3
4
18
17 - 16
WSC
11
5
1
5
16
16 - 21
Geldrop
12
5
0
7
15
16 - 19
Unitas'30
12
4
3
5
15
12 - 16
PSV
12
4
2
6
14
20 - 23
Internos
11
3
1
7-
10
14 - 20
Theole
12
1
2
9
5
8 - 29
Tweede klasse E:
Steenbergen
- Oosterhout
Alliance
Hoeven
Walcheren
De Schutters
Victoria'03
HSC'28
Meto
Nw. Borgvliet
NSV
Grenswachters
Robur
Odio
12 1 4
12 1 4
11 1 2
1-2, Madese Boys - RKDVC 1-2, SC 't Zand - Vlijmen
se Boys 0-1, Dubbeldam - EBOH 0-3, Haarsteeg - IFC
0-0, Vlissingen - Terneuzen 1 -0.
Heinkenszand 2
Bevelanders 2
FC Dauwendaele 3
Tern.Boys 3
Serooskerke 4
Nieuwdorp 2
12 11 1 0
12 8 3 1
34 68 - 18
27 28 - 16
25 70 - 29
24 38 - 22
20 37 - 40
15 41 - 33
Vlissingen
EBOH
Oosterhout
RKDVC
10 6
11 6
0 22 28 - 15
1 22 22 - 12
2 19 21 - 12
2 19 20 - 17
2 19 20 - 19
Derde klasse B: Tholense Boys - Noad'67 1-6,
DSE - WHS 1 -5, Internos - Beek Vooruit 0-3, TSW
Merlijn - Zwaluwe 0-2, Klundert - Olympia'60 2-0,
The Gunners - Kogelvangers 2-1.
10
43
Vierde klasse A: MZVC - Hoedekenskerke afg;
Apollo'69 - H.Arendskerke 1-3, De Noormannen - Be
velanders 3-2, Spui - Borssele 3-0, Cadzand - Wemel
dinge afg, Nieuwland - SVD 5-1
12 9 2 1 29 40 - 10
12 8 1 3 25 29 - 17
11 7 2 2 23 37 - 22
12 6 3 3 21 30 - 21
12 5 5 2 20 15 - 14
12 5 1 6 16 25 - 26
11 4 3 4 15 20 - 27
12 3 4 5 13 20 - 20
114 1 6 13 15 - 16
12 3 1 8 10 19 - 40
11 1 5 5 8 17 - 29
12 1 0 11 3 11 - 36
^-Vierde klasse B: Yerseke - Mevo 4-1, Smer-
diek - Kruiningen 5-0, Krabbendijke - Brouwershaven
4-0, Vosmeer - SPS 2-6, Waarde - SC Stavenisse 2-2,
ZPR'84 - WIK'57 4-2.
Reserve hoofdklasse: Hoek 2 - Sliedrecht 2
afg, Kozakken 8. 2 - Rijsoord 2 3-2, GPC Vlissing.2 -
WGZ 2 0-3, Nivo Sparta 2 - Heerjansdam 2 1-6, LRC
2 - ASWH 2 1-1, Kloetinge 2 - De Zwerver 2 1 -2.
Philippine
Sluis
Sluiskil
Graauw
Vogelwaarde
Hoofdplaat
SDO'63
Schoondijke
Terhole
3 6
1 7
0 10
13 0 0 13
19 42 - 27
19 28 - 28
16 24 - 15
16 20 - 22
15 26 - 33
10 14 - 24
9 13 - 53
8 15 - 33
0 8-66
13 11
Vijfde klasse B: WVV'67 - Hansw. Boys 2-2,
NVS - Lepelstraatse Boys 2-3, Vosmeer - FC Moerstra
ten 1-5 gest, Volharding - Ouwerkerk 6-2, Renesse -
Val Aan 2-0, ZPR'84 - Dreischor 5-0, Kwadendamme -
Lewedorpse Boys 1 -0.
Hansw. Boys
NVS
ZPR'84
Kwadendamme
WW'67
Renesse
Lepelstr. Boys
Volharding
Lewed. Boys
Moerstraten
Val Aan
Vosmeer
Dreischor
Ouwerkerk
Reserve eerste klasse: Gilze 2 - Oosterhout
2 2-2, EBOH 2 - Internos 2 4-2, Roosendaal 2 -
HW'24 2 0-2, Baronie 2 - Halsteren 2 1-1, RCS 2 -
RCD2 2-1.
HW'24 2
Roosendaal 2
Baronie 2
RCS 2
EBOH 2
Oosterhout 2
Internos 2
Jeka 3
Halsteren 2
RKsv RCD 2
Gilze 2
10 8 2 0 26 32 - 12
11 6 3 2 21 24 - 15
9 6 2 1 20 19 - 6
11 5 4 2 19 20 - 13
19 19 - 15
14 20 - 17
11 16 - 21
8 17 - 23
8 11 - 18
6 9-24
3 10 - 33
114 2
10 3 2-
10 2 2
110 8
10 1 3
110 3
26 28 - 18
24 33 - 14
23 30 - 20
21 19 - 16
20 15 - 12
19 26 - 23
17 19 - 15
13 19 - 18
12 16 - 21
7 18 - 30
7 19 - 38
5 9-26
|^- Reserve tweede klasse: Steen 2 - Vlissingen
2 4-9, Terneuzen 2 - MOC'17 2 7-2, Dosko 2 - Zee
landia M.2 5-1, Unitas'30 2 - Walcheren 2 4-1, Honte
nisse 2 - SC Gastel 2 0-2.
Vijfde klasse A: Groede - Corn Boys 0-3, Ter
hole - IJzendijke 0-4, Hulsterloo - Sluis 1-2, SDO'63 -
Graauw 2-1, Schoondijke - Koewacht 1-6, Sluiskil -
Vogelwaarde 2-2, Philippine - Hoofdplaat 2-1.
Koewacht 12 9 3 0 30 56 - 10
IJzendijke 13 9 3 1 30 32 - 12
Hulsterloo 12 9 2 1 29 32 - 7
Corn Boys 13 8 0 5 24 29 - 14
Groede 13 7 1 5 22 31 - 26
Dosko 2
Unitas'30 2
Terneuzen 2
SC Gastel 2
Vlissingen 2
MOC'17 2
Zeelandia M.2
Steen 2
Zierikzee 2
Walcheren 2
Hontenisse 2
118 2
10 1
1 26 33 - 12
2 24 28 - 15
2 22 32 - 16
3 18 24 - 15
5 12 33 - 29
5 12 20 - 30
6 11 21 - 30
6 11 23 - 33
3 10 20 - 23
6 9 19 - 30
6 6 7-27
Reserve derde klasse: Steenbergen 2 - Bres
kens 2 2-1, Philippine 2 - Steen 3 4-2, Zeeland
Sport2 - Luctor'88 2 7-1, Domburg 2 - Patrijzen 2
0-4, Goes 2 - HW'24 3 0-2, Zeelandia M.3 - Axel 2
4-0.
HW'24 3
Steenbergen 2
Goes 2
Zeelandia M.3
Patrijzen 2
Zeeland Sport 2
Axel 2
Breskens 2
Philippine 2
Luctor'88 2
Domburg 2
Steen 3
11 1 1
2 26 42 - 24
0 25 31 - 17
4 22 28 - 26
3 21 43 - 21
3 21 30 - 20
4 18 33 - 24
5 17 25 - 29
7 13 18 -
7 12 12 -
5 8 22 -
8 8 17 -
24
34
37
1 13 - 30
Reserve derde klasse: FC Bergen 2 - Uni
tas'30 3 4-2, Alliance 2 - Dosko 3 0-0, MOC'17 3 -
Devo 2 9-0, Moerse Boys 3 - Virtus 2 2-4, Goes 3 -
SC Gastel 3 2-1, Steenbergen 3 - NSV 2 0-3.
11 7 2 2 23 30 - 15
12 6 3 3 21 38 - 25
12 6 3 3 21 33 - 21
11 7 0 4 21 27 - 19
12 6 3 3 21 32 - 29
12 5 3 4 18 35 - 38
12 5 2 5 16 27 - 26
11 4 2 5 14 29 - 26
11 4 1 6 13 31 - 35
12 3 1 8 10 19 - 27
12 3 1 8 10 27 - 49
10 1 3 6 6 14 - 32
VROUWENVOETBAL
Eerste klasse A: Ter Leede 2 - RCL 2 1-1,
Odysseus'91 - Wartburgia 2 0-2, SC 't Zand - CSW
4-0, Oostkapelle - Muiden 3-3, Berkel - Smerdiek
3-2.
SC 't Zand
12
12
0
0
36
58 -
8
Jodan Boys
10
6
2
2
20
25 -
17
Muiden
12
J>
1
5
19
34 -
30
Ter Leede 2
12
5
3
4
18
22 -
16
Odysseus'91
12
4
2
6
14
14 -
18
CSW
12
3
5
4
14
15 -
23
Wartburgia 2
12
4-
2
6
14
19 -
30
Berkel
11
4
2
5
14
19 -
34
Oostkapelle
12
3
4
5
13
25 -
29
RCL 2
11
2
5
4
11
15 -
19
Smerdiek
12
3
2
7
11
16 -
27
Stedoco 2
10
2
2
6
8
9 -
20
GOES - Walchereri-speler Vincent de Rijke (geel shirt) Voor Robur was het de eerste keer dit seizoen dat het
omspeelt een tegenstander van Robur. De wedstrijd zou niet tot scoren kwam in een competitiewedstrijd,
in 0-4 eindigen, onder meer door twee goals van Wou
ter van Belzen. foto Dirk-jan GjeBfema
|j>- Derde klasse 803: Oostkapelle 2 - Smerdiek 2
2-0, Papendrecht - Tricht 2-1, TEC - Nieuwdorp 2-1,
WIK'57 - SC Gastel 0-3, GJS - SC Everstein 1-0.
Stand: GJS 10-27; Tricht 12-25; Nieuwdorp 12-22;
SC Gastel 10-18; SC Everstein 11-17; Zierikzee
11-16; Papendrecht 11-15; Oostkapelle 2 11-12;
Smerdiek 2 8-12; TEC 11-11; Kerkwijk 10-5; WIK'57
11-5.
Derde klasse 831: OW'67 - Schijf 3-4, Made
se Boys - Gilze 1-0, SC Gastel - GSBW uitg, Marjola
Girls - Sarto 2-2, Terneuzen - Kaaise Boys 5-0, Vïvoo -
Steen 3-0.
Stand: Terneuzen 11-33; Marjola Girls 12-27; Schijf
11-23; OW'67 10-21; Madese Boys 12-20; Steen
12-17; Gilze 12-16; Vivoo 12-13; SC Gastel 11-11;
Kaaise Boys 12-5; Sarto 12-5; GSBW 11-2.
ZAALVOETBAL
Hoofdklasse: FM Sranang - Malabata 2 6-2, EL-
ZV - Berleka 6-6
Eerste klasse: Meulvliet - Magica bno, Schouw-
se Boys - Troy 5-3, Magica - FC Dauwendaele 4-14.