(Dens9nlinq.nl Colofon Familieberichten Over leüei] 16 I Maandag 8 december 2008 PZC kijk ook op Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-maii pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.ni tei 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl ■H Hij heeft ons geen gemakkelijke reis beloofd, maar wél een behouden thuiskomst. Na een dappere strijd is van ons heengegaan onze lieve papa, mijn innig geliefde zoon, mijn vriend, onze broer, zwager en oom Godefridus de Wolf Fred 6 oktober 1957 t 6 december 2008 Roosendaal Middelburg Marionne en Sam Rick M. de Wolf-Hartman B. Verduit Hanneke Wijtsma Broer, zussen en zwagers Neven en nichten Correspondentieadres: Johan van Reigersbergstraat 191 4356 XH Middelburg Er is gelegenheid om van Fred afscheid te nemen op woensdag 10 december van 19:00 tot 19:30 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg" aan de Industrie weg 20,4382 NA te Vlissingen. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op donderdag 11 december om 14:00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3,4337 PB te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Met clank aan de medewerk(st)ers van Zorgstroomvoor de goede zorg. Toch nog onverwachts is overleden op 6 december 2008 Fred de Wolf Vriend van onze zus en tante Hanneke Wijtsma Job en Anja Lieke, Vincent Martin en Marian Dylan Verdrietig zijn wij om het verlies van Gré Valkier Wij wensen Jan en familie heel veel sterkte. Wil, Remco, Annemiek, Marijn en Noor Melse Karei en Nel Bruël Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de echtgenote van onze oud-voorzitter, Jan Valkier Gré Valkier-Rinkhoud Vele jaren hebben wij haar als een attente en zorgzame gastvrouw mogen- ervaren tijdens onze bestuurs vergaderingen. Wij wensen Jan, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte en kracht toe met dit verlies. Commissie Manhuistuinconcerten Goes Namens de commissie, Jan Roeland, voorzitter Afschéid nemen is met zachte handen dicht doen wat voorbij is en verpakken in de goede gedachten ter herinnering. Hiermede vervullen wij de droeve plicht u mede te delen dat, in de leeftijd van 61 jaar, vrij onverwacht is overleden onze lieve vader en broer Hans de Vries Leeuwarden, 22 februari 1947 Goes, 5 december 2008 Maaike de Vries Tim de Vries Hanneke en Rob Voor altijd in ons hart Correspondentieadres: Kleine Schoolstraat 8a 3151 AD Hoek van Holland Op woensdag 10 december om 11.00 uur herdenken wij Hans in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. U kunt voorafgaand aan de bijeenkomst afscheid van hem nemen. Na afloop ontmoeten wij u graag in de condoleanceruimte van het crematorium. Diepbedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat door de Heere uit ons midden is weggenomen mijn innig geliefde vrouw, onze lieve*zorgzame moeder, oma en overoma Francina Vos-van den Berge in de leeftijd van bijna 85 jaar. Krabberidijke: M. Vos Krabbendijke: Johan en Maatje Vos-Poortvliet Shaila en Stefan, Sharon, Quintal Sunila en Arjan Krabbendijke: Wim en Ingrid Vos-Dohmen René en Corine, Falco Frank en Mallika Nicole en Ronald, Jessy, Kay, Mitch Yerseke: Adrie en Kees Hoebeke-Vos Wiebke en Avelino Rinie en Charlotte Krabbendijke: jan en Janneke Vos-Boone Francisca en Johan Johan 's-Gravenpolder: Kees enTruus Vos-de Leeuw Ellen en Hans, Ralph Mark Sarienke en Jesper Maaike en Jacco Peter Krabbendijke: Ria en Wim Moerland-Vos Marcel en Heidie Marc-Jan en Elise William Krabbendijke: Hanny en René de Bei-Vos Natasja en Arjan, Kimberly Nathalie en Mart-Jan, Dcinoucha Djoey Yerseke: Cora en Henne Linden berg-Vos Hendry en Ineke Sandra en Harrie Michel 6 december 2008 Burg. Sandbergstraat 24,4413 CM Krabbendijke De rouwdienst wordt D.V. donderdag 11 december om 13.30 uur gehouden in één der zalen van de Gereformeerde Gemeente, J.W. Frisostraat 1 te Krabbendijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen Bedroefd geven wij u kennis dat de Heere uit onze familie kring heeft weggenomen onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Francina Vos-van den Berge in de leeftijd van bijna 85 jaar. De Heere ondersleune Rinus, kinderen en kleinkinderen. Rilland: J.A. Koster-van den Berge Deil: J. Visser-van den Berge C. Visser Bergen op Zoom: M. van den Berge L. van den Berge-Eakenayke Gouda: J. van den Berge M.A. van den Berge-Huijgen Krabbendijke: A. Moeliker-van den Berge C.C. Moeliker Goes: A.N. van den Berge Werkendam: L. van den Berge Neven en nichten Krabbendijke, 6 december 2008. In liefde gedenken wij degenen clie ons voor gingen. Ik houd van je, mijn lieve man mijn maatje voor het leven Ik houd van je, mijn oudste kind uit liefde ons gegeven Ik houd van je, mijn jongste kind ons denken zo verweven Ik houd van je, kind van mijn kind al kende ik je maar even Marya Visser-Murre *15 oktober 1954 - f 6 december 2008 Mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma Jos Heieen en Wenson Rian, Eddy en Taylor Nijverheidsstraat 3 4458 AV 's-Heer Arendskerke De afscheidsbijeenkomst, voorafgaand aan de crematie, zal worden gehouden woensdag 10 december om 12.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na deze bijeenkomst is er in het crematorium gelegenheid tot condoleren. Marya hield van bloemen. Stil en zonder klagen wilde Marya haar ziekte dragen Ze vocht met al haar levenskracht voor elke nieuwe dag en nacht Zo is zij langzaam moegestreden uit ons midden weggegleden. Marya Murre Kwadendamme: Ineke en Pierre Verstraete-Murre Jeroen en Pauline Michelle Bas Pieter Karen en Rico Kalmthout (België): Johan en Charlotte Murre-de Muijnck Sebastiaan en Birgit Aurélie - Donald en Johanna 6 december 2008 Met, diepe verslagenheid hebben wij kennisgenomen van liet overlijden van Gino Verdunnen in de leeftijd van sleclits 34 jaar. Wij verliezen in hem een zeer gewaardeerde mede werker en fijne collega. Ons medeleven gaat uit naar zijn echtgenote, zoon en overige familie, die wij veel sterkte toewensen met dit verlies. Directie en medewerkers Philips Lighting Roosendaal Met verbijstering en verslagenheid ontvingen wij het bericht van het overlijden van Gino Verdunnen Wij verliezen in hem een zeer goede en betrokken collega die hart had voor zijn werk. Onze gedachten en medeleven gaan nit naar zijn vrouw, zoon en familieleden. Wij wensen hun heel veel sterkte toe in deze moeilijke periode. "Gino, we zullen je erg missen" Collega's GTD Realisatie GTD Mechanisatie, Philips Lighting Roosendaal Haar kaarsje is langzaam uitgegaan. Na een liefdevolle verzorging in Zorgcentrum Sint Willibrord is overleden mijn echtgenote en onze moeder Janna Johanna Bal Jenny Middelburg t Middelburg 31 mei 1924 6 december 2008 Middelburg: Piet Geldof Prinsenbeek: Franka en Johan Breel-Geldof Veldhoven: Sieka Geldof Van Heemskerckstraat 35 4335 HZ Middelburg Mijn echtgenote en onze moeder is overgebracht naar uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De crematieplechtigheid, voorafgaande aan de crematie, zal plaatshebben op donderdag 11 december om 11.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Indien u geen rouwbrief ontvangen heeft gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 32