De Vlieger O XP mensenlinq.nl r "Een uitvaart mag mooi zij h.jobse ■HHBI 5 •w De Bevelanden j.C. Hoekman Wisse De Uitvaart informatie Hulplijn Bel gratis 24 uur per dag 7 dagen per week 0800 - 44 44 OOO voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden 34 I Zaterdag 6 december 2008 PZC kijk ook op Dankbetuiging De vele blijken van medeleven die wij hebben ont vangen na het overlijden van mijn man, vader en schoonvader Peter von Hout waren hartverwarmend en zijn voor ons steeds een grote steun, onze hartelijk dank hiervoor. Zandstraat, december 2008 Edith von Hout-Nonneman Merel von Hout André Herbst Voor uw medeleven aan ons betoond, in welke vorm dan ook, na het overlijden van onze geliefde pa en opa Hubertus Cornelis Huige - Kees - f willen wij u hartelijk dankzeggen. Cees en Annie Mona en Rick Isa, Anique, Yorick December 2008 Voor de overweldigende belangstelling na het plotselinge overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader en opa Rinus de Koster willen we u hartelijk danken. De belangstelling bij de begrafenis, de lieve woorden, de vele kaarten en bloemen maken het gemis niet minder, maar zijn een bron van warmte waaruit we kracht kunnen pulten om verder te gaan. m Lenie de Koster-Raas Kinderen en kleinkinderen Goes, november 2008 Via deze weg willen wij iedereen bedanken. Helaas is het voor ons onmogelijk om ieder een persoonlijk te bedanken wegens de enorme belangstelling die getoond is na het overlijden van mijn lieve Joke, onze lieve mama en oma Joke Prince-Grool I Tevens vinden wij het fijn dat er zoveel mensen hebben nagedacht over het invullen van een donorcodicil. Jan Prince Ron en Lenny Joey, Owen Jolandaen Marcel Britt, Jessy Oost-Souburg, december 2008 Daar het ons onmogelijk is een ieder persoonlijk te bedanken voor de hartverwarmende belangstelling en het medeleven na het verlies van mijn lieve vrouw, onze moeder en dochter Lien Tielkemeijer-Markusse willen wij dit langs deze weg doen. Het heeft ons zeer goed gedaan. Han Tielkemeijer Erik en Liza Evelien en Steven C. Markusse-Jobse 's-Gra venpolder, december 2008 Voor de vele bewijzen van medeleven, in welke vorm dan ook, tijdens zijn ziekte en de deelneming na het overlijden en bij de begrafenis van mijn zeer geliefde broer Adriaan van der Meule zeg ik u allen hartelijk dank. Het heeft me goed gedaan dat zo velen aan hem gedacht hebben. N. Maljaars-van der Meule Oostkapelle, december 2008 Na het overlijden van onze liefhebbende moeder en oma Bets Paauwe-de Rijke willen we iedereen bedanken die zijn medeleven heeft getoond. Kinderen en kleinkinderen Omdat het voor ons onmogelijk is iedereen persoonlijk te bedanken, willen wij dit doen langs deze weg. Ontroerd door de grote belangstelling en de vele blijken van medeleven, die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, vader van zijn kinderen en kleinkinderen Jan Poppe betuigen wij onze oprechte dank. Mien Poppe-Meliefste Kinderen en kleinkinderen Middelburg, december 2008 Diep getroffen door de vele bewijzen van hartelijk medeleven, zowel persoonlijk als schriftelijk, ondervonden tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa Jan Stroo betuigen wij u onze oprechte dank. Uw medeleven in het verdriet is ons tot grote steun en troost. Uit aller naam: H. Stroo-van Beek Vlissingen, november 2008 Dankbetuiging Omdat het voor ons onmogelijk is ieder persoonlijk te bedanken willen wij dit doen langs deze weg. Ontroerd door de grote belangstelling en de vele blijken van medeleven, die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze pa en opa Johan van Waes betuigen wij onze oprechte dank. Miriam van Waes-Claessens Kinderen en kleinkinderen Oostburg, december 2008 Ifitoiiüftüfj) -12-1993 6-12-2008 Frank We dragen je mee op Een' plaatsje apart Diep in ons hart Pa en Ma 06-12-1993 06-12-2008 Frank Jansen van Rosendaal Henny uitvaartzorg yheen Schoonaar, IF Schouwen Duivcland 0111-402000 Graag willen wij u langs deze weg bedanken voor de f belangstelling, de vele kaarten en brieven die wij mochten ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn I lieve man. onze lieve vader, schoonvader en opa Kees. Cornell's Marinus Wagemaker "Kees" Wij hebben al deze blijken van medeleven zeer op prijs gesteld. Jannie Wagemaker-Noordam Marjolein en Edwin Max Sim one en Sven Breskens, december 2008 dag en nacht bereikbaar MAREA Uitvaartbegeleiding "omdat ieder mens een liefdevol afscheid verdient" S 06 - 407 96 513 Ir éEr Dillenburglaan 63, Goes. 0113-2168' 3 www.uitvaart.vg uitvaartverzorging bachweg 2 middelburg tel. 0118 46 22 05 www. hjobse-uitvaart. nl Voor een zorgzame begeleiding Uitvaartzorgcentrum Geideloozepad 20,4463 A| Goes (0113) 227525 M Vraag vrijblijvend ons gratis informatiepakket aan lf§ ■H9 wv/w.uitvaartzorgc en trum.nl Tel. 0113 259966 E-mail info@uitvaartwisse.nl Uitvaartverzorging web www.uitvaartwisse.nl "iiiiHiiih Uitvaart Zorgcentra Zeeland OVERTOOM-GROEN Kantoor en Uitvaartcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Stichting Centrum voor Uitvaart Informatie

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 36