"l>00t°" mensenlinq.nl Marieke nmon1 30 Zaterdag 6 december 2008 PZC Energiek, humoristisch, enthousiast, spontaan, bruisend en genietend. Zo zullen we aan haar blijven denken. We wensen Henri, Evi en allen die haar lief zijn heel veel sterkte met het verlies van Marieke en Anne. Collega's van de afdeling PO&O ServiZZ Els, Marley, Inke, Anita, Diana, Jan, Rob, Hanny, Joleen, Yvonne, Carine, Harry, Hans, Jacqueline, René, Ad, Carolien, Edith, Saskia, Cees, Moniek, Maja, Ineke, Pairica, Jos, Bonnie, Jan, Chantal, Monique, Ilse, Alida, Wim, Corrie, Gerard, Ronald, Bea Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het droeve bericht van het overlijden van Anne de Bruin en haar mama Marieke Wij wensen Evi, Henri en familie heel veel sterkte toe om dit zware verlies te dragen. Namens kinderen en pedagogisch medewerkers van kinderdagverblijf Dikkertje Dap en Knotje Kinderopvang de Bevelanden We zijn geschokt en verdrietig door het plotselinge over lijden van Anne de Bruin en haar mama Marieke Wij wensen Evi, Henri en familie heel veel sterkte toe om dit zware verlies te dragen. Het is onbegrijpelijk voor ons dat je niet meer zal komen spelen op bso Floddertje. Namens kinderen en pedagogisch medewerkers van bso Floddertje, Kinderopvang de Bevelanden Algemene kennisgeving. "Een moeder sterft nooit, zij blijft in herinneringen voortleven Verdrietig, maar dankbaar voor de vele jaren die haar geschonken zijn, geven wij u kennis dat na een kortstondig ziekbed, zacht en kalm van ons is heengegaan mijn lieve moeder en oma Tanneke Anna Crince-Witte Tanny sinds 1993 weduwe van Jacobus Pieter Crince Terneuzen, f. Oostburg, 26 oktober 1918 4 december 2008 Terneuzen: Piet Crince Mark Terneuzen, Corellistraat 18 Correpondentieadres: Jacob van Lennepstraat 26 4532 EZ Terneuzen De begrafenis zal plaatsvinden op dinsdag 9 december om 10.45 uur op de Zuiderbegraafplaats, Bellamystraat 28b te Terneuzen. Samenkomst op de begraafplaats. Droevig en geschokt zijn wij door het plotselinge overlijden van Marieke en Anne de Bruin Onze gedachten zijn bij Henri, Evi en de familie. ManagementTeam en medewerkers Carels Goes B.V. Met verbijstering en ontzetting hebben we afscheid moeten nemen van Marieke en Anne Er is pijn, er zijn tranen maar ook onze vriendschap en zorgzaamheid waarop Henri, Evi en de familie altijd kunnen rekenen en waarmee we hen tot steun willen zijn. Ronald, Jelmer, Martin, Jan Wim Rianne, Hans Jurre, John en medewerkers magazijn In onze groep wordt het nooit meer hetzelfde... Vol verbijstering hoorden we tijdens de sinterklaasviering het nieuws van hettragische ongeluk van onze'leerlinge Anne de Bruin groep 1 van 2 september tot 4 december 2008 en haar moeder Onze gedachten gaan vooral uit naar haar vader, haar zusje Evi en verdere familie. Leerlingen, ouders, team, "T' directie en bestuur van OBS de Moolhoek, Kapelle Dag lieve "mega" Anne Op K3 dansen zal nooit meerzo leukzijn! Je vriendjes en vriendinnetjes van groep 1 Ahmed, Tijn, Vera, Mikai, Maëlle, Manon, Meike, Lucas, Ilse, Thijs, Finn, Vera, Tessa, Dylan, Britt, Juul, Kim, Ilse, Mat JufBianca 'W OBS De Moolhoek Henry Evi Woorden schieten te kort. Sprakeloos, verbijsterd zijn wij door dit grote verlies. Veel sterkte en we denken aan jullie. Johan Sylvia Fleur Aangeslagen en verdrietig zijn wij door het overlijden van Anne de Bruin en haar mama Marieke Wij wensen Evi, Henri en de overige familieleden en bekenden veel sterkte toe. Ouderraad unit Kapelle Marieke en Anne Wij zijn geschokt en sprakeloos... We wensen Henry en Evi veel sterkte met het verwerken van dit groot verlies. Organisatie en fans Surrenderhrieps Geschokt hebben wij kennisgenomen van het noodlottig ongeval van onze gewaardeerde collega [os Burgers Wij wensen zijn vrouw, kinderen en naaste familieleden veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Personeel Partner Logistics Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van onze collega Jos Burgers Dit droevige bericht heeft ons diep geraakt. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar zijn vróuw, kinderen en naaste familieleden. Wij wensen hen veel sterkte toe in deze moeilijke periode Directie Partner Logistics Woensdag 3 december 2008 overleed op 57-jarige leeftijd door een noodlottig ongeval onze gewaardeerde collega Jos Burgers Onze gedachten en medeleven gaan uit naar zijn vrouw, Kinderen en naaste familieleden. Wij wensen hen veel kracht en sterkte toe in deze moeilijke periode. Collega's Shuttle-chauffeurs Als ik woorden niet meer weet en wat ik weet heel snel vergeet. Denk dan aan de weg die ik ben gegaan. Dan heb ik het niet voor niets gedaan. In de vrede van de Heer, is op 82 jarige leeftijd van ons heengegaan, mevrouw Edith Maria Ivonne Burm Gekend als "zuster Burm r Dit melden U: Joseph(f) en Klazina(t) Burm-Vermue en Jeanne Kouwenhoven Maria(t) Burm Frieda en Hubert Moortgat-Burm Haar broer, zus, schoonbroer en schoonzus Delen in het verlies: haar neven en nichten De families: Burm, de Deckere en van Puyvelde Onze oprechte dank gaat uit naar de dokters en het verplegend personeel van de afd. elzenboom en naar de thuiszorg voor hun toegewijde zorgen. Hulst, 5 december 2008 Wij nodigen U uit om samen met ons afscheid te nemen van Edith tijdens de uitvaartdienst die zal opgedragen worden in de kapel van de Blaauwe Hoeve te Hulst op woensdag 10 december 2008 om 10.30 uur, waarna wij haar te rusten leggen op het RK Kerkhof te Nieuw- Namen. Samenkomst en gelegenheid tot groeten in de kapel vanaf 10.10uur. Tante ligt opgebaard in de familiekamers van de Blaauwe Hoeve te Hulst. Familieleden, vrienden en kennissen die wensen een laatste groet te brengen zullen door ons ontvangen worden op dinsdag 9 december 2008 van 19.00 uur tot 19.30 uur. Corr. adres: Lorentzstraat 2,4561 MG Hulst Uitvaartverz. Waem/Boonman, Nieuw-Namen, telnr. 0114-345695 Youth is a gift of nature; old age is a work of art Bedroefd, maar blij over haar lange rijke leven met ons allen, geven wij kennis dat thuis vredig is ingeslapen onze lieve,, toegewijde, inspirerende en eigenzinnige moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgrootmoeder Wiesje de Jong-Posthumus weduwe van Teije de Jong Sint Annaparochie, 10 september 1914 Middelburg, 4 december 2008 Rotterdam: Teije de Jong Hélène Derkinderen Liesbeth de Jong-Soer f Linde de jong en Jacquès Verweij Teije en Fleur de Jong-Gianotten Amsterdam: Ardien Zoetmulder-de Jong Frans Zoetmulder Rozemarijn Zoetmulder en Ronald Hultermans Maeve Zoetmulder t Katiiika Zoetmulder Wassenaar: Bettekee de Kroon-de jong Patrick de Kroon en achterkleinkinderen 'Ter Hooge' Koudekerkseweg 200c, Middelburg Correspondentieadres: Kloosterland 10 2242 JS Wassenaar De crematieplechtigheid zal plaatsvinden dinsdag 9 decem ber om 11.30 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Aansluitend aan de crematie bent u welkom op "Ter Hooge". Tot ons groot verdriet is onze theatervriendin en oprichtster Mientje de Leeuw Ridder in de orde van Oranje Naussau overleden, haar betekenis en verdiensten voor de club waren zeer groot. 40 jaar lang was zij ons boegbeeld. Wij zullen haar missen. Bestuur en leden van toneelgroep De Zeeuwse Komedie "Een vriend is heengegaan Veel gelukkige jaren wareifwe samen samen waren wij één. Maar nu jij er niet meer bent moeten we zonder jou verder.dus alleen. Bedroefd, maar dankbaar voor al het goede dat hij ons gaf, delen wij u mede dat, geheel onverwacht van ons is heen gegaan onze lieve vriend Edgard Maenhaut hartsvriend van Nancy Mac Donald 07-09-1935 4 29-11-2008 Sas van Gent Oostburg Sas van Gent: Nancy Mac Donald Babs en Ramon Sas van Gent: Marco en Gaby Heijnsdijk-de Block Monica Sas van Gent, 29 november 2008 Westdam5,4551 GA De plechtige uitvaartdienst heeft in beslotenheid plaats gevonden in de kerk van de Heilige Maria Hemelvaart te Sas van Gent, waarna we Edgard te rusten hebben gelegd op de begraafplaats "Sint Jans Schorre" te Sas van Gent.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 70