fnensenlJna.nl 20 Maandag 8 december 2008 PZC kijk ook op Niet klagen maar dragen. Na een liefdevolle verzorging in Verpleeghuis Ter Valcke is, ondanks een periode van herstel, toch nog vrij plotseling overleden onze lieve moeder en oma Catharina Poortvliet-Boogert in de leeftijd van 83 jaar. Lenny en Piet Gerda en Peter Matthieu Michael Jorinde Natascha Patrick Cora, in herinnering Goes, 7 december 2008. Correspondentieadres: Fam. van der Giessen, Paalhaarstraat 8, 7151 VB Eibergen. Gelegenheid tot afscheid nemen D.V. woensdag 10 december van 19.00 tot 20.00 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de Alg. Begraafplaats) te Goes. Op D.V. donderdag 11 december kunt u afscheid nemen van 11.30 tot 12.00 uur in bovengenoemd rouwcentrum waarna de dienst zal aanvangen om 12.15 uur. Deze dienst zal worden geleid door Ds. C.J. Meeuse. Aansluitend zal om plm. 13.00 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. De begrafenis wordt besloten in rouwcentrum 'De Beve landen', waarna er gelegenheid is tot samenzijn met de familie in de koffiekamer. Geen bloemen. Als je vader sterft en je moeder nog maar zo-kort geleden hoop dan dat je hun liefde erft want kind zijn is nu verleden. Nog treurend over het verlies van onze lieve moeder en oma, geven wij u intens verdrietig kennis dat, na een korte, dappere, maar ongelijke strijd, wij nu ook afscheid moeten nemen van onze lieve en zorgzame vader, opa en opi Marinus van Oost 26-5-1924 t 5-12-2008 sinds 10 oktober2008 weduwnaar van Johanna Cornelia van Oost-Lindenberg Jannie en Johan Gijzel-van Oost Martien en Amanda Paul en Ga bi Dien en Han Bauer-van Oost jolanda en Harry, SamanthaTirza Dominique en Lennart Ten Houtenstraat 25 4401 KS Yerseke De afscheidsdienst, geleid door Ds. W.F. van de Woestijne, wordt dinsdag 9 december om 13.30 uur gehoudén in het Hervormd kerkelijk centrum De HavenDreef 6 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Vooraf is er vanaf 13.00 uur in "De Haven" gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is aldaar gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar de huisartsenpraktijk Yerseke, in het bijzonder dokter Mak, alle medewerkers van Allévo en Vrijwilligsters Terminale Zorg die hem zo liefdevol hebben verzorgd. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Lieve Pa en Ma Als straks de zon toch weer zal schijnen en hoog boven aan de hemel staat dan weet ik dat er met die stralen een glimlach naar beneden daalt. Nu kunnen jullie weer over ons waken eens zullen we weer samen zijn tol dan moeten wij hier verder leven maar zullen jullie steeds in mijn gedachten zijn. Jannie Dag lieve Opi We zullen je missen. Samantha, Tirza Heden is overleden mijn lieve zwager en onze oom Marinus van Oost Mevr. N. Lindenberg-Prince en kinderen. Wanneer ik eenmaal onverwacht zou sterven, mijn lieve kinderen, wees dan niet ontdaan. Ik mocht in 't leven zoveel goeds verwerx'en, Gods liefde heeft steeds om mij heen gestaan. Ik bid dat God mij 't afscheid licht zal maken, scheiden van jullie zal zo moeilijk zijn en dat ik op een morgen zal ontwaken in 't warme licht van 's hemels zonneschijn. Met groot verdriet geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve, zorgzame moeder, oma en overgrootmoeder Zoetje Maljers-van den Broeke Sinds 26 december 1993 weduwe van Piet Maljers Serooskerke, 26 juli 1917 t Middelburg, 5 december 2008 Niéuwkoop: Jaap en Gerry Mark Jeroen en Nadine Marlies en Rida Alrnere: Catrien en Flans Miranda en Ronald Debby en Ja'ir Middelburg: Peter Lia Tin ka en Ferdi Merel en Tom Merijn en Selena Alrnere: Heieen Piëtro Sam en achterkleinkinderen I Onze dank gaat uit naar de medewerkers en vrijwilligers van Zorgcentrum Roggeveen huis, van de Thuiszorgen Dr. S.A. van de Haak voor de zorg en aandacht. I Correspondentieadres: Blaasbalg 55 I 2421 MC Nieuwkoop 1 Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 10 december a.s. om 15.00 uur in de aula van hel crema- I torium aan Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal aldaar de herinneringsbijeenkomst worden gehouden. Na afloop van de bijeenkomst is er gelegenheid om elkaar in I informele sfeer te ontmoeten in Hotel Arneville, Buiten- ruststraat 22 te Middelburg. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, 1 gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze geliefde zuster, schoonzusteren tante Zoetje Maljers-van den Broeke Temeuzen: B. van den Broeke-Tapperwijn Middelburg: J. van den Broeke N. van den Broeke-Labeur N. Hubrechsen-van den Broeke Nieuw - Zeeland: Chr. van den Broeke N. van den Broeke-Smith Neven en nichten Koeien waren zijn lust en zijn leven. De Koopman, hij is niet meer Tot op het laatste moment betrokken bij alles wat hem dier baar was, is onverwachts overleden onze lieve en bijzondere vader, opa en opa Jan Jan van den Dries in de leeftijd van 82 jaar. Hoek: Kees én Annie Jan en Ilse Britt, Indy Comé en Pamela Danny, Joey Miranda en Leon Oost-Souburg: Anita en Henk t Jeroen en Fleur Chantal Ritthem, 6 december 2008 Correspondentieadres: Bosschaartweg 14389 VJ Ritthem Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 10 december van 20.00 tot 20.30 uur in het uitvaartcentrum Monuta De Voorzorg, Industrieweg 20 te Vlissingen. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 12 december om 13.30 uur in het crematorium aan de Weste lijke Oude Havendijk 3,4330 LA Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan wordt u verzocht om deze advertentie als zodanig te beschouwen. Lieve Opa Jan Bedankt voor de fijne tijd U bent lang bij ons geweest Rust nu maar lekker uit Opa Jan. Kusjes Danny en Joey Uit ons leven weggerukt. Het is moeilijk te bevatten, dat je zo plotseling bent heengegaan. Als gevolg van een tragisch ongeval is op 5 december jl. overleden onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Jacomina Maas-Meijers sinds 8 oktober2007 weduwe van Jan Maas In de leeftijd van 81 jaar. André en Mieke Maas-Poppe Jennie Jacco Correspondentieadres: Dorpsstraat 2 4352 AC Gapinge Wij nodigen u uit voor de. herdenkingsdienst en de begrafenis op woensdag 10 december a.s. De herdenkingsdienst, welke geleid zal worden door ds. W. Dekker, wordt gehouden om 13.30 uur in de Petrus- kerk aan de Ds. van Wouwestraat te Serooskerke. Voorafgaand aan de dienst is er van 13.00 tot 13.20 uur gelegenheid tot afscheid nemen in de kerk. Rond 14.30 uur zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Gapinge. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in genoemde kerk. Mochten wij vergeten zijn u een rouwbrief te sturen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Als het leven lijden wordt, is sternen een verlossing Dankbaar dat aan zijn lijden een einde is gekomen, maar bedroefd omdat wij hem moeten missen, delen wij u het overlijden mede van mijn man, onze pa en opa Willem Martin Luiting Wim echtgenoot van Neuleke Luiting Hij overleed in de leeftijd van 62 jaar. Heikant: N. Luiting-Luiting Sirjansland: Alie en Tony Berrevoets-Luiting Quinten - Nieuwerkerk: André en Mirjam Luiting-Bal Lars, Jenna Terneuzen: Theo Luiting en Mirjam Tiessens 5 december 2008 Ellestraat 26,4566 AZ Heikant U kunt afscheid nemen van Wim in familiekamer 1 van DELA, locatie de Blaauwe Hoeve. Blaauwe Hofke 90 te Hulst, opdonderdag 11 december van 12.00 tot 12.30 uur, voorafgaand aan de uilvaart. De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 11 december om 13.00 uur in de hervormde gemeente Hulst, Houtmarkt 11, gevolgd door de begrafenis op de algemene begraafplaats aan de Van der Maelstedeweg aldaar. Na de begrafenis bent u in de gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in het uitvaartcentrum van DELA, bij de begraafplaats. Bure Mina is niet meer. Diepgeraakt namen we kennis van het overlijden van onze markante buurvrouw Mina Maas We zullen haar vriendschap missen. De buren en oudburen omgeving Vrouwenpolderseweg Geschokt zijn wij door het overlijden bij een noodlottig ongeval van onze Tante Mina Maas-Meijers Als nichten en neef herinneren wij haar als een lieve eerlijke tante Mina We wensen André en zijn gezin veel sterkte! Corrie, Ineke, Peter, Els en Ankie Davidse Diep geschokt zijn wij door het plotseling overlijden van Tante Mina Wij wensen Andre, Mieke en de kinderen heel veel sterkte. Neven en nichten de Nood Door een noodlottig ongeval is op 5 december onverwacht overleden onze geliefde zus, schoonzus en tante Miena Maas-Meijers Geersdijk: J. Bakker-Meijers Middelburg: A. Louwerse-Meijers Vrouwenpolder: E. T. de Buck-Maas

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 22