Bomhof verruilt TTC Middelburg voor Zee wer 1 ngen Informatieavond dijkversterking Anna Jacobapolder, voormalige veerhaven en Willempolder Interesse voor F1-renstal Honda 44 Zaterdag 6 december 2008 PZC B Bernice van de Velde strandt in halve finale AMSTERDAM - Tennisster Bernice van de Velde is gisteren in de hal: ve finale uitgeschakeld van het na- tionaal ranglijsttoernooi (drie ster ren) in Amsterdam. De speelster uit Kapelle verloor in een drieset ter van Kelly de Beer. In de eerste set raakte de zeventienjarige Van de Velde, als achtste geplaatst, alles goed, wat een 6-o-score opleverde. Vervolgens herstelde De Beer zich met 3-6 en 2-6. Kim Lammers keert terug bij Oranje NIEUWEGEIN - Kim Lammers is te rug in de selectie van het Neder lands hockeyteam. De 27-jarige spits is door bondscoach Herman Kruis opgeroepen voor de ko mende oefentrip naar San Diego in de Verenigde Staten (16-30 ja nuari). De ploeg bestaat uit 22 speelsters. Lammers moest de Spelen van Pe- v king, waar Oranje goud won, aan zich laten voorbijgaan. Jeugdploeg Standard naar Voetbal Gala MIDDELBURG - De organisatie van het Grontmij Voetbal Gala heeft een jeugdploeg van Standard Luik gestrikt. De Belgische topclub heeft toegezegd op donderdag 21 mei op de velden van SV Nieuw- dorp deel te nemen met de 'On der 19'. RBC Ai staat ook op de deelne merslijst, evenals de regioteams van Borsele, Walcheren en Zeeuws-Vlaanderen. Clubloze Boukhari traint bij NAC Breda BREDA - Nourdin Boukhari traint tot de winterstop mee bij zijn oude club NAC Breda. De 28-jari- ge aanvaller zit momenteel zonder werkgever. Boukhari stond dit seizoen onder contract bij Al-Ittihad in Saoe- di-Arabië, maar verliet die club omdat zijn contract volgens hem niet werd nageleefd. De Marokkaan speelde eerder ook voor Ajax, AZ en Sparta. Ploegentijdrit in Topcompetitie vrouwen RIJSWIJK - De KNWU Topcompeti tie voor vrouwen wordt volgend jaar uitgebreid met een ploegen tijdrit rond de Blauwe Stad in Gro ningen. Deze wedstrijd is de afslui ter. De competitie telt daarnaast nog zes wedstrijden: Ronde van Gelderland, Omloop van Borsele (25 april), Omloop door Middag- Humsterland, Kasseienomloop Ex- loo, Ster Zeeuwsche Eilanden (18- 20 juni) en Holland Hills Classic. RKC wint op stille sinterklaasavond RIJSWIJK - RKC Waalwijk was giste ren de enige ploeg uit de top vijf van de Jupiler League die won. Dat deden de Waalwij kers met 2-1 bij Helmond Sport. Excelsior en Cambuur Leeuwar den, de nummers twee en drie, kwamen in Rotterdam voor slechts 1214 toeschouwers niet tot scoren. Ook de andere duels had den te lijden onder sinterklaas avond. Jan-Henk Bomhof zal in de voorjaarscompetitie uitkomen voor Arnemui- den, dat is gepromoveerd naar de derde divisie. foto Ruben Oreel In 2009 versterkt projectbureau Zeeweringen de dijk langs de Anna Jacoba polder, voormalige veerhaven en Willempolder. Het projectbureau organiseert daarom een informatieavond voor omwonenden en andere belangstellenden. Datum: dinsdag 9 december 2008 Locatie: Restaurant 't Veerhuis Rijksweg 5 4675 RB Anna Jacobapolder Tijd: 19.30 - 21.30 uur U bent van harte welkom op de informatieavond. Het projectbureau geeft dan toelichting op de plannen, het werk en eventuele overlast. Uiteraard kunt u ook vragen stellen. U hoeft zich niet aan te melden. Graag tot dan! Informatie Heeft u nog vragen? Neem dan contact op met projectbureau Zeeweringen, telefoonnummer (0118) 62 13 70, of bezoek onze website www.zeeweringen.nl Projectbureau Zeeweringen is een project van: Rijkswaterstaat Waterschap Zeeuwse Eilanden Waterschap' Zeeuws - Vinandnreri Ervaren tafeltennisser gaat met vriendenploeg derde divisie in. door Koen de Vries MIDDELBURG - Tafeltennisser Jan Henk Bomhof verkast van TTC Middelburg naar Arnemuiden. De 45-jarige Middelburger had ook voor het eerste of tweede team van TTCM kunnen uitkomen, maar koos voor de mogelijkheid om met twee tafeltennisvrienden van vroeger te spelen. In feite maakt Bomhof komend voorjaar een comeback. Hij speel de lange tijd niet vanwege pri- vé-omstandigheden. Nu hij het bat weer ter hand wilde nemen, kon hij kiezen uit verschillende mogelijkheden. De over veel balge voel beschikkende aanvaller was meer dan welkom in TTCM 1, dat in de eerste divisie speelt, maar ook in TTCM 2 én in Arnemui den. TTCM 1 kon hem goed ge bruiken, omdat dat team naar een opvolger van dat pas vader gewor den Lennard Rodenburg zocht. Bomhof kan het op een na hoog ste niveau van Nederland on danks zijn 45 levensjaren nog goed aan en was de eerste optie voor het team. Hij ziet het echter niet zitten om samen te spelen met kopman John Scott. De keuze tussen TTCM 2 en Arne muiden was niet moeilijk. „Het leeftijdsverschil tussen de andere spelers van TTCM 2 en mij is groot, terwijl Mark Hackenberg een half jaar geleden al vroeg of ik naar zijn club kwam. Nu Riny Kas- se ook komt, wordt het een echt vriendenteam. Twintig jaar gele den speelden wij drieën en Peter Roeland met Middelburg-Zuid een half jaar in de eredivisie. Dat was een mooie tijd." Hackenberg is 39, Kasse 40. De jeugdige hardhitter Stefan de Groot is de vierde man bij Arne muiden. De ploeg komu net als TTC Middelburg 2 uit in de derde divisie. Het is de tweede keer in zijn lan ge carrière dat Bomhof zijn Mid delburgse tafeltennisclub verruilt voor een andere. Rond de eeuw wisseling speelde hij vier jaar in België voor Kobelco Borgerhout en nu kiest hij dus voor Arnemui den. Die ploeg werd vorige week kampioen in de hoofdklasse. Het eerste team van TTC Middel burg zal na het vertrek van Len nard Rodenburg waarschijnlijk op gevuld worden met Sören de Wit te. John Scott en Wouter van der Mark worden zijn teamgenoten. Wie de plaats van De Witte in het tweede team inneemt, is nog on duidelijk. FjNj Tafeltennisser Jan Henk Bomhof, die vanwege privéomstandighe- den al geruime tijd niet meer speelt voor TTCM, maakt een co meback bij Arnemuiden. LONDEN - Verscheidene partijen zijn geïnteresseerd in het kopen van het Formule i-team van Hon da. Dat zei Formule i-baas Bernie Ec'celstone gisteren, nadat de nood lijdende Japanse autofabrikant had aangekondigd zijn team uit de ko ningsklasse van de autosport terug te trekken. Ook teambaas Nick Fry van Honda zei dat er gegadigden zijn voor het overnemen van de renstal. Ecclestone noemde geen namen, maar wel dat de interesse uit parti culiere hoek afkomstig is. Fry liet zelfs doorschemeren aan de BBC dat zijn team mogelijk gewoon van de partij is volgend jaar bij de start in Melbourne van het nieuwe For mule i-seizoen. „We zijn waardevolle handéls- waar", zei Fry. „Dit team heeft een van de beste fundamenten. We hebben de beste middelen en bron nen in de pitstraat, een geweldige groep mensen en een wagen die bijna klaar is voor volgend jaar." Eccelstone noemde het heel jam mer dat Honda wegvalt. „Ze zou den zich volgend jaar moeiteloos bij de top vier rijden. Ze hebben heel veel geld uitgegeven om die positie te verwerven, dus als ie mand in de Formule 1 wil stappen, dan is Honda een zeer aantrekke lijk team om te kopen. De Formule 1 is niet in grotere problemen dan andere bedrijven die last hebben van de wereldwijde financiële cri sis."

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 86