opzegdienst fD0nsenUnq.nl 32 I Zaterdag 6 december 2008 PZC kijk ook op Moeder zijn is alles geven zorgen lijdenliefdeen leven. Moeder zijn is alles derven allesen tevreden sterven. Diepbedroefd, maar met een dankbare herinnering aan haar grote zorg en liefde voor ons, delen wij u mede dat, toch nog onverwacht, van ons is heengegaan onze moeder, schoonmoeder en oma Anna Louisa Gelderland weduwe van Arthur Petrus Alouisius de Maertelaere 11-01 - 1910 Boschkapelle f 04 - 12- 2008 Westdorpe Sas van Gent: Magda Naessens-de Maertelaere Paul Freyzer Petra en Mark, Alyssa Anja en Karei, Timo Laurens Westdorpe: Willy de Maertelaere Wally de Maertelaere-David Mieke en Gamal Hulst: Ria de Maertelaere Sas van Gent: Theo de Maertelaere Gerda de Maertelaere-van Oosten Yvonne en Frank, Kayleigh Jamie Alex en Kathy, An ais Westdorpe: Mia Schfeman-de Maertelaere Jack Schieman Miranda en Arno, Iraisa Westdorpe, 4 december 2008 Corr.adres De Deckerstraat 6,4554 CT De plechtige uitvaartdienst, waarbij wij u uitnodigen, zal plaatshebben op dinsdag 9 december om 10.00 uur in de kerk van de Heilige Maria Hemelvaart te Sas van Gent. Samenkomst in de kerk. Er is gelegenheid om de familie te condoleren, na afloop van de begrafenis, in de aula van de begraafplaats "St. Jans schorre" te Sas van Gent. Donderdag 11 december zal er, om 18.50 uur, tijdens de wekelijkse dienst in "~'t Verlaet", aan de Bemhardstraat 22 te Westdorpe, voor moeder het gebed gevraagd worden. Zij die~geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Degene die if fief heb verlaat if degene die iffief bad vind if terug. t Dankbaar voor de liefde waarmee zij ons tijdens haar leven heeft omringd, deden wij u verdrietig mede dat wij afscheid hebben genomen van onze lieve zorgzame moeder en oma Dingena Martina Ro overs-de Witte sinds 4 februari 2008 weduwe van Piet Roovers Middelburg 9 februari 19 25 t Middelburg 5 december 2008 Middelburg: Gerrie t Middelburg: Ger en Marga Veghel: Lia en Ruud Vivian en Cos Rutger Oosterhout: Annelies en Pieter Rogier Thomas Hof ter Veste 61 4333 HG Middelburg De afscheidsdienst zal gehouden worden op woensdag 10 december om 14.00 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in Auberge de Campveerse Toren, Kaai 2 te Veere. Bedroefd hebben wij kennisgenomen van overlijden van onze lieve schoonzus Diny Roovers Goes: Ad t en Mies Roovers-Vewoordeldonk Middelburg: Berry t en El Roovers-Segers Vlissingen: Jan en Tfiea Roovers-Smals Middelburg: Tommy en Miep Roovers-de Praeter Eindhoven: Annie enJantJanssen-Roovers Middelburg/ Vlissingen: Jos t en Lia t Roovers-Spelier Oude Tonge: Frans en Maaike Roovers-Peters Eindhoven: Mieke en Anton Smals-Roo\>ers Middelburg5 december 2008 Ons bereikte het droeve bericht dat de heer J. Bogert op 75-jarige leeftijd is overleden. De heer Bogert was van 1986 tot en met 1994 lid van de gemeenteraad van de voormalige gemeente Bruinisse Wij wensen zijn familie veel kracht en troost bij het verwerken van dit verlies. Burgemeester en wethouders van de gemeente Schouwen-Duiveland M.K. van den Heuvel, secretaris J.J.P.M. Asselbergs, burgemeester Zierikzee, 4 december 2Ö08 "Veilig in Jezus' armen Onze lieve moeder, oma en groot-oma Anna Stoel-SIager echtgenote van Jan Johannis Stoel 11999 14 juli 1918 t 5 december 2008 heeft op een bijzondere en intensieve wijze afscheid genomen van allen die zij lief had. In blijdschap zegde zij haar aardse bestaan vaarwel om op te gaan naar de hemelse Vader. Wij zijn dankbaar dat zij zo lang in ons midden is geweest. Brouwershaven, Annie de Oude-Stoel Gerrit de Oude ~in liefdevolle herinnering Rinus van der Weele Jan-Kees en Nathalie Kaylee, Jay dee Anneke en Cor Jndy Arjan en Elma Timo, Marvin Amsterdam, Addy Stoel Frank Smit Hoogen booms weg 5 4522 TG Scharendijke De afscheidsdienst wordt gehouden op dinsdag 9 decern bei- in de Ichtuskerk aan het Bostonplein te Brouwershaven, aanvang 15.50 uur. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de algemene' begraafplaats te Brouwershaven, omstreeks 14.45 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Ichtuskerk. Lieve Oma De warmte van je ogen het geluk van je lieve'lach de wijsheid van je rimpels we zullen je missen. Cor, Anneke Indy Jezus uw verzoenend steiven, is het rustpunt van mijn hart. Bedroefd delen wij u mede dat uit onze familiekring is weggenomen, onze'lieve zus, schoonzus en tante Anna Stoel-SIager echtgenote van Jan Johannis Stoel t 1999 in de leeftijd van 90 jaar. Brouwershaven, C.A. Catsman-Slager Veerjendaal, ).C. Slager-Van de Haar Burgh, J. Slager W. Slager-Bal jeu Ermelo, C. Slager Rockanje, E.M. Tiemensma-Slager Brouwershaven, M.A. Slager Dronten, M.C. de Visser-Slager A. de Visser Deventer, Chr.J. Slager G. Slager-Schophaus neven en nichten Brijdorpe, 5 december 2008 Verdrietig moeten wij afscheid nemen van tante Anna Wij hebben fijne herinneringen aan haar gastvrijheid en vrolijke lach. C.W. den Boer Martin, Jolanda, Evelien, Anneloes den Boer Sterven doe je niet ineens Maar af en toe een beetje En alle beetjes die je stierf 't Is vreemd, maar die vergeet je Het is je dikwijls zelf ontgaan, Je zegt: ik ben wat moe Maar op een keer dan ben je Aan je laatste beetje toe. Toon Hermans Verdrietig, maar dankbaar dat haar verder lijden bespaard is gebleven, delen wij u mede dat is overleden mijn lieve, zorgzame vrouw, onze lieve moeder en oma Margaretha Valkier-Rinkhoud echtgenote van Jan Jacobus Valkier 1 november 1931 t 5 december 2008 Goes: Jan Valkier Johan Valkier Dianne Valkier-Sinke Ad Valkier Mary van Gorsel Bo, Donna, Tatum Jan Kees Valkier Marian Bruggeman Lotte Middelburgsestraat 10 4461 EH Goes Mijn vrouw, onze moeder en oma is overgebracht naar het rouwcentrum, Geldeloozepad 20, naast de Algemene Begraafplaats te Goes. Gelegenheid tot afscheid nemen aldaar dinsdag 9 december van 19.00 tot 20.00 uur. De crematieplechtigheid, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden woensdag 10 december om 14.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren, in de condoleanceruimte van het crematorium. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve u deze advertentie als zodanig te beschouwen. De strijd is gestreden, het leed is voorbij. Rust zacht, je bent vrij. Verdrietig hebben we afscheid moeten nemen van onze zeer geliefde zus, schoonzus en tante Gré Valkier-Rinkhoud Goes: Maarten en Riet Rinkhoud Anne-Mieke en Marcel Marjon en Theo Donna, Rodi Wolphaartsdfjk: Pieten Hannie Rinkhoud Marja en Peter Pieter, Dave, Comé Jolanda en Martin Verdrietig hebben wij afscheid genomen van een fijne vriendin Gré Yerseke: Paula en Guido Rammeloo fHensenlinq.nl indien er sprake is van een sterfgeval moeten er veel zaken worden geregeld. Hierbij worden nabestaanden vaak geconfronteerd met veel administratieve afhandelingen en papierwerk. Dit blijkt in de praktijk een tijdrovende zaak. Met Mensenlinq Opzegdienst kunt u een overlijden in één keer aan talloze instanties doorgeven en daardoor een groot deel van de administratieve werkzaamheden uit handen geven. Middels een aantal eenvoudige stappen bereikt u meer dan 1.000 instanties. Ga naar www.mensenlinq.nl en meld u aan.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 34