Heinkenszand pakt punt in blessuretijd na winst op Kruiningen Corné de Frel eist de hoofdrol op in Tholen m Driebanders Bevelanden winnen en verliezen Kwadendamme scoort vroeg in derby Volharding buigt slappe start om: 6-2 Alexander van Keulen weg bij Serooskerke Moeizaam gelijkspel voor Hansweertse Boys Puijpe interim-trainer bij SV Nieuwdorp Wedstrijd Vosmeer gestaakt in slotfase B PZC Maandag 8 december 2008 35 Noad'67 boekt 6-1-overwinning op Tholense Boys. door Mare© Ptook MIDDELBURG -Na drie achtereen volgende duels zonder zege greep NOAD'67 de derby tegen Tholense Boys aan om weer eens de smaak van een overwinning te proeven. De ploeg uit Sint Philipsland, die uitkomt in de derde klasse B van het zïterdagvoetbal, maakte een half dozijn treffers in Tholen en kreeg er zelf maar één tegen: 1-6. Corné de Frel was vier keer trefze ker. WHS rekende eenvoudig af met DSE: 1-5. Tholense Boys-Noad'671-6: In te genstelling tot de heenwedstrijd, die in 0-0 eindigde, leverde de ont moeting in Tholen wel veel doel punten op. Na 25. minuten zorgde Corné de Frel voor 0-1. Diezelfde speler mocht tien minuten later aanleggen voor een strafschop, die hij feilloos benutte: 0-2. Nadat Reinier de Groen de aanslui- tingstreffer had gescoord (1-2) liet Tholense Boys enkele goede kan sen op de gelijkmaker onbenut. Aan de overzijde was De Frel wel voor de derde maal trefzeker: 1-3. In de tweede helft kwam de thuisclub er eigenlijk niet meer aan te pas. John van Splunter te kende voor 1-4, Corné de Frel scoorde 1-5 en Remy van Herk strooide nog meerzout in de won den van de thuisclub: 1-6. Door de overwinning neemt Noad'67 enigs zins afstand van de onderste plaat sen, maar staat de ploeg nog altijd op de negende plek. Tholense B©ys-N©ad'67 1-6 (1-3). Corné de Frel 0-1, Corné de Frel 0-2, Reinier de Groen 1-2, Corné de Frel 1 -3, John van Splunter 1 -4, Corné de Frel 1-5, Remy van Herk 1-6. DSE-WHS1-5: WHS was veel ster ker dan de tegenstander uit Et- ten-Leur. In de eerste helft zorgde Armando van de Repe voor 0-1. Diezelfde speler nam na de pauze ook de 0-2 voor zijn rekening en Mathijs Brüijnzeel maakte er 0-3 van. Vervolgens moest de thuisclub met tien spelers verder na een rode kaart voor Sander Ber- kelmans. Dennis Vaders liet de sco re oplopen tot 0-4, voordat Mar- tijn Schools iets terug kon doen voor DSE. Mathijs Buijnzeel legde de 1-5-eindstand vast. De ploeg uit Sint-Annaland blijft door de overwinning in het spoor van koploper Zwaluwe, dat met 2-0 won van TSW Merlijn. WHS heeft 27 punten uit twaalf wedstrij den, Zwaluwe telt twee punten meer. DSE-WHS 1-5 (0-1). Armano van de Repe 0-1, Armando van de Repe 0-2, Mathijs Brüijnzeel 0-3, Dennis Vaders 0-4, Martijn Schools 1-4, Mathijs Brüijn zeel 1-5. Bijzonderheid: Rode kaart voor Sander Berkelmans (DSE). Zowel Noad'67 als WHS scoort er lustig op los. Noad'67 maakt er zes tegen Tholense Boys, ter wijl WHS vijf keer trefzeker is te gen DSE. KWADENDAMME - Kwadendamme rekende in de vijfde klasse van het - zondagvoetbal af met Lewedorpse Boys: 1-0. Serge Beulens opende al na drie minuten de score namens de thuis ploeg. In de tweede helft kregen de bezoekers het middenveld, in handen maar konden ze geen uit gespeelde kansen scheppen. Kwa dendamme loerde op uitval maar kwam niet meer tot scoren. GOES - Zondag vijfdeklasser Vol harding boekte een 6-2-overwin- ning op Ouwerkerk, na een slappe beginfase (0-1). John Sommeijer zorgde voor 1-1, 2-1 en met een puntgave hattrick voor 3-1. Voor rust maakte Barend Schik er nog 4-1 van. In de tweede helft was het leroen Goedhart die de 5-1 en 6-1 op het bord bracht. Vlak voor tijd scoorde Carlo van der Maas: 6-2. SEROOSKERKE - Alexander van Keu len verlaat aan het eind van dit sei zoen tweedeklasser Serooskerke. De oefenmeester uit Kloetinge is toe aan een andere uitdaging. „De rek is er een beetje uit. Ik denk dat het bij Serooskerke tijd voor een nieuw gezicht wordt." Van Keulen is aan zijn tweede sei zoen bezig bij de Walcherse forma tie. Serooskerke staat in de tweede klasse momenteel zesde. MIDDELBURG - Hansweertse Boys, koploper in de vijfde klas B, be haalde met moeite een 2-2-gelijk- spel bij WW'67. Alex Trieling opende de score in de 35e minuut (0-1), waarna de thuisploeg met tien man kwam te staan door een rode kaart. Toch kon WW'67 de achterstand ombuigen tot een 2-1-voorsprong. Kort voor tijd maakte Kevin Trotman de 2-2. NIEUWDORP - Piet Puijpe is de rest van het voetbalseizoen trainer van Nieuwdorp. Hij neemt met onmiddellijke in gang op interim-basis de taken over van Peter van Poortvliet, waarmee eerder deze week de sa- menwerkihg werd beëindigd. Puij pe is geen vreemde voor de SV Nieuwdorp. Hij was al twee keer eerder actief in Nieuwdorp, voor het laatst in het seizoen 2002-2003. OUD-VOSMEER - Zondagvijfdeklas- ser Vosmeer kon niet op tegen FC Moerstraten. Na een halfuur stond het al 0-4. Een kwartier voor tijd scoorde Jacco Vaders tegen (1-4), maar al snel was de marge weer vier treffers door lilies de Theye die er 1-5 van maakte. Er onstond vervolgens commotie rond een vrije trap, waarna de arbiter het duel in de 88e minuut staakte. Een aanvaller van NOAD'67 (blauw shirt) wordt bij een doelpoging zwaar gehinderd door een tegenstander van Tholense Boys. foto Willem Mieras Zeges voor Kapelle tegen Wolfaartsdijk en Rillandia bij DFS. MIDDELBURG - Heinkenszand boek te een 2-2-gelijkspel tegen SKNWK. Kapelle klopte Wolfaarts dijk met 3-1 en komt in de midden moot terecht. Veere won de top per tegen AZW met 3-0 en blijft koploper in de derde klasse 3A van het zaterdagvoetbal. Heinkenszand-SKNWK 2-2: Uit een vrije trap van Christian van Vossen maakte Wesley Goud de 0-1, maar Rens Baas zorgde daarna voor de gelijkmaker. SKNWK-spe- ler Sytze Stins ontsnapte, na een overtreding op de doorgebroken Baas, aan rood. Martijn Rentier bracht SKNWK in de 32e minuut opnieuw aan de leiding. Acht mi nuten later kregen de bezoekers een strafschop na een overtreding op Wilco de Valk. De inzet van Martijn Zuidhof werd echter ge stopt. Na rust claimde Heinkens zand een strafschop. Ook was de thuisploeg een aantal keren dicht bij een treffer. Maarten Griep zorg de in de 92e minuut toch nog voor de verdiende gelijkmaker. Colijnsplaatse Boys-De Meeu wen 0-1: Colijnsplaatse Boys oog.- de voor rust minder fel dan de be zoekers, maar het duel ging wel ge lijk op. In de 35e minuut zorgde Vincenzo Lorello voor de enige goal van de wedstrijd en dat bete kende de 0-1 voor De Meeuwen. Na rust was Sander Sallet namens de thuisploeg nog dicht bij de 1-1 en miste De Meeuwen zelfs voor een leeg doel. Kapelle-Wolfaartsdijk 3-1: In de laatste tien minuten voor de rust legde de thuisploeg de basis voor de vijfde seizoenszege. Romano Meerman maakte de 1-0. Drie mi nuten verdubbelde Job van de Vrie de score. Uit een vrije trap van Leon Tavenier kwam Wolf aartsdijk na rust terug tot 2-1. Tien minuten voor tijd maakte Edwin van Damme aan alle onzekerheid een einde door voor 3-1 te zorgen. DFS-Rillandia 1-2: Ricardo van Ast profiteerde in de derde mi nuut van een blunder van DFS-doelman Leander Rouw, die de bal na een terugspeelbal te lang aan de voet hield, en dat beteken de de 0-1. In de 17e minuut zorgde Kevin Veerhoek voor de gelijkma ker. Daarna werd het een duel met volop irritaties. In de tweede helft hielp DFS Rillandia in het zadel. Kevin Verboom gaf een pass die onderschept werd door Arjan Koopmans. Die wist vervolgens wel raad met het buitenkansje en schoot zijn ploeg naar de zwaarbe vochten overwinning. ZSC'62-Dauwe8üdaelle 0-6 (0-4). Jas per Leuvelink 0-1Jordy Sinay 0-2, Jaap de Kroo 0-3, Francis Langemaire 0-4, Jaap de Kroo 0-5, Peter van Gorsel 0-6. Veere-AZVV 3-0 (1-0). René-Michel Gerritsen 1-0, Jelle Lukasse 2-0, Ruben de Looff 3-0. wershaven eindigde liet duel met negen man. Eerst viel Pieter Krista- lijn geblesseerd uit en daarna liep Jaouad Fertoute tegen een tweede gele kaart op. Yerseke-Mevo 4-1: Mevo kwam sterk uit de startblokken, maar Danny Weber maakt voor Krabbendijk alweer zijn 22e seizoenstreffer naarmate de wedstrijd vorderde kwam Yerseke beter in de wed strijd. Een kopbal van Frank Bak ker belandde in de negende mi nuut op de paal, maar in de 22e mi nuut zorgde Bakker na een goede aanval er toch voor dat Yerseke aan de leiding kwam. Op slag van rust maakte Antonis Riedijk er 2-0 van. Toen Mevo in de 65e minuut door een goal van Jan-Thijs Berre- voets op 2-1 kwam werd het duel weer spannend. Twee kansen wa ren aan Mevo niet besteed, waarna Yerseke in de slotfase tot twee maal toe succesvol counterde. Bei de keren was Wim Vogelaar de doelpuntenmaker. Vosmeer-SPS 2-6: Tot een kwar tier voor tijd leek het er op dat Vos meer de overwinning zou pakken. Bij rust stond het door goals van Adderahin El Fadili en SPS-speler Willem Bevelander 1-1. Via Rachid Bouhoudane kwam Vosmeer na rust op een 2-1-voorsprong. In het laatste kwartier scoorde SPS via Ramon Voshol en Hilbert van Akkeren uit een hoekschop en een vrije trap twee keer binnen een mi nuut en daarmee knakte er wat bij Vosmeer. Via Voshol en nog twee treffers van Willem Bevelander liep SPS daarna uit naar de geflat teerde cijfers. Waarde-Stavenisse 2-2: De inzet bij de bezoekers was beter dan die van Waarde, maar toch was het ge lijkspel uiteindelijk wel terecht te noemen. Kees van Putte zette Stavenisse op een o-i-voorsprong, maar via Evert van Houte kwam Waarde op gelijke hoogte. Een tweede tref fer van Kees van Putte betekende de 1-2, maar in de slotminuut hielp Frank Lobbezoo met zijn tref fer Waarde alsnog aan het tiende competitiepunt. Zege 's Lands Welvaren in Sprundel, De Stene Brug thuis onderuit. SPRUNDEL - De driebanders van 's Lands Welvaren 1 wonnen de vier puntenwedstrijd tegen Aartsbouw 1 met 2-6. Daarmee hebben de Be velanders de weg terug omhoog ge vonden. Door de zege werd de te genstander verder in de degradatie- zorgen gedrukt. De Belgische inbreng bij de Beve- landse ploeg begint zich langzaam thuis te voelen. Na een moeizaam begin werd er voor de tweede keer op rij gewonnen, al was de zege van Van Geyt niet een van de mooiste (76 beurten). Luc Peeters deed het met 0.930 beter. Ook Ri- nus Pankow mocht met de twee punten en 0.700 tevreden zijn. Jaap Hameling verloor zijn partij. De Stene Brug verloor in poule vier van de derde divisie drieban den thuis met 5-3 van DGV uit Roosendaal. Ondanks een knappe wedstrijd kreeg Arjo Hollestelle niet meer dan een punt. Ad Men- heere ging onderuit. Edwin Geluk zag in de slotfase tegenstander Lu- do Alberts met zeven voorbij ko men en de winst binnenhalen. Piet Koek was ouderwets op dreef (0.800) en gaf René Kuijstermans geen kans, maar voor het teamre sultaat hielp dat niet meer.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 39