opzegdienst |J) IDensenlinq.nl jgf fflensenlinq.nl De Uitvaart Informatie Hulplijn Indien er sprake is van een sterfgeval moeten er veel zaken worden geregeld. Hierbij worden nabestaanden tijdrovende zaak. Met Mensenlinq Opzegdienst kunt u een overlijden in één keer aan talloze instanties doorgeven en daardoor een groot deel van de administratieve werkzaamheden uit handen geven. Middels een aantal eenvoudige stappen bereikt u meer dan 1.000 instanties. Ga naar www.mensenlinq.nl en meld u aan. V_ S Bel gratis 24 uur per dag 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden 24 Maandag 8 december 2008 PZC kijk ook op De Heer is mijn Herder. Zeev bedroefd, maar met prachtige herinneringen aan haai zorgzaamheid, haar humor en haar liefdevolle steun, delen wij u mede dat van ons is heengegaan onze lieve moede: schoonmoeder en opoe Paulina Gideonse-de Visser weduwe van Adriaan Gideonse Serooskerke 26 februari 1921 Je zei me niet 'tol morgen en morgen komt niet meer. Nu tot morgenniet meer kan, mag dat dan zijn tot later'? Dag lieve Opoe Pauline t Middelburg 5 december 2008 Serooskerke: J.P. Meijers-Gideonse W.B. Meijers -in herinnering Jos Wilco, Jan, Miranda André Nick Marian en André Pauline en Arjan S.A. Gideonse -in herinnering 's Heer-Hendrikskinderen: P.J.J. Haartsen-Gideonse W.A. Haartsen Middelburg: P.J.M. Huwae-Gideonse R. Huwae Delaja Sheraga Onze danlc gaat uit naar de medewerkers en de vrijwilligers van verpleegtehuis 'tGasthuis, afd, Singel, voorde liefdevolle verzorging en aandacht. Correspondentieadres: Vrouwenpolderseweg 67 4555 KA Serooskerke U wordt uitgenodigd om de afscheidsdienst bij te wonen op donderdag 1 1 december a.s. om 12.45 uur in de Gereformeerde Kerk aan de Noordweg te St. Laurens. Aansluitend aan de dienst zullen we haar om 14.00 uur begeleiden naar haar laatste rustplaats op de algemene begraafplaats aan de Noordweg te-St. Laurens. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid cle familie te condoleren in bovengenoemde kerk. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen Bedroefd, maar ook dankbaar dat haar verdere pijn bespaard is gebleven, laten wij u weten dat na een kortstondige zjekte is overleden onze lieve ma, oma en mijn lieve dochter Maria )ohanna Ras-Robijn Marie weduwe van Charel Levinus Ras /Zij overleed in de leeftijd van 75 jaar. Heikant: Jaap en Anne-Marie Ras - Jansen Carlo Sluis: Ria en Romain Loete - Ras 1 Ion ka en Marco, Pepijn Nicole en Bob Breskens: Max en Emmy Ras - de Ruysscher Stefanie en Sander Rob en Dominique Breskens: mevr. T. Robijn - Kareis 6 december 2008 Correspondentieadres: Julianastraat 96,4566AJ Heikant U kunt afscheid nemen van ma in het Rouwcentrum van ^onuta te Temeuzen, Rooseveltlaan 6, op woensdag 10 december van 19.00 tot 19.50 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 11 december om 15.50 uur in de aula van het crematorium te Temeuzen, Bellamystraat 28-c. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst bent u in de gelegenheid de familie ook persoonlijk te condoleren in de hal. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Ga nooit heen zonder te groeten. Ga nooit heen zonder een zoen. Wie het noodlot zal ontmoeten Kan het morgen niet meer doen. Ga nooit weg zonder te praten. Dat doet soms een hart zo'n pijn. Wat je 's morgens hebt verlaten, Kan er 's avonds niet meer zijn. Verdrietig, maar dankbaar voor de vele goede herinneringen, laten wij u weten dat van ons is heen gegaan onze lieve, zorgzame en moedige Johanna Anna van de Sande-Pieters Jo weduwe van Bram van de Sande moeder van Han in herinnering *21 maart 1927 6 december 2008 te Aardenburg te IJzendijke Familie vande Sande Familie de Maree IJzendijke, 6 december 2008 Correspondentieadres: J.J. Benteynstraat 1-06 4515 EC IJzendijke Gelegenheid tot afscheid nemen in het mortuarium van het Antonius-ziekenhuis te Oostburg op dinsdag 9 december van 20.00 tot 20,30 uur. De herinneringsdienst wordt gehouden op donder dag 11 december om 14.00 uur in de Nederlands Hervormde Kerk te IJzendijke, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in 't Mauritshof, Mauritsweg 5 te IJzendijke. uitvaarcwinkel geopend op afspraak info@uicvaaronzeeland.nl 0113 214291 06 10730321 www.uicvaartinzeeland.nl rfy Voor wie zijn we er? De Uitvaart Informatie Hulplijn is er voor Iedereen. Heeft u op dit moment te maken met een sterfgeval? Dan kunt u bij ons terecht. Wilt u rustig op uw gemak vooraf een aantal zaken voor uw uitvaart regelen? Of heeft u juist na de uitvaart een vraag? Ook dan kunt u bij ons terecht. Email: info@scu.nu Website: www.scu.nu

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 26