tl1"*"""' (Densenlinq.nl Colofon Familieberichten Jubileum Uver letten 28 Zaterdag 6 december 2008 PZC Sfuittijden overlijdensadvertenties Per mai! daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer, voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. gweoenernieuwsmedia.nl e-mail ozcfamilieberichtei tel 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Gehofm) Dankbaar en zeer trots zijn wij met de geboorte van ons eerste achterkleinkind Loïs Etsburg dochter van Marvin en llsanne Etsburg-Dagevos kleindochter van Johan en Carla Dagevos-Adriaanse Cor en Leuny Adriaanse-Dekker Spoorlaan 25 4424 CJ Wemeldinge D.V. 10 December 2008 50 jaar getrouwd Rinus en Leis Bimmel Receptie 20 december van 15.30-17.00 uur. Restaurant Dennebos, Duinweg 64A Oostkapelle Cadeautip 0 De dag begon zo mooi. tot door een tragisch ongeval van ons werden weggenomen onze kleine prinses Anne en mijn liefste vrouwen mama Marieke, onze liefste dochter, schoondochter, schoonzus en tante. Goes, 2 september 2004 Zierikzee, 5 mei 1976 Kapel Ie, 4 december 2008 Ka pel Ie, 4 december 2008 Kapelle: Henri en Evi de Bruin Renesse: Arie en Netty de Bruyn Heinkenszand: Cor en Ineke de Bruin Annemarie t Robin Goes: Martina en Erik Romy Raul Correspondentieadres: Mauritsstraat 10,4421 CK Kapelle We zullen Anne en Marieke herdenken op dinsdag 9 december om 14.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Daarna zal er gelegenheid zijn om te condoleren en elkaar te ontmoeten in de ontvangstruimte van het cre matorium. Anne en Marieke zijn in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan wordt u verzocht om deze advertentie als zodanig te beschouwen. Tot ons groot verdriet zijn onverwachts van ons heengegaan ons nichtje en achternichtje Marieke en Anne Renesse: Margriet en Jan Robbert-Jan M'n lieve meisjes, "to see jou smile, if only for a while i know you're there memor's just as to where you are" "een heel klein visje in een zee van goud' Je "Soes", tante Piep Bas Veel verdriet, veel pijn maarzotrots jou vriendin te zijn. Lieve Marieke en Anne Ik zal jullie missen. Sofia You are the angels, You are the angels now, The beautiful angels, We know you're here somehow.... Mamilla Groot verdriet en verslagenheid. Lieve Marieke en prinsesje Anne we zullen jullie missen We wensen onze vriend Henri en Evi en familie alle sterkte toe. Bas en Annelies Etienne en Mariëlle Michiel en Minke Rieken Wilma Ruud en Ada en kinderen Op 4 december zijn tengevolge van een noodlottig ongeval de vrouw en dochter Marieke en Anne van onze kleinzoon en neef Henri omgekomen. We denken aan Henri en Evi Ineke en Cor Martina en Erik Robin, Romy en Raul Middelburg: M.J. Leijten-Ruytenburg Bettie Leijten Sprakeloos zijn we. Lieve Hen, Evi en familie, heel veel sterkte. Guido Anine Harry Eljo Jacco Marjolein Jan Ineke Jeroen Janëtte John Joyce Marcel Renate Rens Sharon Sjors 8t Claudia Diep geschokt en intens verdrietig zijn wij door het onverwachte overlijden van Marieke en Anne vrouw en dochtertje van onze neef Henri de Bruin Wij wensen Henri, Evi en familie de warmte toe van allen die om hen heen staan om dit onvoorstelbare verlies te kunnen dragen. Kamperland: Maatje Versluis-de Bruin Adrie Versluis Veere: Henri de Bruin (in herinnering) Vlissingen: Adrie de Bruin Hoek: Dirk de Bruin Yvonne de Bruin-Niessing Kamperland: Nel Koster-de Bruin Hans Koster Oostkapelle: Jannie Schoe-de Bruin Bram Schoe Veere:Wim de Bruin Thea de Bruin-van Efferen Neven en nichten en kinderen Met verbijstering hebben wij kennisgenomen van het tragisch ongeval waarbij Marieke en Anne om het leven zijn gekomen. Wij wensen Henri, Evi, oom Cor, tante Ineke, de ouders van Marieke, Martina, Eric en de kinderen alle kracht en sterkte toe dit immense verdriet te kunnen dragen. Heieen en Willem Besems-Versluis Hélène en Hein Versluis Leo Versluis Martin Versluis en kinderen Kamperland, 4 december 2008 Een telefoontje Verbijstering Ontzetting Opstand Boosheid Verdriet Stilte. Dan, vanuit die stilte, komen een paar woorden als luchtbellen uiteen diepe oceaan. Ze komen schuchter, haast alsof ze zich schamen en fluisteren, 'wat nu blijft is geloof hoop en liefde, maar de belangrijkste daarvan is de liefde'. Liefde is sterker dan de dood, zij doorbreekt de grenzen van de ratio en gaat voorbij dit leven. In die zin willen wij verbonden blijven met Marieke en Anneten daarom is het tot ziens. Wim en Thea de Bruin Mark en Maaike, Jesse en Naomi Sabrina en Maarten Martha, Eva, Randy, Aron, Eli, Maggaly, Efraim, en Christy Verslagen, Bedroefd Te jong,Te vroeg Marieke Anne Wezullen jullie missen Henri Evi heel veel sterkte Erik, Eline Kim Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het onverwachte overlijden van onze gewaardeerde medewerker Marieke de Bruin en haar dochter Anne We verliezen in Marieke een betrokken en gewaardeerde collega. Niet alleen als collega, maar vooral als mens laat Marieke een grote leegte achter. Ons medeleven gaat uit naar haar echtgenoot Henri, dochter Evi en naaste familie. Wij wensen hen alle kracht toe in de komende periode om dit onverwachte en zware verlies te dragen. Het zal niet gemakkelijk zijn te leren leven met de lege plekken die zijn ontstaan met het overlijden van Marieke en Anne. Medewerkers en Raden van Bestuur ServiZZ, Stichting Oosterscheldeziekenhuizen en Ziekenhuis Walcheren Waarom Vol ongeloof en verbijstering zijn wij na het horen van het overlijden van Marieke en Anne Vrouw van mijn collega Vriendin en collega Mijn vriendinnetje Wij wensen Henri en Evi enorm veel sterkte en kracht om dit grote verlies te verwerken. Jeffry, Myriam, Anouk en Isa Schrijver

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 30